Minimum 4
Népszerű dalokat dolgozunk át bossa-nova, samba, funk, jazz, swing, lounge, blues stílusban. Bárzene.
A Minimum 4 egy debreceni quartet, a zenekar tagjai a helyi, és a régió zenei életében évtizedek óta aktívak. 2021-es évben robbantak vissza a köztudatba. A koncerteken a közös zenei látásmódjukat, ízlésüket viszik színpadra. A zenekarra jellemző az improvizativitás, a felszabadult játék és a jó hangulat, és ez sosem marad a próbateremben.
25/01/2026
Ezúttal egy rendezvényre látogattunk el, a csapat számára ezzel indult el a 2026-os év.
Köszönjük a bizalmat, nagyon örültünk hogy egy ilyen csodás helyen lehettünk, és hogy nemzetközi környezetben adhattunk magunkból. Ez egy fantasztikus érzés, ne múljon el soha!
A Minimum 4 már javában úszik a karácsonyban.
Áldott ünnepeket kívánunk nektek!
11/12/2025
Aznap végig esett, de mi sok ötletet, érzést, és megannyi színt vittünk a színpadra. Ezt azért nem tudta az eső eláztatni. Ráadásul még egy saját dalt is megmutattunk nektek.
És ebben a kalandban egy fantasztikus fuvolista volt a társunk, Jantyik Hanna szémélyében.
Örülünk, hogy újra találkozhattunk veletek! ❤️
Képek: a Stage facebook oldala
13/11/2025
Jövő héten szombaton egy csupaszív hölggyel egészül ki a csapatunk.
Tartottunk egy fantasztikus próbát, a végén mindenki nagy plusz töltéssel a szívében tért haza. Ezt visszük majd nektek a színpadra.
Fuvolán közreműködik : Jantyik Hanna
Stage Underground Music Club
FLAF Project
28/08/2025
A legendás Domb utcán, ahol rengeteg zenekar próbál(t) az elmúlt 20-30 év alatt, egy hiánypótló koncerthelyszín nyílik.
Fellépő zenekarokban nem lesz hiány.🙂
Sok sikert Miklós Szalka!🤘👍
Stage Underground Music Club
„Mi vagyunk Debrecen underground hangja”: megnéztük még buli előtt a város vadiúj szórakozóhelyét – fotókkal Egyszerre a városközpontban, mégis a föld alatt várja a zenét kedvelőket és zenészeket a klub. Szalka Miklóssal beszélgettünk.
Július 31-ünk.😍
Debreceni Bor- és Jazznapok
Flóra Csontos 🎤
István Kovács 🎹
Krisztián Budai 🥁
SzaBó Zsolt 🎸
11/08/2025
Kedves követőink, barátaink!
Nehéz lenne szavakba önteni azt, hogy milyen is volt a Debreceni Bor- és Jazznapok-on játszani, de most mégis megpróbáljuk.
A korábbi években már nagyon sokszor voltunk nézőként (is) jelen ezen a fesztiválon, és most fellépői minőségünkben is bemutatkozhattunk, így együtt. Hihetetlenül jó érzés volt már megérkezni is, nagyon kellemes fogadtatásban volt részünk. Kicsit olyan volt, mintha hazaérkeztünk volna.
Hihetetlen sokat kaptunk ott a szinpadon tőletek! A mai napig hidegrázós élmény visszagondolni, mert beugrik az a hangzás ott akkor, a fények, a füst, a látvány, az az érzés, és hogy az a sok szem és fül hogyan volt velünk együtt jelen abban a pillanatban. Sűrű volt, és megismételhetetlen. Azaz mégsem, mert abban a megtiszteltetésben volt részünk, hogy a Bartók Rádió munkatársai rögzítették a koncertet...
Köszi mindenkinek ezt az összesűrített időt, ezeket a felejthetetlen pillanatokat. Örülünk, hogy veletek tölthettük, és minden ott dolgozónak is, akik azon voltak, hogy ez létrejöhessen!
📷 : Zsombor Szendi
28/07/2025
Már nem kell sokat aludni... 😉
Kapaszkodjatok meg!
Megint mire készülnek a Minimum 4-ek?
Krisztián megmutatja nektek:
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Kategória
a vállalkozás elérése
Telefonszám
Cím
Debrecen
4031