Mistic Media
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Mistic Media, Advertising agency, Costache Radu 15 D, Voluntari.
Mistic Media deศine o reศea de panouri publicitare outdoor amplasate รฎn principal รฎn zona Ilfov (Buftea , Corbeanca, Mogosoaia , Snagov, Stefanestii de Jos , Tunari, Chitila, Chiajna etc) ,dar si in Bucuresti , sector 6 (Regie ).
11/02/2022
Formatele publicitare oferite de Mistic Media, in zona Snagov sunt urmatoarele:
Panouri tip BKL cu dimensiunile: 3,2 x 2,4 m.
Ne ocupam de:
๐บ Productia poliplanului pentru reclama ta
๐บ Decorarea suportului publicitar
๐บ Monitorizare si intretinerea acestuia
๐บ Iluminare (in functie de suportul publictar)
Trimite acum un e-mail la: [email protected] sau la [email protected] , pentru o disponibilitate in functie de perioada si de suportul publicitar ales.
RECLAMA TA POATE FI AICI ! Mistic Media ๐
11/02/2022
Formatele publicitare oferite de Mistic Media, in zona Bucuresti, sectorul 6 (Regie) sunt urmatoarele:
Panouri tip BKL cu dimensiunile: 3,2 x 2,4 m, 2,4 x3,2 m
CTL cu dimensiunile: 1,10 x 1,60 m
BLB cu dimensiunile: 1,40 x 2,90 m
Ne ocupam de:
๐บ Productia poliplanului pentru reclama ta
๐บ Decorarea suportului publicitar
๐บ Monitorizare si intretinerea acestuia
๐บ Iluminare (in functie de suportul publictar)
Trimite acum un e-mail la: [email protected] sau la [email protected] , pentru o disponibilitate in functie de perioada si de suportul publicitar ales.
RECLAMA TA POATE FI AICI ! Mistic Media ๐
11/02/2022
Formatele publicitare oferite de Mistic Media, in zona Chiajna sunt urmatoarele:
Panouri tip backlit cu dimensiunile: 3,2x2,4 m.
Ne ocupam de:
๐บ Productia poliplanului pentru reclama ta
๐บ Decorarea suportului publicitar
๐บ Monitorizare si intretinerea acestuia
๐บ Iluminare (in functie de suportul publictar)
Trimite acum un e-mail la: [email protected] sau la [email protected] , pentru o disponibilitate in functie de perioada si de suportul publicitar ales.
RECLAMA TA POATE FI AICI ! Mistic Media ๐
11/02/2022
RECLAMA TA POATE FI AICI โผ๏ธโผ๏ธ
Solicita o oferta de pret, in zonele unde Mistic Media detine reteaua de panouri publicitare.
Bucuresti : Sector 6 (Regie)
Ilfov:- Buftea
-Chiajna
-Chitila
-Ciolpani
-Corbeanca
-Mogosoaia
- Snagov
-Stefanestii de Jos
-Tunari
DISCOUNT-URI:
๐ป Perioade de inchiriere intre 3 si 6 luni, discount 10%
๐ป Pentru perioade de inchiriere intre 6 si 9 luni, discount 15%
๐ป Pentru perioade de inchiriere intre 9 si 12 luni, discount 20%
Adresa de e-mail: [email protected]/ [email protected]
Tel: 0749.022.335
11/02/2022
Formatele publicitare oferite de Mistic Media, in zona Corbeanca sunt urmatoarele:
Panouri tip backlit cu dimensiunile: 3,2x2,4 m, 6X3 m, 8X3 m.
Ne ocupam de:
๐ด Productia poliplanului pentru reclama ta
๐ด Decorarea suportului publicitar
๐ด Monitorizare si intretinerea acestuia
๐ด Iluminare (in functie de suportul publictar)
Trimite acum un e-mail la: [email protected] sau la [email protected] , pentru o disponibilitate in functie de perioada si de suportul publicitar ales.
RECLAMA TA POATE FI AICI ! Mistic Media ๐
11/02/2022
Formatele publicitare oferite de Mistic Media, in zona Buftea sunt urmatoarele:
Panouri tip backlit cu dimensiunile: 3,2x2,4 m.
Ne ocupam de:
๐บ productia poliplanului pentru reclama ta
๐บ decorarea suportului publicitar
๐บ monitorizare si intretinerea acestuia
๐บ iluminare (in functie de suportul publictar)
Trimite acum un e-mail la: [email protected] sau la [email protected] , pentru o disponibilitate in functie de perioada si de suportul publicitar ales.
RECLAMA TA POATE FI AICI ! Mistic Media๐
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Website
Address
Costache Radu 15 D
Voluntari
077191