Domino Communications
We in Domino believe that everything starts with good communication.
28/04/2026
Znamo koliko je važno da mladi talenti dobiju prostor i poverenje u okviru agencije da pokažu svoje umeće. ✨
Pravi primer je logo i brending koji smo radili za modni brend zajedno sa našom grafičkom dizajnerkom Andreom. Ovo je ujedno i projekat na kojem je Andrea završila master i to sa ocenom 10!
Bravo , čestitamoo! 👏
Možda ova godina nije bila jednostavna, ali nas je podsetila koliko su važni podrška, solidarnost i timski rad.
Hvala svima koji su bili uz nas ove godine i doprineli svemu što smo zajedno ostvarili.
Neka 2026. donese novu energiju, snažnija partnerstva i još veće uspehe.
Srećna Nova godina!
24/11/2025
Kod nas leto još nije gotovo!
Produžili smo ukus Grčke radeći na novoj liniji proizvoda inspirisanih Mediteranom – Unikatos!
Od kreiranja linije do brendinga i komunikacije – stvorena je unikatna kampanja u kojoj svaki detalj nosi duh sunca, mora i uživanja.
Ukus od kog se lome činije!
26/08/2025
Specijalni rođendanski brifing:
Koki Moskva torta 🎂
posni kolač za Igija 💓
baš mnogo lep Tom Tom Club vinil 🎶🎁
Frle, slavljenik👨🎉
Srećan rođendan od tvog Domino tima!
p.s.
Bonus rođendanski pozdrav za našeg brata Markovića!🎉
11/12/2024
Šta spaja Runastog Mamuta, Milutina Milankovića, Zemun i Domino Communications?
Zemunski lesni profil*! ⛏️🦣
Već 10 godina u saradnji sa Ekološkim pokretom Zemun radimo na kreiranju vizuelnog identiteta i pomažemo pri podizanju svesti o značaju spomenika prirode - Zemunskog lesnog profila, koji krije tajne ledenih doba, mamute koje su koračali ovim prostorima i dokaze teorije osunčavanja Milutina Milankovića!
📜Les je naslaga prašine i finog peska navejana vetrom ili doneta rekom na travnate ravnice pre skoro 500 000 godina.
📜U lesu se mogu pronaći fosili različitih stepskih životinja: stempski mamut, leming, stepski konj, stepska antilopa, mrmot i dr. ali i onih koji su živeli u susednim šumskim regionima: šumski slon, merkov nosorog, orijaški jelen, puževi i dr.
📜Zemunski lesni profil je oko 100 p**a stariji od Vinčanske kulture, a 50 p**a od Lepenskog Vira
06/09/2024
Female Food Association je novo udruženje posvećeno ženama preduzetnicama u industriji hrane i poljoprivrede, a mi ponosno i aktivno učestvujemo u kreiranju platforme za ostvarenje ovog cilja.
Stvaramo prostor za konekciju, mentorstvo, promociju i finansiranje žena preduzetnica u industriji hrane, jer svaka od njih zaslužuje svoje mesto za stolom uspešnih biznis priča! 👩🏼🌾🌾
Stay tuned👀
15/08/2024
Jedina stvar koju volimo više od slobodnog dana su- rođendani 🎉🎂
Danas obeležavamo rođendan našeg direktora i u skladu sa tim častimo se njegovim specijalitetom - Diramisuom 🍰
Za još mnogo godina i novih specijaliteta, živeli!🥂
19/07/2024
Nakon dobrih vetrova koji su nas vodili tokom projekta Wellport, pronašli smo novu luku i usidrili se u samom komšiluku.
Bilo je pravo uživanje trasirati još jedan uspešan projekat kompanije Shikun & Binui Group, stambeno-poslovni kompleks Newport.
Odmah nakon kreiranja novog brenda, odvažno smo se upustili u vode komunikacije kako bismo upisali Newport na svim mapama i razglasili gde stanuje sreća.💜💚
05/06/2024
🌟 Uzbuđeni smo što konačno možemo da sa vama podelimo naš najnoviji projekat za Desk & More! 🌟
Desk & More je brend fleksibilnih i pametnih kancelarija i poslovnih prostora, sa misijom da vam pomognu da ostvarite više uz njihov slogan 'Get more done'. 🎯
Rad na njihovom brand booku bio je za nas prava inspiracija! Kroz igru jarkih boja, modernu art direkciju i dinamične elemente, predstavili smo vizuelni identitet koji savršeno odražava inovativnost i energiju Desk & More.
Pratite nas dok nastavljamo da implementiramo našu strategiju za Desk & More i saznajte kako ćemo zajedno osvajati poslovni svet! 🚀
31/05/2024
Nakon nove strategije komunikacije i rebrendiranja, naš klijent, Forum šoping centar iz Niša, dobija i novi sajt!
Izgled Forum sajta sada prati novu eru Forum brenda, a mi smo spremni za sledeće poduhvate.
Uvek je pravo vreme za dobru saradnju!
14/02/2024
Novo ime, isto pozitivno iskustvo.
Kompanija Arriva, lider u svetu transportnih usluga, postala je Mobilitas, ali i naš novi klijent.
Putujemo zajedno ka novim uspesima🚍
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Contact the business
Telephone
Website
Address
Dunavski Kej 46, Artklasa
Belgrade
11000
Opening Hours
| Monday | 09:00 - 16:00 |
| Tuesday | 09:00 - 16:00 |
| Wednesday | 09:00 - 16:00 |
| Thursday | 09:00 - 16:00 |
| Friday | 09:00 - 16:00 |