Piaskowanie
Piaskowanie-Szkiełkowanie wszelkich powierzchni. Konserwacja podwozia. Zapraszam do kontaktu. 505579571 �
22/12/2020
A tak wygląda Nissan Datsun po piaskowaniu i podkładzie epoksydowym 👍 Nissan uratowany 😁 teraz odpowiedni ludzie zajmują się dopieszczeniem blachy bo podłogi już tam nie ma potem lakier i składanie auta do tak zwanej kupy 😜 Nie mogę się doczekać efektu końcowego 😁 jak dostanę fotki od klienta to pokażę efekt końcowy 😁🤟🏎️
22/12/2020
Cześć ✋ dotarł do mnie w takim stanie Nissan Datsun 🤦 podobno po sodowaniu 🤔 soda nie wżera się tak jak korund w poszycie i nie pozostawia śladów jak to było w tym przypadku. Jak dobrze wiemy soda rozpuszcza się, a tym bardziej takie zjawisko jak wiatr rozwiał by tą sodę podczas transportu! Niestety ktoś z mojej konkurencji nawet nie potrafił usunąć ścierniwa którym robił a był to korund i było go wszędzie pełno 🤦 klienta oszukać można tylko raz a moja konkurencja robi to co raz częściej i cieszę się bo to ja mogę dopieścić takie cuda 😁🤟 ciąg dalszy w następnym poście 👊
07/10/2020
No dawno już nic nie publikowałem bo chyba nie mam czasu na pisanie 🤔 ale teraz się przyjrzałem co do mnie przyjechało dzięki jak zawsze nie zawodnego Tuned by RBT i zastanawia mnie jedno... Sami zobaczcie na zdjęciach i może parę słów napiszcie o tym 🖐️
03/08/2020
Ahoj 🖐️ zamieniłem piasek na wodę, urlop czas zacząć 😁 do 10 sierpnia jestem na urlopie 😁 pozdrawiam
A na tą okazję ukończenia pracy nawet film nagrałem 😁💪🤘
23/04/2020
A tu ciąg dalszy prac Fiat 125p 😁 jak miał być cały wypiaskowany to też pora się pochwalić 😜😁🤘
23/04/2020
Fiat 125p pickup bardzo się cieszę że mogłem pracować z takim okazem 😁💪 jak to u mnie klient zażyczył sobie piaskowanie całego auta 🤘 z podwozia zostało zerwane fabryczne zabezpieczenie, wypiaskowane i pomalowane epoksydem Sea Line. A reszta..? W następnym poście 🤘
23/04/2020
Opel MANTA 🤔 bardzo ciekawe auto, trochę jak mustang 😜 piaskowanie podwozia i zabezpieczenie epoksydem Sea Line bo trochę do spawania będzie 😜🤘💪
07/04/2020
Polecam
Sprzedam VW Polo 1,2 benzyna 2002 r przebieg 158800 Sprzedam VW Polo 1,2 benzyna 2002 r przebieg 158800. W ciągłym użytkowaniu. Bardzo oszczędny. Klima! Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. W zeszłym miesiącu wymienione przednie wachacze ze sworzniami i tuleje febi (koszt 580 zł) aktualny przegląd do 27.02.2021, OC do 15.02.2021. Jesteś...
16/03/2020
Kolejna Prela przy współpracy z Tuned by RBT została wyleczona z rdzy. Takiemu zabiegowi poddaliśmy zawieszenie które po piaskowaniu Robert z Tuned by RBT zawiózł do lakierni proszkowej. Potem wypiaskowana została podłoga i częściowo komora silnika. Dalsze prace polegały na pomalowaniu wszystkiego epoksydem Novol Clasic, zabezpieczeniu profili zamkniętych woskiem, na elementy narażone na uderzenia lub uszkodzenia mechaniczne w tym nadkola i łączenia blach itp. nałożona została guma (z pędzla 😜) na sam koniec niezawodny środek do konserwacji podwozia Boll 💪🤘 Efekt jak zawsze super 😁 Właścicielowi Preli życzymy kolejnych 30 lat fantastycznej przygody z tym nowym autem 😁💪🤘🤜
16/03/2020
Rama od Dodge ugryziona zębem czasu została liźnięta nowością 😜 w ruch jak to u mnie bywa poszedł w ruch piach i na koniec rama została pokryta epoksydem Sea Line i tym samym Dodge pojeździ drugie 50 lat 😁 szerokiej drogi 💪👍🤘
04/03/2020
Drugi Golf II również był na zabiegach konserwacji podwozia i komora silnika również wypiaskowana i zabezpieczona epoksydem 💪🤘 przy tych autach jest ogrom pracy 🤕 ale nic tak nie cieszy jak zadowolony klient 😁😁😁
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Arkuszowa 18a
Warsaw
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 08:00 - 16:00 |
| Wtorek | 08:00 - 16:00 |
| Środa | 08:00 - 16:00 |
| Czwartek | 08:00 - 16:00 |
| Piątek | 08:00 - 16:00 |