Veggie
Catering. Warsztaty, pokazy gotowania. Wege-catering. Żywność wegańska, wegetariańska, bezglutenowa.
27/05/2026
NA FESTIWALU
Hej. Szukamy 2 osoby do pracy na naszym stoisku - wydawanie potraw (praca w budynku, nie plener 😉) we Wrocławiu, 30-31 maja.
Mile widziane doświadczenie w gastro i książeczka sanepidowska.
Sobota 12-19
Niedziela 12-18
31,50/h
Więcej informacji w wiadomości prywatnej.
Podeślij nam kilka słów o sobie. Zgłoś się proszę w wiadomości prywatnej naszego profilu - Veggie.
22/05/2026
💫
Witamy w ten weekend z Cieszyna, gdzie gotujemy dla Was podczas Festiwalu azjatyckiego 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
PT 15-21
SB 12-21
ND 12-18
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/asijsky-festival-v-cieszyne/1713341816305728/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
15/05/2026
Dzień dobry! Witamy się w ten weekend z Krakowa ❤️, gdzie gotujemy dla Was podczas 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
Jesli będziesz - wpadnij do nas i daj się zaskoczyć naszej niezwykłej podróży smaków! 🎊
Do zobaczenia przy naszym stoisku 🙌🏼❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Podczas Festiwalu szukajcie nas w strefie Gastro w czerwonym namiocie 💫. Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
PT 14-21
SB 10-21
ND 10-18
Link do Festiwalu:
https://www.magnificonexpo.com
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
08/05/2026
Dzień dobry! Z naszego ukochanego Wrocławia ❤️
Z utęsknieniem wyczekiwaliśmy, aż w końcu będziemy u siebie 😉, więc tym bardziej zapraszamy Was serdecznie!
W ten weekend gotujemy dla Was podczas Festiwalu azjatyckiego i Sakura, na pl. Wolności we Wrocławiu 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
Do zobaczenia przy naszym stoisku 🙌🏼❤️.
PT 15-21
SB 12-21
ND 12-18
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/festiwal-azjatycki-wroc%C5%82aw/920686617373034/
https://facebook.com/events/s/sakura-festiwal-japonski-wroc%C5%82/907472998688756/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
25/04/2026
Dzień dobry! Dzień dobry!
Kochani nie było nas w Łodzi bodajże 2 lata 👀… cieszymy się zatem, że w ten weekend gotujemy dla Was podczas Festiwalu azjatyckiego i Sakura w Odlewni (Piotrkowska 217) 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
Zaproponujemy Wam fascynujące zderzenie smaków Japonii i Korei, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Wpadnijcie i dajcie się zaskoczyć tej niezwykłej podróży! 🎊
Do zobaczenia przy naszym stoisku 🙌🏼❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Podczas Festiwalu szukajcie nas w strefie Gastro w czerwonym namiocie 💫. Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
SB 12-20
ND 11-18
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/festiwal-azjatycki-%C5%82odz/912034328241708/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
11/04/2026
Witamy!
W ten weekend gotujemy dla Was podczas One More Game w Hali Stulecia 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Podczas Festiwalu szukajcie nas w strefie Gastro w czerwonym namiocie 💫. Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
SB 10-20
ND 10-17
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/one-more-game-wroc%C5%82awski-festi/1439535744093532/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
04/04/2026
🐥 Życzymy dużo odpoczynku i wszelkiego spełnienia! Cudownych i smacznych świąt ❤️💫!
Anka i Boguś 👩🏼🍳👨🏻🍳
03/04/2026
Jest ich niewiele, ale jeszcze kilku spóźnialskich się załapie 💫.
• PASZTET zapiekany z 3 soczewic z komosą białą i czerwoną [BG] - 35 zł
• SAŁATKA JARZYNOWA 500 g [BG] - 35 zł
• eko ĆWIKŁA z chrzanem 200 g [BG] - 25 zł
• KIEŁBASA wegańska „dzikus” kanapkowa (BG) 250 g - 30 zł
• PASTA "makrelkowa" 200 g (BG) - 25 zł
• CIAPKAPUSTA (wyśmienite i zaskakujące w swej prostocie śląskie danie przygotowane z kiszonej kapusty, prażonej cebulki i puree ziemniaczanego) (BG) 500 ml - 30 zł
🌱 Wszystkie potrawy są wegańskie. Naturalnie bezglutenowe oznaczone [BG].
*W naszej pracowni używana jest pszenica, potrawy mogą więc zawierać śladowe ilości glutenu.
📥 Zamówienia wyłącznie telefonicznie SMS pod nr 606913810.
📥 Na Wasze zamówienia czekamy do jutra (sobota) do godz. 10 lub do wyczerpania zapasów.
Każde zamówienie potwierdzimy wiadomością zwrotną.
📥 Składając zamówienie prosimy o wskazanie: numer telefonu, dokładny adres dostawy.
W razie pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji.
🚗 Dostawa: 4 kwietnia (sobota) w godz. 12-21.
Nie odpowiadają Ci te godziny - koniecznie skontaktuj się z nami - z pewnością znajdziemy rozwiązanie! 🤩
Koszty dostawy na terenie Wrocławia 15 zł. Okoliczne gminy dostawa 25 zł.
Minimum logistyczne 100 zł.
📲 W razie pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Z miłością,
Anka i Boguś 👩🏼🍳👨🏻🍳
31/03/2026
Oferta wielkanocna AKTUALIZACJA 💫
Kochani, jeszcze dzisiaj możecie złożyć zamówienie na świąteczne przysmaki. Niektóre pozycje już się wyprzedały, ale jest jeszcze w czym wybierać ❤️.
OFERTA WIELKANOCNA:
• PASZTET zapiekany z 3 soczewic z komosą białą i czerwoną [BG] - 35 zł
• SAŁATKA JARZYNOWA 500 g [BG] - 35 zł
• eko ĆWIKŁA z chrzanem 200 g [BG] - 25 zł
• KIEŁBASA wegańska „dzikus” kanapkowa (BG) 250 g - 30 zł
• PASTA "makrelkowa" 200 g (BG) - 25 zł
• HUMMUS klasyczny lub mango 200 g (BG) – 25 zł
• BIGOS starowrocławski z grzybami i susz. owocami (BG) 500 ml - 45 zł
• BOCZNIAK ala śledzik (BG) 200 ml- 25 zł
• CHLEB naturalnie bezglutenowy na zakwasie (BG) ok. 1 kg - 30 zł
• CIAPKAPUSTA (wyśmienite i zaskakujące w swej prostocie śląskie danie przygotowane z kiszonej kapusty, prażonej cebulki i puree ziemniaczanego) (BG) 500 ml - 30 zł
• KLOPSIKI w sosie chrzanowym [BG] - 10 szt + 500 ml sosu - 45 zł
• ZUPA krem z buraków i warzyw korzeniowych z chrzanem i chipsem pappadum [BG] 500 ml - 35 zł
🌱 Wszystkie potrawy są wegańskie. Naturalnie bezglutenowe oznaczone [BG].
*W naszej pracowni używana jest pszenica, potrawy mogą więc zawierać śladowe ilości glutenu.
📥 Zamówienia można składać mailowo: [email protected] lub poprzez wiadomość priv. na FB .
📥 Na Wasze zamówienia czekamy do 31 marca (listę zamykamy o 23:30) lub do wyczerpania zapasów - także prosimy nie zwlekajcie z zamówieniami. Co roku niestety w pewnym momencie nie jesteśmy już w stanie przyjąć więcej zamówień. Każdą potrawę wykonujemy z uważnością i sercem, dlatego mamy swoje limity 🙈.
Dla spóźnialskich - co roku mamy nadwyżki, ale listę ogłosimy na FB dopiero 3 kwietnia 🐥.
Każde zamówienie wymaga potwierdzenia, które prześlemy najpóźniej w ciągu kilku godzin. Jeśli potwierdzenie nie przyszło - proszę skontaktuj się z nami ponownie. Mail mógł trafić do spamu lub utknąć gdzieś w wirtualnym świecie.
📥 Składając zamówienie prosimy o wskazanie: numer telefonu, dokładny adres dostawy.
W razie pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji.
🚗 Dostawa: 4 kwietnia (sobota) w godz. 12-21.
Nie odpowiadają Ci te godziny - koniecznie skontaktuj się z nami - z pewnością znajdziemy rozwiązanie! 🤩
Koszty dostawy na terenie Wrocławia 15 zł. Okoliczne gminy dostawa 25 zł.
Minimum logistyczne 100 zł.
Odbiory osobiste: istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień w Domaszczynie po wcześniejszym ustaleniu terminu. Z każdym zainteresowanym omówimy temat indywidualnie, także pisz śmiało! ❤️🍀
📲 W razie pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Z miłością,
Anka i Boguś 👩🏼🍳👨🏻🍳
29/03/2026
Witamy!
W ten weekend gotujemy dla Was podczas Festiwalu azjatyckiego i Sakura w Bydgoszcz 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
Wpadnijcie i dajcie się zaskoczyć tej niezwykłej podróży smaków, które Wam zaproponujemy! 🎊
Do zobaczenia przy naszym stoisku 🙌🏼❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Podczas Festiwalu szukajcie nas w strefie Gastro w czerwonym namiocie 💫. Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
SB 12-20
ND 11-18
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/festiwal-azjatycki-bydgoszcz/1650857746283058/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
21/03/2026
Witamy! Witamy!
W ten weekend debiutujemy i gotujemy dla Was podczas targów azjatyckich Tokio x Seul w Warszawie 🥢🍜🍱🍛🌸❤️.
Zaproponujemy Wam fascynujące zderzenie smaków Japonii i Korei, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Wpadnijcie i dajcie się zaskoczyć tej niezwykłej podróży! 🎊
Do zobaczenia przy naszym stoisku 🙌🏼❤️.
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Zaserwujemy Wam wspaniałe japońskie curry, ramen, tteokbokki, udon, mango pad thai czy kimbap 🤤.
Jak zawsze znajdą się opcje gluten free. Jedno możemy zagwarantować - będzie pysznie i wykonane z miłością ❤️.
SB 12-20
ND 11-18
Link do Festiwalu:
https://facebook.com/events/s/tokio-x-seul-targi-azjatyckie/1414709496804716/
Pozdrawiamy z miłością!
Anka i Boguś
👩🏼🍳👨🏻🍳
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Ulica Wrocławska 80A, Domaszczyn K. Wrocławia
Wroclaw
55-095