M3_projekt
27.08 - 11.09 W PAWILONIE zorganizowane zostaną wystawy poświęcone architekturze OSIEDLA, jego przeszłości oraz wizjom ZMIAN.
M3
to odwzorowanie TYPOWEGO dwupokojowego MIESZKANIA z osiedla Służew nad Dolinką (SND) oraz szereg INSTALACJI artystycznych w przestrzeni Dolinki. Przeniesienie mieszkania M3 w zieloną przestrzeń Dolinki ma sprowokować DYSKUSJĘ o podnoszeniu jakości ŻYCIA i lepszym wykorzystaniu zielonej PRZESTRZENI. Przedstawimy także 2 cykle fotografii o przestrzeni osiedla oraz MIESZKAŃCACH. ARCHITEKCI wnętrz
20/11/2013
ZAKLĘTE REWIRY | BLOKI TO MY ZAKLĘTE REWIRYPosted on Listopad 20, 2013 by KrysiaOsiedle Stawki jest na północy. Po drugiej stronie torów jest już Żoliborz. Na Stawkach są trzy duże bloki i pawilon usługowy. Jest też basen przy Inflanckiej.Służew Nad Dolinką to kilkadziesiąt budynków mieszkalnych. Bloki są w trzech wariantach: c...
12/10/2012
Fani M3... zobaczcie jak było na M4. Co Wy na to?
M4 Rakowiec Realizacja wideo prezentująca działania Stowarzyszenia Odblokuj w ramach M4 Rakowiec (1-16.09.2012). Więcej o wydarzeniu na: www.odblokuj.org. Realizacja: wMediaWzięci.pl…
09/10/2012
Co się tu dzieje?
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,czerwona-woda-w-potoku-straz-pobrala-probki,62343.html
Czerwona woda w potoku. Straż pobrała próbki Mieszkańcy Służewa zaalarmowali straż pożarną. Woda w potoku Służewieckim została zabarwiona na czerwono. Strażacy nie znaleźli konkretnego miejsca wycieku, ale pobrali próbki do analizy.
W ten weekend w amfiteatrze na osiedlu Służew nad Dolinką pełno atrakcji! Koniecznie przyjdźcie na warsztaty fotograficzne, ale nie tylko grupa SłużeWakcji przygotowała też pchli targ! Przyjdźcie koniecznie 22 września całą rodziną i spędzicie po sąsiedzku miło czas! http://sluzewakcji.pl/
07/09/2012
Obejrzyjcie koniecznie naszą galerię z M4_Rakowiec.
Tak bawimy się, tak spędzamy czas! Przyjedźcie do nas!!
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.407837735930077.85684.112641382116382&type=1
M4 na Rakowcu wystartowało! Zapraszamy do Parku Zasława Malickiego (okolice ul. Wiślickiej 8).
05/09/2012
Śledźcie co się dzieje za oknem...już niedługo kolejna akcja na osiedlu Służew nad Dolinką... więcej informacji na: http://amfiteatrsnd.wordpress.com/2012/09/03/niedziela-czyli-amfiteatr-w-ruchu/
Niedziela, czyli amfiteatr w ruchu Ostatnie dni lata – dzieci powoli pakuję książki i kanapki do plecaków, słońce świeci od rana, a służewski amfiteatr z każdą minutą się się zapełnia. Miał być pokaz footbag, miał [...]...
Na naszej stronie www, możecie zobaczyć aktualne kalendarium akcji, warsztatów działań jakie przygotowaliśmy w ramach M4_Rakowiec. Warto zaplanować sobie wrześniowy weekend z nami. Więcej na: http://www.odblokuj.org/M4/M4_kalendarz.html
M4 M4 Rakowiec to cykl działań przestrzennych i artystycznych w środowisku mieszkalnym, które sprzyjać mają refleksji nad sposobem i jakością życia we współczesnym mieście. W programie wystawy, warsztaty, spotkania, instalacje artystyczne, spacery architektoniczne i wydarzenia...
Nasza strona M3_projekt trochę zaniedbana, mało się dzieje, rzadko posty wklejamy, bo bardziej działamy na głównym profilu Odblokuj.
Ale nie martwcie się, macie okazje uczestniczyć w nowej akcji na Dolince Służewieckiej. Już niedługo zacznie działać: SłużeWakcji
Więcej na: http://www.facebook.com/SluzeWakcji?ref=stream
My trzymamy kciuki!! Na pewno warto włączyć się w działania!
SłużeWakcji Działania oraz spotkania twórcze mieszkańców i sympatyków osiedla Służew nad Dolinką
20/08/2012
Partyzancka kładka na Dolince Służewieckiej. Wow!
Czyn społeczny | Ursynow.org.pl, Ursynów, historia, wydarzenia, encyklopedia, zdjęcia, galeria Ach, zrobić tak coś dla ludzi, bezinteresownie i cieszyć się, że naród korzysta z naszego trudu. Marzenie socjalistycznego aktywu. Wydawałoby się, że w kapitalizmie jest marzeniem ściętej głowy. Błąd! Właśnie teraz czyn społeczny może być prawdziwie społeczny, czego dowodzi ta historia. Najpierw słó...
http://www.facebook.com/SluzeWakcji?ref=hl
SłużeWakcji Działania oraz spotkania twórcze mieszkańców i sympatyków osiedla Służew nad Dolinką
Uwaga, uwaga, już niebawem osiedle Służew nad Dolinką znowu ożyje. Amfiteatr będzie miejscem spotkań i ciekawych akcji.
Tym razem blokowisko zaanimuje grupa pozytywnych ludzi działających jako "Służew w akcji", więcej na: http://www.sluzewakcji.pl/
WordPress.com About Us • Terms of Service • Privacy • Follow us on Facebook • on Twitter An Automattic Experiment
11/06/2012
Jeszcze tylko do 29 czerwca 2012 roku można głosować na nasz projekt w konkursie S3ktor 2011. Pomóżmy wygrać nagrodę dla mieszkańców i głosujmy na: http://www.ngo.um.warszawa.pl/aktualnosci/wybierz-zwyci-sk-inicjatyw-w-kategorii-nagroda-mieszka-c-w-w-konkursie-s3ktor-2011
Wybierz zwycięską inicjatywę w kategorii Nagroda Mieszkańców w konkursie S3KTOR 2011 | NGO Od 28 maja do 29 czerwca 2012 roku każdy mieszkaniec Warszawy może oddać swój głos na inicjatywę, spośród inicjatyw uczestniczących w konkursie S3KTOR 2011, którą uważa za najlepszą. Aby to zrobić, wystarczy zapoznać się z listą inicjatyw, wybrać tę najlepszą i za pomocą ankiety internetowej zagł...
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Dolinka Służewiecka
Warsaw