Colorful loops
Sznurek i szydełko- wg mnie para idealna, moja miłość od pierwszego "wejrzenia".
Całkiem nieźle się dogadujemy i wspólnie wyczarowujemy podkładki, koszyczki, plecaki, torby, torebki i wiele, wiele innych cudnych rzeczy.
22/02/2020
Dobry wieczór, przybywam żeby się pochwalić jakie śliczne cudo wydziergałam! Okrągłe torebki z frędzlami były hitem poprzedniej wiosny i lata, w sumie robiłam tylko takie 🙆. Ale nic dziwnego, idealnie pasują do wiosennych i letnich stylizacji a do tego sporo pomieszczą.
Torebka jest zrobiona ze sznurka bawełnianego 5mm w kolorze brudny róż (ten "starszy" odcień) od (jestem zachwycona jakością ich sznurków, formą w jakiej je wysyłają i ekspresowym czasem wysyłki).
Jak Wam się podoba? Nosiłybyście taką? .
Miłego wieczoru!
23/01/2020
Dzień dobry! W tym roku mnie tu jeszcze nie było, a to dlatego, że po świątecznych zamówieniach musiałam najzwyczajnej odpocząć od szydełkowania 🤷
Zdecydowanie wyszło mi to na dobre, bo się za tym stęskniłam i miałam siłę żeby zacząć tworzyć coś nowego 😁
Przedstawiam Wam pierwszą nowość, torebkę z grubego sznura 9 mm (do tej pory większość miała 5 mm, pojedyńcze 3 mm). Ten sznur ma zupełnie inną strukturę, możecie to zobaczyć na zdjęciu, bo leży obok tego, którego używałam do tej pory- jest grubszy ale też bardziej miękki i gładki w dotyku.
Jak Wam się podoba? Zaczynam się zastanawiać nad nazywaniem modeli torebek, bo jest ich coraz więcej. Macie jakiś pomysł na "imię" dla tej?
07/12/2019
Dzień dobry 😊 Oto ja i moje najnowsze dzieło- torba worek w kolorze petrol. Jak Wam się podoba ten kolorek? Ja jestem nim zachwycona!
Miłej soboty życzę!
05/12/2019
Witam się z Wami wieczorową porą i melduję, że żyję tylko trochę zarobiona jestem.
Listopad minął zupełnie nie wiem kiedy, bo lawirowałam między 🧵👩🏫 a 👨👩👦👦 i 🏠. Starałam się zrobić jak najwięcej zamówionych toreb, bo nienawidzę zostawiać czegokolwiek na ostatnią chwilę a niedostarczenie Gwiazdkowych prezentów to już w ogóle nie mieści mi się w głowie!
No i udało się! Większość już wydziergana, zostało dosłownie kilka więc można już powiedzieć, że dałam radę 😁
Grudzień będzie już (chyba) trochę spokojniejszy. W szczególności jego druga połowa 🎄🎇🎁
Tym czasem zamykam robić herbatkę i kończyć kolejną torbę a Wy dajecie znać jak Wam się podobają torby ze zdjęć no i metki/bileciki, które do nich dołączam.
Miłego wieczoru!
29/10/2019
Dzień dobry!
Przybywam tylko na chwilkę, wrzucam zdjęcia ostatnich toreb i wygląda na to, że już dziś zabieram się za świąteczne zamówienia. Tak, tak, dobrze widzicie, w tym roku Święty Mikołaj złożył zamówienia na prezenty u więc nie mogę go zawieść i zabieram się do pracy 🧶🧵👜🎁
A jak tam Wasze samopoczucie? Zmiana czasu dała Wam w kość? Myślicie już w ogóle o świątecznych prezentach?🤔
Trzymajcie się ciepło! Buziaki 😘
18/10/2019
Dzień dobry w piątek 😊 W ostatniej ankiecie wybraliście kolor granatowy jako ten, który bardziej pasuje Wam na jesień więc dzisiaj post z granatem w roli głównej. Torba już powędrowała do właścicielki i prezentuje się cudnie 😍. W weekend pokażę Wam kolejne dwie torebki, które w zeszłym tygodniu opuściły moją pracownię a tym czasem zabieram się za dzierganie, bo kolejne dziewczyny czekają na swoje torby. Miłego dnia. Trzymajcie się ciepło! 🍁🍂😘
16/10/2019
Trochę kotów na dobry początek dnia 😁 Idealne podkładki pod kubek z herbatą, kawą czy grzanym winem na długie, jesienne wieczory ☕🍂🍁
01/10/2019
Dzień dobry 😊 Ostatnio odzywam się troszkę mniej bo mam problem z długością doby- jest zdecydowanie za krótka!!! Pomysłów masa, kolejne projekty w głowie, część zamówień w trakcie realizacji, no nie mogę narzekać na szydełkową nudę. Trzymajcie się ciepło!🍂🍁
19/09/2019
Dzień dobry! U nas sezon chorobowy oficjalnie otwarty 🤧😷🤒 Choróbsko dosięgnęło wszystkich domowników i najmłodsi trzymają się zdecydowanie najgorzej. Ja już czuję się całkiem dobrze fizycznie, jednak przebywając czwarty dzień z moimi kochanymi, chorymi pociechami, psychika zaczyna szwankować 😵🤯😂 Na szczęście w międzyczasie udało mi się wydziergać kolejny worek XL (na moim 3,5 latku wygląda na # # 😁), tym razem w kolorze orchidea 😍 Na specjalne życzenie rączki są trochę grubsze a w środku znajduje się doczepiony organizer 😊
Trzymajcie się zdrowo!
14/09/2019
Dzień dobry 😊 W to piękne, sobotnie popołudnie podrzucam Wam zdjęcia kolejnej torebki. Według życzenia miała być taka jak ostatnia czarna shopperka tylko krótsza, troszkę szersza i z klapką więc w rezultacie powstał kolejny model 🤣 Jak Wam się podoba? Chyba muszę zacząć myśleć nad nazywaniem poszczególnych modeli. Macie jakieś propozycje? Miłego weekendu!😚
12/09/2019
Dzień dobry 😊 Przybywam żeby pokazać Wam nad czym ostatnio pracowałam. Pewna cudowna osoba zapytała czy nie zrobiłabym dla niej torby, która nadawałaby się na zakupy. To cóż mogłam zrobić?! Poprosiłam o wybranie koloru, zamówiłam sznurki i do dzieła. Chciałam żeby torba była solidna ale lekka i plastyczna dlatego po raz pierwszy (ale już wiem, że nie ostatni) użyłam cieńszego sznurka. No i udało się! Przyszła właścicieleka torby zadowolona z efektów, ja również, tak więc mission complete 😁 Teraz także Wy możecie zobaczyć jak mi poszło. Trzymajcie się cieplutko i dajcie znać jak Wam się podoba ten model torby. ☺️
08/09/2019
Dzień dobry! Ostatnio mnie tu troszkę mniej ale to nie znaczy, że się obijam 😆 Zaczął się rok szkolny więc doszło sporo obowiązków i trzeba sobie od nowa wypracować dzienny plan działania. Na szczęście w międzyczasie udało mi się stworzyć kilka shopperek 🤩 Na zdjęciach widzicie ostatnie dwie: butelkową w standardowych wymiarach i czarna z troszkę szerszym dnem. Obie niedługo trafią do właścicielek 🥰. A teraz zmykam kończyć ciasta, bo za chwilę imprezka urodzinowa młodszego synka 😁🥳 Miłej niedzieli 😚
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Strona Internetowa
Adres
84-200 TO 84-204