Aleja Rajska
🏡 Aleja Rajska – nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa w opolskich Sławicach, realizowana przez Investimo Sp. z o.o.
26/06/2026
🏡 Dziennik budowy Aleja Rajska #13
Na budowie nie zwalniamy tempa i konsekwentnie realizujemy kolejne etapy prac.
Budynek nr 3 został już w całości ocieplony. Do zakończenia elewacji pozostało wykonanie dekoracyjnej płytki elewacyjnej, która nada mu ostateczny wygląd.
Z ociepleniem przechodzimy na budynek nr 4, gdzie równolegle trwają prace tynkarskie oraz rozprowadzanie instalacji wewnętrznych.
Zamontowane zostały również skrzynki elektryczne dla poszczególnych lokali, dzięki czemu kolejny ważny etap związany z infrastrukturą inwestycji mamy za sobą.
Z każdym tygodniem Aleja Rajska coraz bardziej przypomina gotowe, kameralne osiedle. Idziemy do przodu! 💪
Tymczasem 5 lokali mamy już sprzedanych! Dostępnych zostało tylko 3, więc jeżeli zależy Ci na większej przestrzeni z ogródkiem w spokojnej lokalizacji i rozsądnej cenie, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami ws prezentacji.
📍 Aleja Rajska, Opole-Sławice
🏠 4 budynki dwulokalowe | 8 przestronnych mieszkań
☎️ Kontakt: +48 505 127 500
🖥️ Więcej informacji: https://www.aspekt.nieruchomosci.pl/inwestycje/18381
26/05/2026
🏡 ALEJA RAJSKA - dziennik budowy #12
Mamy już ponad połowę maja, a na budowie Alei Rajskiej widać naprawdę duży postęp 💪
✅ Dwa budynki są już praktycznie gotowe z zewnątrz
✅ Trzeci budynek jest obecnie w trakcie ocieplenia
✅ Wykonane zostały również przyłącza do budynków
✅ Każdy kolejny tydzień coraz bardziej pokazuje finalny charakter całej inwestycji
Patrząc na te zdjęcia trudno nie mieć satysfakcji, gdy z projektu na papierze powstaje nowoczesne i spokojne miejsce do życia 😊
Idziemy konsekwentnie do przodu.
Krok po kroku Aleja Rajska nabiera swojego ostatecznego wyglądu.
📍 Opole – Sławice
🏡 Nowoczesne segmenty o funkcjonalnym układzie
🌿 Kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do miasta
Więcej informacji: https://www.aspekt.nieruchomosci.pl/inwestycje/18381
21/04/2026
🏡 Aleja Rajska – Dziennik budowy #11
Coraz bliżej momentu, kiedy to miejsce zacznie naprawdę żyć.
📷 Na zdjęciach widzicie aktualny stan prac – i jedno jest pewne:
pierwszy budynek gotowy z zewnątrz, w środku trwają ostatnie prace wykończeniowe.
Bryła, elewacja, stolarka – wszystko zaczyna wyglądać dokładnie tak, jak zakładaliśmy na wizualizacjach.
🏗️W kolejnych segmentach prace idą pełną parą – widać wyraźnie postęp na całej inwestycji. To już nie jest „projekt na papierze”. To realna przestrzeń, która za chwilę stanie się czyimś domem.
Z każdym tygodniem:
✔ więcej detali
✔ więcej wykończeń
✔ mniej „budowy”, więcej „osiedla”
I właśnie w tym momencie widać największą różnicę –
z surowej konstrukcji zaczyna powstawać spójna, nowoczesna zabudowa z charakterem.
✅Jeśli obserwujesz tę inwestycję od początku – widzisz, jak duży krok właśnie zrobiliśmy.
A jeśli dopiero teraz trafiasz na Aleję Rajską…
to jesteś w dobrym momencie, żeby przyjrzeć się bliżej 😉
📩 Napisz, jeśli chcesz poznać szczegóły dostępnych segmentów
31/03/2026
🌿 ALEJA RAJSKA – Twój spokojny azyl w Opolu 🏡
Z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum – właśnie tu, w malowniczej dzielnicy Sławice, powstaje nowa inwestycja firmy Investimo Sp. z o.o.
✨ Aleja Rajska to kameralne osiedle 4 nowoczesnych budynków jednorodzinnych dwulokalowych – łącznie 8 niezależnych lokali mieszkalnych (segmentów) o powierzchni użytkowej ok. 108 m² (ok. 120 m² powierzchni całkowitej).
Każdy segment posiada niezależne wejście i został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań, takich jak p***a ciepła oraz wysokiej jakości stolarka okienna, w tym drzwi tarasowe przesuwne typu HS.
🏡 Każdy segment to również przemyślana przestrzeń, w której znajdziesz:
➡ jasny, przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 35 m²)
➡ dodatkowy pokój (gabinet/sypialnia) na parterze
➡ 3 komfortowe sypialnie na piętrze
➡ 2 łazienki, pomieszczenie techniczne oraz schowek
🏞 Do każdego segmentu (lokalu) przynależy działka o powierzchni ok. 3,8 ara (w zależności od usytuowania), na której znajduje się prywatny ogród oraz dwa miejsca postojowe.
Cena obejmuje zagospodarowanie działki, w tym wykonanie ogrodzeń oddzielających segmenty, tarasów oraz dojść do budynku.
💡 Projekt łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i wysokim standardem wykonania. To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu i przestrzeni w spokojnej, kameralnej okolicy.
📍 Lokalizacja inwestycji:
• 6 km od centrum Opola
• 3 km od Centrum Handlowego Karolinka
• 2 km od obwodnicy – szybki dojazd w każdym kierunku
🛠 Prace już trwają
📆 Planowany termin zakończenia: III kwartał 2026 r.
💵 Cena: 849 000 zł brutto
✅ Informacje o dostępności lokali:
https://www.aspekt.nieruchomosci.pl/inwestycje/18381
‼️ Kupujący nie płaci podatku PCC. Sprzedaż bezpośrednia – bez dodatkowych kosztów pośrednictwa
📲 Obserwuj nasz profil, gdzie publikujemy zdjęcia i aktualne postępy z budowy
🏡 Witaj w miejscu, które nazwiesz domem.
07/03/2026
☀️ Dziennik budowy – Aleja Rajska #10 🏗️
Piękna, słoneczna pogoda i już prawie wiosennie na naszej budowie, a tam się dzieje🌞⬇️
Pierwszy budynek jest już praktycznie na finiszu prac zewnętrznych. Elewacja nabiera ostatecznego wyglądu, bryła budynku prezentuje się nowocześnie i elegancko, a całość coraz bardziej przypomina gotowy dom, w którym wkrótce ktoś zacznie nowy rozdział życia. 🏡
Każdy tydzień przynosi wyraźny postęp – kolejne etapy prac są realizowane zgodnie z planem, a inwestycja z dnia na dzień coraz bardziej pokazuje swój charakter.
To miejsce powstaje dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, komfortowo i nowocześnie, a jednocześnie blisko miasta. 🌿
Jeśli obserwujecie naszą inwestycję – to dobry moment, aby zainteresować się ofertą, bo najlepsze domy znikają najszybciej. 📈👍
📍 Aleja Rajska
🏡 Twój Nowy Dom w Opolu
📞 Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji
09/02/2026
✨ Tak może wyglądać wnętrze Twojego mieszkania w Alei Rajskiej ✨
Nowoczesna przestrzeń, która łączy styl, komfort i codzienną wygodę 🏡 Ciepłe materiały, dużo światła i przemyślane detale tworzą klimat, w którym naprawdę chce się żyć.
🛋 Salon sprzyja relaksowi i spotkaniom z bliskimi
🍽 Kuchnia zaprasza do wspólnego gotowania
🛏 Sypialnia daje ciszę i regenerację po całym dniu
To miejsce, które możesz urządzić po swojemu — tak, by odzwierciedlało Twój styl i potrzeby ✨ Aleja Rajska to solidna baza do stworzenia przestrzeni, do której zawsze wraca się z przyjemnością, a przy tym w cichym i spokojnym otoczeniu.
👉 Zainspiruj się i zobacz, jak może wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie.
Aspekt Nieruchomości | Aleja Rajska 💛
15/01/2026
Dziennik budowy – wpis nr 9 🏗️
Na placu budowy naprawdę sporo się dzieje 👀 Cztery budynki już stoją i mają swoją docelową bryłę – to ten moment, kiedy inwestycja przestaje być tylko „planem”, a zaczyna wyglądać jak prawdziwe miejsce do życia 🏠
Trwają prace przy dachach 🔨 Konstrukcje są gotowe, sukcesywnie montujemy kolejne elementy. Choć zima jest już tuż za rogiem ❄️, nie zwalniamy bardziej, niż to konieczne. Budowa idzie dalej w miarę możliwości i warunków pogodowych – tam, gdzie da się pracować bezpiecznie i solidnie, ekipy są na miejscu 💪
W środku coraz więcej konkretów – gotowe tynki, wylewki, a wnętrza zaczynają przypominać przyszłe mieszkania, a nie tylko plac budowy 🧱✨ Duże okna, światło, przestrzeń – wszystko powoli nabiera sensu.
To jeden z tych etapów, który szczególnie cieszy 😊 Jeszcze surowo, jeszcze roboczo, ale już widać, jak ta inwestycja będzie „żyć”.
Działamy dalej. Krok po kroku 🚶♂️ Bez pośpiechu, ale konsekwentnie. Nawet zimą budowa nie zasypia 🔥
20/11/2025
‼️Szukasz większej przestrzeni do życia w rozsądnej cenie? 🏡
W naszej kameralnej inwestycji - Aleja Rajska - w Opolu, Sławicach powstaje nowoczesny lokal dwupoziomowy, zaprojektowany tak, aby dawał maksymalną funkcjonalność i wygodę na co dzień! ✨
👉 ok. 120 m² przestrzeni
👉 3 sypialnie + dodatkowy pokój (biuro/pokój gościnny)
👉 2 łazienki
👉 jasny, ustawny salon z dużymi oknami z aneksem kuchennym (35m2)
👉 prywatny ogród (ok. 380 m2) 🌿
👉 2 miejsca parkingowe
👉 ogrzewanie p***a ciepła
Nowoczesny design, świetny układ i spokojna, zielona lokalizacja blisko Opola. Idealny wybór dla rodzin oraz osób, które chcą większego metrażu bez przepłacania.
🔨 Inwestycja jest w trakcie budowy.
📅 Planowane zakończenie: maksymalnie III kwartał 2026.
💲Cena: 849 000 zł brutto (7 077,36 zł / m2). Nabywca zwolniony z podatku PCC! Brak dodatkowych kosztów pośrednictwa!
To dobry moment, żeby zarezerwować najlepszy lokal – zanim zniknie z oferty! 🔑
✅ Więcej informacji na temat lokali dostępnych do sprzedaży znajdziesz pod poniższym linkiem:
https://www.aspekt.nieruchomosci.pl/inwestycje/18381
🏠Wyłączny partner sprzedaży: Aspekt Nieruchomości Sp. z o.o. , www.aspekt.nieruchomosci.pl
📞 Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły +48 505127500
Zapraszamy!
10/11/2025
‼️Salon to serce każdego domu ❤️
To tu toczy się życie – poranna kawa, wspólne obiady, rozmowy do późna, śmiech dzieci i chwile ciszy po długim dniu.
W domach "Aleja Rajska" zadbaliśmy, by salon z aneksem kuchennym miał idealne proporcje – jest przestronny, jasny i funkcjonalny, ale nie przytłacza metrażem. Otwarta przestrzeń łączy kuchnię, jadalnię i strefę wypoczynku, tworząc miejsce, w którym naprawdę chce się być.💓
Tu możesz żyć wygodnie, rodzinnie i po swojemu. 🏡✨
Zobacz, jak Twój salon może w niedalekiej przyszłości wyglądać
Aleja Rajska – tu serce domu bije najmocniej.
04/11/2025
📍 Aleja Rajska – nowoczesność zaczyna się tutaj.
Gotowe do rozdania! Nasze nowe ulotki właśnie trafiły do biura.
To mały przedsmak tego, co czeka Was w Sławicach – nowoczesne domy z charakterem, dopracowane w każdym detalu i zaprojektowane z myślą o komforcie życia.
Zajrzyj do nas, zabierz swoją ulotkę i zobacz, jak wygląda nowoczesne osiedle tworzone z pasją 💛
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Strona Internetowa
Adres
Rajska
Opole