BaKo
Obsługa informatyczna i pomoc w nagłych wypadkach... Bardzo lubimy Ursynów!
Przeczytałem dzisiaj takie coś:
Szpinak jak krowi placek, mleko z kożuchem, kotlety z mortadeli, zupa owocowa, ozorki w sosie chrzanowym… Obrzydlistwo! W czasach PRL jedliśmy różne dania, na których wspomnienie aż przechodzą ciarki! Dziś już nikt jego nie je! Poznajcie nas subiektywny ranking dań z PRL, które niekoniecznie były smaczne! Z sentymentem wspominacie paróweczki w sosie chrzanowym?..itd itd
Pomyślalem sobie jak można wypisywać takie durnoty! Ten "wykształcony inaczej" nie wie, że tzw kożuszek z mleka, to po prostu tłuszcz w nim zawarty i świadczy o tym, że mleko bylo "uczciwe", jak krówka dala! A nie jakieś tam uhate.... nie wiadomo do czego.... (nie zsiada sie.....!), podroby zaś mogą być naprawdę bardzo smaczne, trzeba je tylko umieć przyrządzić, a nie szwendać się po jakichś suszi-barach! ...i udawać znawcę kuchni...
nie chce mi się dalej komentowac tych glupot.... ale chyba trzeba z powrotem wrócić do szkoly!
20/05/2024
10/05/2024
Martyna Falborska
30/04/2024
❤️
"O Europie mówili same najgorsze rzeczy, że jest wstrętna i zła. Nazywali nas najwulgarniejszymi słowami: zdrajcy, donosicielstwo, Targowica, sługusy Niemiec, itd. Mnie Czarnecki porównał do szmalcowników, przegrał proces, jeszcze mnie nie przeprosił. Masami dostawałam groźby śmierci. I nieprawdopodobne jest to, że teraz, po tych najbardziej ordynarnych słowach, którymi nas obrzucali, nagle stoją w kolejce i zwracają się do tych wstrętnych imperialistów z UE, żeby ratować praworządność "- Róża Thun...Proszę Pani: punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia (czasami w sensie dosłownym!).
10/11/2023
😂😂😂
10/11/2023
True
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Benedykta Polaka 5
Warsaw
02-777
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 09:00 - 16:00 |
| Wtorek | 09:00 - 16:00 |
| Środa | 09:00 - 16:00 |
| Czwartek | 09:00 - 16:00 |
| Piątek | 09:00 - 16:00 |