Dominika - Droga do Boga

Dominika - Droga do Boga

Udostępnij

Moją pasją oraz drogą jest praca na poziomie ciała, ducha i umysłu. SPOTKANIA INDYWIDUALNE
Łączę różne techniki masażowe oraz pracę z energią.

Moją pasją oraz drogą jest praca na poziomie ciała i ducha dla rozwoju świadomości. Łączę różne techniki pracy z ciałem, masażem relaksującym oraz pracę z energią, podświadomością i medytacją. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty oraz kręgi kobiece, przekazując wiedzę oraz techniki, które płyną do mnie w połączeniu z energią Marii Magdaleny 🌹oraz Mistrzów Wniebowstąpionych. Poprzez codzienne „zw

08/05/2026

Ile lat jeszcze będziesz ratować innych zamiast zbawić siebie ?

Jedną z największych pułapek egotycznego systemu świadomości jest to, że zamiast zająć się WŁASNYMI tematami oraz sprawami, zajmujemy się cudzymi, ponieważ postrzegamy „ataki” z zewnątrz. 🌿

Są w tym miejscu dwa poziomy, które się mieszają oraz przenikają. Pierwszy jest taki, że na poziomie praktycznym możliwe, że faktycznie ten drugi człowiek albo ma zaburzenie, albo trudny charakter, jest zaślepiony, mocno w ego etc. To jest wszystko NIEWYKLUCZONE. Tylko tutaj jest główne wyzwanie, aby przenieść nasze postrzeganie na nasz własny wewnętrzny świat i tam zadać kluczowe pytanie:

- Co w tej sytuacji mnie boli oraz dotyka? Co to takiego jest?

Bez tego pytania sprawa ziemska może pozostać przez LATA nierozwiązana, ponieważ nasze nierozwiązane wewnętrzne bolączki — najczęściej z dzieciństwa, ale również z trudnych sytuacji z obecnego życia lub z tych zaprzeszłych — nasz stary ból w pewien sposób przyciąga do siebie kompatybilne stacje, w których nasz ból możemy ZOBACZYĆ. Pamiętajcie proszę, że nieświadomość jest uzdrawiana przez ŚWIADOMOŚĆ. Tak więc, jeżeli przez DEKADY nie widziałeś/łaś jakiegoś problemu i tutaj nagle pojawia się sytuacja, która ten ból podnosi oraz pokazuje — TO SPOTKANIE ZE STARYM BÓLEM TO JEST DAR ✨

W tym miejscu niestety nieświadomość części duchowych poszukiwaczy pomiesza się z myśleniem, że ten drugi człowiek, który mnie krzywdzi, nagle okazuje się idealny, super, że to moja wina, że to coś trudnego mnie spotkało. NIE, NIE i jeszcze raz NIE ❣️❣️❣️

NIC Z TYCH RZECZY!

Owszem, na poziomie boskim wszyscy jesteśmy idealnymi boskimi istotami — bezbłędnymi.

Na poziomie ziemskim istnieją poziomy świadomości i, mówiąc wprost, niektórzy ludzie są świadomi, inni — wręcz przeciwnie.

Tak więc możliwe, że ten trudny człowiek POKAZUJE Tobie, że na przykład:

A) nie potrafisz zająć się sobą
B) nie potrafisz się skutecznie bronić
C) nie odpowiadasz za siebie, tylko mieszasz własną odpowiedzialność z próbą, aby drugi człowiek wziął odpowiedzialność za siebie (czego najczęściej nie chce on/ona zrobić, ponieważ nie widzi problemu we własnym zachowaniu. Ty widzisz ten problem, bo Ciebie to boli. On lub ona — nie widzi problemu!)
D) nie umiesz wyjść z toksycznej sytuacji, biorąc odpowiedzialność za siebie, własne uczynki, własne emocje, własne zachowanie, własną sprawczość, majątek, kompetencje etc. 🌱

Ego powie — ten człowiek mnie tak skrzywdził i będzie TKWIŁO w bólu.
Odpowiedzialność powie — ok, to jest jego/jej rzecz. MOJĄ rzeczą jest natomiast ………… :)

No właśnie.

To miejsce — CO JEST MOJĄ RZECZĄ W TEJ SPRAWIE — tutaj bardzo często ego patrzeć nie chce. Lub robi przeniesienie -> „Bo on/ona mnie tak krzywdzi, to ja MOGĘ być taki i śmaki”. Innymi słowy usprawiedliwiamy siebie, nie widząc, że to, co czynimy, jest bólem. Usprawiedliwiamy to tym, że my zostaliśmy skrzywdzeni.

Każdy człowiek na tej ziemi został w ten czy inny sposób skrzywdzony. Jedni mniej, inni bardziej. Jedni są bardziej odporni, inni mniej.

Kluczem jest to, aby WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE. 🔥

To przywraca MOC. Przywraca SPRAWCZOŚĆ.

Przywraca NADZIEJĘ.

Jednocześnie, jak zawsze, część ludzi ma reaktywny schemat, w którym próbują w kółko ratować, brać odpowiedzialność… Ile jeszcze???

A co, jeżeli ten drugi człowiek po prostu tak chce? Chce być w dole, bólu etc., bo jemu w tym wygodnie?

„Ok, ale mi nie jest w tym wygodnie razem z nim/nią”.

I to jest już zupełnie inne pytanie i inne wyzwanie, inna kwestia.

To, że ktoś chce cierpieć, a ty nie możesz tego znieść -> każdy ma inny próg bólu oraz wrażliwości. Twoją odpowiedzialnością w każdej chwili jest zaopiekowanie się sobą. 🌸

Osoby, które pragną toksycznego i niezdrowego tańca relacyjnego, znikną, jeżeli będziesz chciał za siebie wziąć odpowiedzialność.

Istoty, które chcą w radości, w połączeniu, ale również w zdrowym dystansie (wynikającym z tego, iż jesteśmy na ziemskim poziomie oddzielnymi istotami) współtworzyć — te istoty pozostaną. A kolejne zostaną przyciągnięte.

Tak więc, innymi słowy — weź odpowiedzialność za SWOJĄ część. Nie bagatelizuj swojej części. Nie demonizuj oraz nie wyolbrzymiaj jej również. Najczęściej problemy, które nosi w sobie człowiek rozwijający się duchowo, są wagi ŚREDNIEJ. To znaczy, nie są to wielkie problemy, lecz takie średnie — wiem podskórnie, że to jest nie w porządku, ale to ignorujemy… ponieważ świat nas krzywdzi, bo był niesprawiedliwy, bo on/ona taka była i z tego powodu ja tak odpowiadam. A po drugiej stronie jest ktoś, kto ma według nas problem wielki lub gigantyczny.

Kwestia jest taka, że gdyby nie nasz średni problem, nie byłoby człowieka, który nam to w kółko pokazuje. Sytuacja by się zmieniła.

Tak więc zawsze i bezwzględnie — patrz na swoją część historii.

Ci, którzy chcą z Tobą podróżować i ewoluować — zostaną. A to grono zostanie pomnożone oraz zasilone. ✨
Ci, którzy wybierają inną drogę — bez oceny i moralizowania — idą inną drogą.

Odpowiedzialność za SIEBIE.
Odpowiedzialność za SIEBIE.
Odpowiedzialność za SIEBIE.

A robiąc to wszystko, Bóg Ciebie wspomoże w tej drodze. Ponadto miejsca, gdzie niczym dziecko PRAWDZIWIE potrzebujesz wsparcia oraz oparcia, otuchy — tutaj otrzymasz wsparcie.



Zapraszamy na głęboki warsztat medytacyjny online wraz z przekazami Mistrzów 24 maja 2026 🕊️

Link:
https://drogadoboga.org/produkt/przestrzen-swiatla/

01/05/2026

Dużo słońca i wewnętrznego światła ❤️❤️❤️


https://drogadoboga.org/kategoria-produktu/video-kursy-i-nagrania/

23/04/2026

Stań w miejscu, w którym niby zbliżają się fale, morze, potop...

STAŃ!
POMÓDL się przez chwilę...

Przecież TO NIE DZIEJE SIĘ W PRAWDZIE.
Przecież ja SAM TO PRZYCIĄGAM.
Po co mi ten ból, cierpienie, agonia?
Mogę to ODESŁAĆ, odesłać stąd.
Tam, skąd to pochodzi,
Z powrotem do odmętów EGOTYCZNEGO UMYSŁU.

***

W POKOJU już jesteś WOLNY.
Już PAMIĘTASZ.
Wiesz, KIM JESTEŚ.
Wiesz, co jest PRAWDZIWE, a co nie.

~ Jeszua (Ład i Porządek Królestwa)

***

JA W TOBIE jest NIEŚMIERTELNE.
JA W TOBIE, TEN CHRYSTUS W TOBIE,

jest NIEZNISZCZALNY.
To jest Twoja OCHRONA.
To jest Twoja OCHRONA.

***

Ale poczuj jednocześnie, jak Twoje głębokie poczucie, które teraz samo chce się
przebudzić w Tobie, jak Twoje poczucie, że JESTEŚ CZYMŚ WIĘCEJ,
jednocześnie sprowadza na Ciebie – Tu i Teraz – wielką błogość, wielką błogość... To jest sprowadzane. To:

JA JESTEM czymś więcej.
Ja to CZUJĘ.
Ja to WIEM.
JESTEM WIEDZĄCYM.
JESTEM TYM, KTÓRY WIE...

Jeszua (Pancerz Zawierzenia)

~~~
Cytaty pochodzą z książki „Boska Stabilność” – zawierającej przekazy Mistrzów 📕
Bezpłatny fragment oraz możliwość zamówienia znajdziesz tutaj:
https://drogadoboga.org/produkt/boska-stabilnosc/

19/04/2026

BLISKOŚĆ

Każdy z nas niezależnie czego doświadczył ma w sobie głębokie pragnienie bliskości. ❤️ Nawet jeżeli jest ono głęboko schowane lub wyparte, to ta ludzka potrzeba jest jedną z bardziej podstawowych. Mamy zakodowany wzór bliskości, która jest:

DOBRA 💝
NIEWINNA 🌸
INSPIRYJĄCA 💎
ŻYCIODAJNA 🌅

Zauważyłam, że jeżeli takiej bliskości ktoś nie otrzymał w dzieciństwie w wystarczającej ilości (nie chodzi tu o idealną sytuację, ale wystarczającą by bliskość dobrze się kojarzyła), to mamy wewnętrzny konflikt z jedną z najbardziej naturalnych potrzeb czy aspektu życia na Ziemii. 🌏 Z jednej strony mamy wyobrażenie i pragnienie tego ideału a z drugiej chęć ucieczki od bolesnych doświadczeń bliskości czy dotyku. 💞 Im bardziej bolesne wspomnienia, tym wyobrażenia o ideale też są intensywniejsze - tym więcej mamy wtedy oczekiwań. Strach przed bliskością buduję jeszcze silniejsze pragnienie, które staje się czymś nierealnym. 💣

A czy bliskość nie mogłaby być czymś naturalnym?

Mogłaby być, ale …

No właśnie 🤔

Jeżeli ktoś pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny, to bliskość najprawdopodobniej przynajmniej od jednego rodzica była związana z: odrzuceniem, zagrożeniem, nieprzyjemnością, przemocą fizyczną lub psychiczną, próbą niesienia tego rodzica poprzez regulowanie jego emocji i kontrolę (tzn. przytulam się by ten rodzic nic sobie nie zrobił, nie upił się, nie wybuchł itd.) a tym samym kojarzy się z przetrwaniem a nie przyjemnością. To oznacza, że bliskość dla takiego człowieka nie kojarzy się z tym co pozytywne, ukojeniem, bezpieczeństwem, zaufaniem, akceptacją, otuleniem, endorfinami itd. Bliskość lub jej unikanie jest kolejnym instrumentem przetrwania. 😩

Jak z tego wybrnąć?

Z pewnością nie poprzez unikanie bliskości.

Z pewnością nie poprzez bezrefleksyjne i naiwne wchodzenie “na głodzie” w bliskość z kim popadnie.

To jest najczęściej powolny proces odmarzania, gdzie każdego dnia uczymy się jaka relacja jest dla mnie dobra (oczywiście z prowadzenia Wyższej Siły a nie ego).

To jest czas, gdzie krok po kroku odkrywamy bezpieczną bliskość nie tylko z bliskimi, ale ze światem. 🌎

To jest droga przypominania sobie swojego połączenia z Bogiem i umiejętności słuchania 👂tak by ten wewnętrzny głos mógł nas nawigować w świecie, którego nie mamy zbawiać, naprawiać czy z nim walczyć.

Jeżeli czujesz, że droga odzyskiwania tego połączenia z Jaźnią jest Twoim pragnieniem, to zapraszam na spotkania indywidualne, gdzie odbudowujemy Twoje połączenie z wewnętrznym prowadzeniem.


https://drogadoboga.org/produkt/spotkanie-z-dominika/

04/04/2026

TWOJE MIEJSCE NA ZIEMII - przekaz MARII & SAINT GERMAIN'A


https://drogadoboga.org/produkt/pelnia-grace/

02/04/2026

PRAWDZIWA SIŁA I MOC https://drogadoboga.org/produkt/krag-uwalniania/

29/03/2026

Dzisiejszy film opowiada o tym, jak odnaleźć swoją duchową drogę życia, jak nią podążać oraz po czym ją poznać.

Zapraszam na film!

https://youtu.be/7veEXn54V_k?is=sNrpadl-jxbgzfri

Chcesz aby twoja osoba publiczna była na górze listy Osoba Publiczna w Wroclaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Wroclaw
52-115

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00