La Loba Design Lab
Pracownia ceramiczno - projektowa La Loba Design Lab to studio ceramiczno - projektowe. Powoli.
Znajdziesz tutaj rzemieślniczo wykonywane naczynia ceramiczne i nauczysz się jak je wykonywać.
24/02/2026
W marcowe wtorki spotykamy się przy pracownianym stole na kursie lepienia z gliny 🌱RĘKA I OKO🌱.
Podczas 4 spotkań przechodzimy przez cały proces ceramiczny - od lepienia po szkliwienie i malowanie. Z naczyń ulepionych na tym warsztacie będziesz mogła jeść i pić🌼 Ale warsztaty to nie tylko przestrzeń na to by tworzyć - to też czas na odpoczynek i oderwanie od codziennych spraw.
🌱 Zapraszamy do rezerwacji ostatnich 3 miejsc w grupie! :)🌱
Link do zapisów - znajdziesz w komentarzu
24/02/2026
Już w przyszłym tygodniu startuje wiosenna odsłona naszych kursów miesięcznych. 🌱
W środy zapraszamy na 🌞 KOŁO OD POCZĄTKU 🌞czyli 4 spotkania z kołem garncarskim i toczeniem.
Do wyboru godz. 16:00 lub 18:30 :)
Kurs toczenia to warsztaty, podczas których oderwiesz się od myśli o codziennych obowiązkach. Serio! Toczenie angażuje w 100%. Odpoczynek dla głowy gwarantowany :)
Link do zapisów - znajdziesz w komentarzu
30/12/2025
Nowy rok może być dobrym początkiem by zacząć robić to co "chodzi" za Tobą od dawna. ✨
Tempo wokół nie zwalnia, a raczej przyspiesza. Dlatego zapraszam Cię do pracowni na jogę dla głowy, jak czasem nazywam lepienie z gliny. Siadamy przy stole na 2 godziny i zajmujemy się tylko gliną i sobą. I tak przez cztery styczniowe poniedziałki:)
Startujemy 5 stycznia o godzinie 18:00!
W te cztery popołudnia:
🌱 nauczysz się podstaw pracy z gliną,
🌱 poznasz retusz, zdobienie i szkliwienie,
🌱 stworzysz własne, wyjątkowe naczynia
🌱 spędzisz czas w niewielkiej, wspierającej się grupie
Szczegółu - link w komentarzu! Fot. Światłoodbicia - photography 💙
12/11/2025
✺ piątek 14.11 godz.19:30 ✺
wykład o życiu i twórczości Jadwigi Grabowskiej Hawrylak
Jeśli znacie mnie chwilę dłużej to możecie wiedzieć, że zanim zajęłam się ceramiką, zajmowałam się architekturą wnętrz. Zmiany nie żałuje, ale miłość do modernistycznej architektury została i nigdzie się nie wybiera:)
Jako patronkę projektu Buduję siebie | Cykl warsztatów twórczo-rozwojowych dla kobiet wybrałyśmy panią Jadwigę Grabowską- Hawrylak autorkę m.in wrocławskich Sedesowców i to jej poświęcimy piątkowy wieczór!
✨ Zapraszam Was na wykład Łukasza Wojciechowskiego, który opowie o życiu i twórczości tej niezwykłej osoby ✨
✺ Wykład i warsztaty realizujemy w zespole z Martą Kraczkowską i Mon.Arte w ramach programu Mikrogranty ✺
06/11/2025
W listopadzie mam przyjemność realizować super dziewczyński projekt z Martą Kraczkowską i Moniką Wróblewską Mon.Arte ! Zaprosimy Was na cykl warsztatów inspirowanych postacią Jadwigi Grabowskiej - Hawrylak - architektki związanej z wrocławskim Śródmieściem , której życie i twórczość robi na mnie ogromne wrażenie 💥
W programie 5 warsztatów i wykład, w pracowni oraz u naszego partnera Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy . Całość realizujemy w ramach Mikrogranty 💥
Zapisy ruszają za moment, zapraszam do śledzenia profilu Buduję siebie ! 🌞
02/10/2025
🌞 RĘKA I OKO 🌞 już w najbliższy wtorek startuje październikowa odsłona kursu lepienia z gliny!
Spotykamy się 4 razy by lepić, retuszować, malować i szkliwić..
Na kursie "złapiesz" podstawy lepienia z gliny, sporą dawkę ceramicznej teorii i jeszcze więcej praktyki. Jesień to świetny czas by zaszyć się w pracowni i dać sobie czas tylko dla siebie ✨
Gotowa by lepić? 🌱 Link do zapisów znajdziesz w komentarzu. Fot. Sobala
30/09/2025
Do 7 grudnia w Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA trwa wystawa Porcelana teraz - czyli przegląd twórczości w porcelanie! Polecam bardzo wizytę w Wałbrzychu, na wystawie zobaczycie m.in dwie moje porcelanowe prace ✨
fot. Jerzy Wypych
link do wydarzenia w komentarzu:)
01/09/2025
Kto ze wszystkich miesięcy roku najbardziej lubi wrzesień, ręka do góry? Ja uczę się lubić wrzesień ;) i będę starać się go sobie uprzyjemnić najbardziej jak się da!
Was zapraszam do pracowni na wtorkowe popołudnia podczas których na 2 godziny oderwiemy się od obowiązków i będziemy zajmować się tylko sobą i gliną 🦕
🌱RĘKA I OKO🌱czyli miesięczny kurs lepienia z gliny startuje już za tydzień, we wtorek 9 września!
link do zapisów znajdziesz w komentarzu
28/08/2025
Cześć! Jak się masz w ostatnich dniach sierpnia?
Udało Ci się naładować baterie na drugie półrocze? Mi zdecydowanie tak🌱 Od pewnego czasu widzę, że to czego potrzebuje to nie są wcale spektakularne podróże i wyjazdy, a małe, kameralne sytuacje. Że polskie morze może być super, jezioro w środku kaszubskiego lasu to luksus, a dolnośląskie góry nawet na jeden dzień robią robotę. Dobrze tak niewiele potrzebować 🦕
Za moment pracownia wraca do działania pełną parą i w zastępstwie wakacji będziemy starać się dać Wam trochę wytchnienia!
29/07/2025
Sierpień w mieście?🌞
Jeśli w lipcu wykorzystałaś cały swój letni urlop i w sierpniu na horyzoncie masz już tylko Wrocław.. to zapraszam Cię na ceramiczne wakacje we wtorkowe popołudnia!
kurs 🌱 RĘKA I OKO 🌱 to 4 spotkania, podczas których pokażemy Ci jak działać z gliną by osiągać piękne efekty. A przede wszystkim oderwiesz się od codziennych obowiązków i na 2 godziny zapomnisz o wszystkich arcyważnych sprawach 🙊
Krok po kroku, pod okiem instruktorki przejdziesz przez wszystkie etapy tworzenia ceramiki - od lepienia, przez retusz, aż po szkliwienie. Po wypale będziesz mogła cieszyć się np. kawą pitą z wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju kubeczka 💙
Szczegóły i zapisy - linku w komentarzu.
Pytania? ✨ Pisz śmiało!
12/06/2025
✨ Ostatnie 3 miejsca na warsztatach podczas których zamienimy pęknięcia w.. złoto!
/poniedziałek 16 czerwca, godz.18:00/
ul. Cinciały 1A, Wrocław
✨ Jeśli wolisz naprawiać niż kupować, cenisz sobie przedmioty jedyne w swoim rodzaju i jarasz się filozofią wschodu.. to mogę obiecać, że nie wyjdziesz z pracowni rozczarowana 💙
Szczegóły i zapisy: https://www.lalobadesignlab.com/product/kintsugi-ceramiczny-recykling
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Cinciały 1A
Wroclaw
50-306
Godziny Otwarcia
| Wtorek | 18:00 - 20:00 |
| Środa | 16:00 - 20:00 |
| Niedziela | 13:00 - 15:00 |