Eend

Eend

Partager

Hier kunnen jullie de spannende avonturen meebeleven die Eend deze zomer mag beleven!

Photos 30/08/2016

Het laatste foto van de vakantie. Ik was mee op het team weekend van het leukste basketbalteam en heb ook gelijk een vriend van me meegenomen :)

Photos from Eend's post 26/07/2016

Vandaag en de afgelopen dagen was ik lekker in de zee zwemmen en heb mooie vissen gezien. Vanmiddag was ik ook nog kanoën op de zee :)

Photos from Eend's post 23/07/2016

Vandaag ben ik naar een nieuwe stad gevlogen voor de tweede week in Frankrijk, nu wat dichter bij de zee. Helaas heeft het bijna de hele dag geregend :( , wat hier eigenlijk nooit gebeurd.
Verder zien jullie nog wat foto's van gisteren uit st Rémy, waar ik wat knuffelvrienden heb ontmoet en nog de romeinse stad Glanum heb bekeken.

Photos from Eend's post 22/07/2016

Gisteren in het museum voelde ik me al bijna weer thuis tussen al die romeinse dingen en dan heb ik ook nog Nijmegen gevonden :)

Photos from Eend's post 20/07/2016

Vandaag ben ik eerst naar de Camargue gevlogen waar ik wat andere vogels heb ontmoet en dan ben ik verder naar het strand.
Gisteren wou ik eigenlijk een museum bekijken maar helaas was die dicht dus toen ging ik aan het water chillen ;)

Photos from Eend's post 18/07/2016

Nu ben ik in zuid Frankrijk. Hier is het best wel warm maar ook heel mooi :)

Photos from Eend's post 13/07/2016

Veganisten kunnen niks eten? Ik wel een leuke mensen kom ik ook nog tegen :)

Photos from Eend's post 12/07/2016

Gisteren was ik nog in Hildesheim en vandaag al in Berlijn!
Ik hoop dat jullie net zo een leuke vakantie hebben als ik :)

Photos from Eend's post 10/07/2016

Ik ben op dit moment in Düsseldorf en heb gisteren wat eenden gevonden en een lekker biertje gedronken :)

Photos from Eend's post 06/07/2016

Vroeg je je al af wat ik de afgelopen twee dagen heb gedaan?
Gisteren was ik tennissen, en savonds bij ichthus en vandaag ben ik met het plannen van het komende jaar en de vakantie begonnen :)

Photos from Eend's post 04/07/2016

Pizza, bier en spelletjes. Leukste avond met huisgenotjes :)

Photos from Eend's post 04/07/2016

Picknick in het goffertpark en dan nog spelletjes spelen.
Nu weer bijkomen van de warmte...

Vous voulez que votre entreprise soit Animalerie la plus cotée à Arles ?
Cliquez ici pour réclamer votre Listage Commercial.

Type

Pet

Site Web

Adresse


Arles
13200