Vocal Studio
Zajęcia odbywają się w dwóch oddziałach :
DĘBICA ul. Rzeszowska 16 (I piętro)
WIELICZKA ul. Jedynaka 16 (II piętro)
10/01/2026
✨ Wokalne warsztaty pełne emocji, groove’u i muzycznej magii! ✨
Już 18 stycznia w Dębicy zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dla wszystkich, którzy kochają śpiew 🎤 i chcą rozwijać swój głos w klimacie niezapomnianych hitów Steviego Wondera 🎶💛
Warsztaty poprowadzi Lilia Kowalska-Ziębińska – wokalistka, trenerka głosu i artystka sceniczna 🎵, która z ogromną pasją ❤️ dzieli się wiedzą i pomaga wydobywać z głosu to, co najpiękniejsze ✨
👉 Jeśli lubisz śpiewać
👉 Jeśli chcesz popracować nad brzmieniem, frazą, interpretacją i ekspresją 🎧
👉 Jeśli chcesz spędzić czas w inspirującej, muzycznej atmosferze 💪🎤
📍 Gdzie? Dom Kultury MORS Dębica 
🗓 Kiedy? 18 stycznia 2026 r.
🎤 Wiek uczestników: od 15 lat
…to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! 🔥
Będzie muzycznie 🎼, inspirująco ✨ i bardzo praktycznie 🎯 — zabierz ze sobą dobre emocje 😊 i gotowość do działania! 🚀
Warsztaty promują trasę koncertową A TRIBUTE TO STEVIE WONDER🎹💫
🎟 Kup bilet tutaj: https://www.kupbilecik.pl/baza/22175/A+Tribute+To+Stevie+Wonder/
08/01/2026
🎉✨ To już dziś! ✨🎉
Świąteczno–Noworoczny Koncert uczniów Szkoły Vocal Studio odbędzie się DZISIAJ! 🎶🎄🌟
Przyjdźcie poczuć magię muzyki 🎵, wspólnie świętować 🎁🎅 i wesprzeć piękną inicjatywę 💛 – podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka dla Krystianka Klekota, który walczy z dystrofią mięśniową Duchenne’a 💙🙏
Niech ten wyjątkowy wieczór wypełni Was radością 😍, wzruszeniem 🥰 i świątecznym ciepłem ❄️🔥
Do zobaczenia 🎶
31/12/2025
🎶 KONCERT UCZNIÓW SZKOŁY VOCAL STUDIO 🎶
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert uczniów Szkoły VocalStudio
pod tytułem „Gwiazdo świeć, szkoło leć” ✨
📅 8 stycznia (czwartek)
🕔 godz. 17:00
📍 Sala widowiskowa Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy
Na scenie zaprezentują się uczniowie VocalStudio, którzy zabiorą nas w muzyczną podróż pełną emocji, wzruszeń i pięknych dźwięków 🎤💫
🎟 Bilety w cenie 25 zł
– dostępne w Szkole VocalStudio
– oraz bezpośrednio przed koncertem
💙 Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka charytatywna
na rzecz Krystiana Klekota.
Zbiórkę prowadzi Fundacja Siepomaga.
Każda forma wsparcia ma ogromne znaczenie — dziękujemy za otwarte serca 🤍
Do zobaczenia!
22/12/2025
🎶 Ogromne gratulacje! 🎉
Ela Przybyszek – uczennica Eweliny Knopek z Vocal Studio – zdobyła I miejsce w XVIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Niepołomicach! 🌟
Jesteśmy ogromnie dumni z tego sukcesu i pięknego występu 👏✨
Brawo! 🎄🎤
22/12/2025
🎄✨ Wesołych Świąt od Vocal Studio! ✨🎶
Niech ten świąteczny czas będzie pełen ciepła, spokoju i radości,
a Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo inspiracji, pięknych dźwięków
i odwagi do realizowania muzycznych marzeń ❤️
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Spokojnych i radosnych Świąt 🎄✨
✨ Wielka duma! ✨
Maja Warejko – uczennica Vocal Studio w Wieliczce, prowadzona przez Karolinę Pękalską, zdobyła 1. miejsce w kategorii szkół średnich podczas VI Festiwalu Klasyka Polskiej Piosenki! 🎤🏆
Jej występ zachwycił nie tylko nas, ale także jury i publiczność – ogromne gratulacje, Maju! 💛
To dopiero początek pięknej muzycznej drogi! ✨
11/12/2025
🌟 Zapraszamy na koncert „Światło nad Betlejem” 🌟
Wystąpią uczniowie Vocal Studio Wieliczka.
📅 19 grudnia 2025 r.
🕕 Godzina 18:00
📍 Sala koncertowa Natural Voice Perfection Institute, Kraków
🎟 Bilety: 20 zł — dostępne w Vocal Studio oraz na miejscu.
✨ Wkrocz z nami w magię świąt!
Niech wyjątkowe głosy naszych uczniów wprowadzą Cię w ciepły, świąteczny nastrój i pozwolą poczuć prawdziwą istotę tego wyjątkowego czasu.
Serdecznie zapraszamy! 🎄🌟
Tak było na wakacjach … a teraz? 🔥
Wchodzimy na jeszcze wyższy poziom! ✨
Rusza Zimowy Obóz Artystyczny „Tylko Muzyka” – 1–7 lutego 2026 i oficjalnie OTWIERAMY ZAPISY!
Jeśli marzysz o feriach, które są jednocześnie odpoczynkiem i totalną muzyczno-sceniczną przygodą — to jest dokładnie to miejsce. 🎶❄️
Przez 7 dni czeka Cię połączenie twórczej pracy, zabawy i zimowych atrakcji:
🎤 zajęcia wokalne
💃 zajęcia taneczne
🎭 zajęcia sceniczne + praca z tekstem (3h dziennie w grupach)
🏊 baseny termalne
🛷 kulig z ogniskiem
🏔 wyjazd do Zakopanego
🎭 bal maskowy
…i masa rzeczy, które tworzą klimat, o którym uczestnicy mówią cały rok. ✨
A to wszystko w przytulnym domu wczasowym „U Aniołka” w Murzasichle – komfortowe pokoje z łazienkami, pełne wyżywienie, opieka 24h, ubezpieczenie i basen na miejscu.
Góry, spokój, muzyka i energia ludzi, którzy kochają to samo co Ty. ❤️
Ceny:
• 1999 zł do 15.12.2025
• 2160 zł po 15.12.2025
(dojazd we własnym zakresie)
📧 Zapisy: [email protected]
📞 794 634 777
Jeśli chcesz ferie, które pamięta się latami — widzimy się w Murzasichlu! 🎵✨
25/11/2025
🎤 3 najczęstsze błędy początkujących wokalistów!
I co najlepsze… większość z nich da się naprawić naprawdę szybko ⭐
Bo śpiew to nie „talent albo jego brak” — to umiejętność, której można się nauczyć.
W Vocal Studio każdego dnia pokazujemy, jak ogromną różnicę robi:
✨ prawidłowy oddech
✨ rozluźnienie ciała
✨ świadoma praca głosem
✨ właściwa technika zamiast „siłowego śpiewania”
Jeśli chcesz śpiewać pewniej, zdrowiej i piękniej — jesteśmy tu, żeby Ci w tym pomóc.
Mamy ostatnie wolne miejsca na indywidualne zajęcia w Wieliczce i Dębicy!
👉 Napisz ŚPIEW w wiadomości, a wyślemy szczegóły ✨
12/11/2025
🎉 Gratulacje! 🎶
Emilia Kowalczyk – uczennica Gabrysi Nawój z Vocal Studio – zdobyła III miejsce w **II Ogólnopolskim Konkursie „Muzyka w sercu”! ❤️
Jesteśmy ogromnie dumni z Twojego zaangażowania, talentu i pracy, która przynosi tak piękne efekty. 🌟
To dopiero początek Twojej muzycznej drogi – trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! 🙌
06/11/2025
Czy istnieje idealny moment, żeby zacząć naukę śpiewu? 🎤
Tak – właśnie teraz! 💫
Nie czekaj na „lepszy czas”, po prostu zacznij.
Twój głos jest gotowy, nawet jeśli Ty jeszcze w to nie wierzysz. ❤️
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z ta szkoła
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Rzeszowska 16
Debica
39-200
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 08:00 - 20:00 |
| Wtorek | 08:00 - 20:00 |
| Środa | 08:00 - 20:00 |
| Czwartek | 08:00 - 20:00 |
| Piątek | 08:00 - 20:00 |
| Sobota | 09:00 - 12:00 |