Mr Lemon
Nice design and good prints. Postcards, wedding invitations, branding and stationary for small business. I'm keen on postal things. Say hello to Mr Lemon:)
29/01/2022
Dzień dobry Kochani! Wyobraźcie sobie, że został mi jeden jedyny, absolutnie ostatni kalendarz Kwiatostany 2022! W związku z tym trafił właśnie na licytację WOŚP i to jedyny sposób aby go mieć, a jego cena zależy tylko od Was ☺️ Koszt wysyłki biorę na siebie, a we Wrocławiu możliwy odbiór osobisty 😉 Link do aukcji w komentarzu. Buziaczki i trzymajcie się ciepło w te wietrzne dni 😘
22/12/2021
Miał być miesiąc temu, jest dopiero teraz, ale dobrze, że w ogóle! Kwiatowe mandale, kalejdoskopy czy modern folk - takie skojarzenia słyszałem i przyznaję, że w każdej jest nieco prawdy. Oto mała zajawka tego, co znajduje się w środku. Pod choinkę już do Was raczej nie zdąży trafić, ale tuż po świętach jak najbardziej, piszczcie zatem śmiało!
27/04/2021
Dzień Ziemi powinien być codziennie...
27/04/2021
Trochę zimny ten marzec, tropikalne szklarnie polecają się zatem 💚
Wiosno napierdzielaj!
08/02/2021
To już luty! Czas przełożyć kartkę w kalendarzu, a tam w pełnym rozkwicie Pafiopedilum pieszczotliwie nazywany Sabotkiem 🥰 Jak on nie dajcie się śniegom i mrozom 😘
31/12/2020
🥳 Prosit Neujahr! Do siego roku! Happy new year! 🥳
30/12/2020
Niestworzone rzeczy w tym roku się dzieją. Jedną z nich jest czyjś dziwny pomysł przeniesienia Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu do Lubina. Muzeum mieści się w historycznym i pięknym budynku Poczty, przy ul. Krasińskiego 1, i choć wierzę, że Lubin to ładne miasteczko, uważam, że muzeum powinno pozostać tam, gdzie znajduje się od 65 lat. Jeśli również tak myślisz, proszę o podpisanie petycji: https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_przeniesieniu_muzeum_poczty_i_telekomunikacji_we_wrocawiu_do_lubina
23/12/2020
Jutro będę zajętą pszczółką dlatego chciałem Wam złożyć życzenia już dziś i tak od samego rana się zastanawiam, czego teraz najbardziej potrzebujemy i wyszło na to, że spokoju. Takiego w głowie, coś jak nad jeziorem o wschodzie słońca, lub nocą, popijając sobie winko i czytając książkę. Spróbujmy zatem potrwać choć chwilę w takim spokoju, nie kłóćmy się i jedzmy wszystko, co nam każą! Buziaki 😘😘😘
02/12/2020
Mróz!!! Ja wciąż na rowerze niczym w czerwcu. Z tą różnicą, że w kalesonach, yyy przepraszam odzieży termoaktywnej 🙃 PS Kalendarz wciąż jest dostępny, choć codziennie w nieco mniejszej liczbie egzemplarzy, co cieszy mnie niezmiernie 🥰 https://allegrolokalnie.pl/oferta/kalendarz-2021-kwiaty-mr-lemon-rozm-a3-13-kart
27/11/2020
Piąteczek! No to są flaszki. Zarówno z szampanem jak i płynem antybakteryjnym 😳
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Wroclaw
27/04/2021