Cochlea
Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Cochlea, Sklep z artykułami artystycznymi, Warsaw.
10/03/2026
Istotnie, włóczka ma wielką moc!
Moc jednoczenia sąsiadów wokół wspólnej przestrzeni.
Moc zmieniania zwykłej okolicy w spacerową promenadę i cel wycieczek z przewodnikiem.
Moc odkrywania w sobie kolejnych pokładów wyobraźni i kreatywności.
Kiedy w 2019 roku ubierałam pierwszą ławeczkę, samotnie, po kryjomu, nie sądziłam, że będzie to jedna z przygód mojego życia.
Tym bardziej doceniam, że - których częścią mam przyjemność być - zajęły w pierwsze miejsce w kategorii Inicjatywa roku.
Dziękuję! Wszystkim, z którymi miałam przyjemność dziergać, do których mogę zadzwonić po pomoc przy realizacji szalonych pomysłów. I tym, którzy pilnują naszych instalacji, mówią dobre słowo.
Na profesjonalną fotorelację przyjdzie czas, a na razie jestem przejęta i wzruszona.
07/03/2026
Wieszaliśmy je z w największą od kilkunastu lat zimę, a zdejmowaliśmy już wiosną...
Aniołki na urodziny Pragi (wiem, mam refleks w relacjonowaniu wydarzeń 🫣), czyli na 378 rocznicę nadania Pradze praw miejskich przez króla Władysława IV Wazę.
Prago, moja ukochana dzielnico, niezmiennie życzę Ci wszystkiego najlepszego, a szczególnie - zaangażowanych mieszkańców 🩵
Dwa pierwsze zdjęcia dzięki uprzejmości
05/03/2026
Ojej, to już?
28/01/2026
W mojej głowie była głęboko osadzona myśl, że zimową dekorację posprzątamy w połowie stycznia. Tak jak w poprzednich latach. Nie jestem nawet pewna, czy rozmawiałam o tym z innymi członkami
Tymczasem pogoda pisze własne scenariusze. Mimo błota w noszonego do domu, poślizgów na chodniku i przedzierania się przez zaspy - jakoś tak cieszy mnie ta dawno niewidziana zima.
A Wy jaką znajdujecie radość tej zimy? ❄️
24/12/2025
Z okazji świąt życzę Wam - chyba jak co roku - kreatywności, czasu i zapału do realizacji wszystkich projektów, które przyjdą Wam do głowy.
W sumie to dokładnie tego samego życzę też sobie.
Zgrana ekipa też się przyda, bo wtedy powstają zupełnie niesamowite pomysły, a realizacja jest bardziej ekscytująca!
A na zdjęciach bałwanki, które zrobiliśmy wspólnie z dziećmi z Ogniska Wychowawczego Markowska, oczywiście na Szmulkach 🔥 to były jedne z najbardziej sprawnych przeprowadzonych warsztatów, w których brałam udział - dzieciaki były niesamowicie zaangażowane. Cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę 😊
14/12/2025
Jedną z rzeczy, które lubię w naszych aukcjach najbardziej, jest dowolność interpretacji. Czyli to, że robimy razem, ale jednak różnie.
Oto kilka moich długich czapeczek. Bo czemu by nie? 😉
28/10/2025
Ile śliwek jest w słoiku? Oszacowanie ich liczby było jednym z zadań na jesiennej grze miejskiej organizowanej przez
Dlaczego śliwki są w różnych kolorach? Bo są dziergane z resztek włóczek, które nam przekazujecie. Naprawdę zagospodarowujemy starannie wszystkie przekazywane dary!
Na marginesie: nie znoszę jesiennej zmiany czasu. Przez zaburzenie rytmu i przez to, że nie mam już ani kawałka popołudnia. Od razu ciemna noc.
No, to jak stawiacie, ile jest śliwek w słoiku? Pierwszemu, kto trafi mogę wysłać kilka śliweczek w prezencie! 😉
14/09/2025
Na koniec lata prezentuję moją narzutkę, z którą się polubiłam (co nie jest oczywiste 🫣).
Zabrałam ją na kilka letnich spacerów (nie ze wszystkich mamy zdjęcia) oraz na jedno uroczyste wesele. I było nam razem bardzo fajnie 😉
Przy robieniu jej przesłuchałam pół pierwszego tomu Lalki. Kiedy czytałam lekturę w liceum byłam bliżej wieku Izabeli, teraz już bliżej mi do Wokulskiego. O ile Izabela jest napisana tak, że nie da się jej lubić w żadnych okolicznościach, to Stachowi wtedy kibicowałam, a teraz mnie drażni, że dorosły chłop pcha się tam, gdzie go nie chcą 🫣
Lalki słucham dalej, a narzutkę planuję zabrać w jeszcze kilka miejsc.
10/09/2025
Trochę smutno, bo to oznacza, że koniec lata nieuchronnie się zbliża. A koniec lata to jak wiadomo - pewna nostalgia.
Trochę w radosnym wyczekiwaniu, bo robimy przestrzeń na nowe rzeczy. Mamy nowe plany.
To znaczy, że wspólnie z posprzątaliśmy Kawęczyńską. Jak zawsze starannie!
Do zobaczenia wkrótce 🔥
PS: dużo osób nas zagaduje przy pracach na ulicy. Tekst na dzisiaj: ja nie chcę być sześćdziesioną, ale ktoś temu misiowi ukradł coś z łapki!
Pani! Absolutnie nie sześdziesiona! Ta to by powiedziała, kto, kiedy i skąd odebrać 🫣
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Warsaw