LUM
Marka LUM powstała z pasji do sportu, odkrywania nieznanego, kreatywności i wszystkiego co towarz I gdyby oni mówili, to by to potwierdzili.
MANADO powstała z pasji do sportu, odkrywania nieznanego, pragnienia kreatywności i chęci inspirowania do działania i dostarczania klientom produktów premium. LUM wzięło się z wygody, jaką dawały nam przez lata użytkowania chusty hiszpańskiej marki Buff. Marka Buff towarzyszyła nam w życiu prywatnym i zawodowym, bo przez wiele lat zajmowaliśmy się sprzedażą produktów Buff na polskim rynku, więc mo
25/03/2021
Kochani, Niestety z uwagi na pożar serwera OVH w Strasburgu straciliśmy nasz sklep oraz wszystkie materiały i dane. Niestety 😭nie do odzyskania. Zajmie nam chwilę zanim zbudujemy nowy sklep. Tymczasem jeżeli chcesz kupic jakiś z naszych produktów zapraszamy do kontaktu. Obiecujemy, że transakcja przebiegnie jak należy, a ty będziesz zadowolony😎.
Postaramy się jak najszybciej wrócić do normalności. Klienci, który maja jeszcze niezrealizowane zamówienia, proszeni są o kontakt mailowy [email protected] Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość stajemy na głowie, aby wszystko ogarnąć.🙏🙃
01/10/2018
I jeszcze raz dla tych co nie wiedza🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Najpiękniejsze rzeczy przekazuje się krótko: Obroniliśmy tytuł! Znów jesteśmy mistrzami świata! Puchar zostaje w 🇵🇱️Polsce na kolejne cztery lata! 😎😎😎 Dziękujemy wszystkim, którzy wierzyli w naszych chłopaków! Ten medal bez Was nie byłby możliwy! 😍😍😍Jesteście !
30/09/2018
To fakt👍prawdziwe mistrzostwo!
Kurek zbombardował Brazylijczyków! To Monster (WIDEO) Bartosz Kurek na mistrzostwach świata gra kapitalnie! W finale turnieju, w którym Polska grała z Brazylii nasz atakujący dokonywał rzeczy niemożliwych. Co chwilę świetnie atakował i nękał rywali zagrywką. W drugim secie przeszedł jednak samego siebie.
30/09/2018
Brawo Polska MISTRZAMI ŚWIATA !
🇵🇱Jesteście wielcy ! Duma rozpiera !
💪 Cała drużyna pięknie zagrała!
Jesteście najlepsi! Dziękujemy za wielkie emocje!😍😘💪👍
JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA! 😍 JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA! 🏆Sen się spełnił! 💪
13/08/2018
A gdyby to była prawa!👉
A co jeśli polscy sportowcy się umówili, że od teraz wygrywają wszystko jak leci, żeby jeszcze bardziej poniżyć naszych celebrytów od piłki nożnej (tak na wszelki wypadek, bo może mundial nie wszystkim jeszcze otworzył oczy). Żeby palili się ze wstydu za te reklamy blachotrapeza, przyloty helikopterem do Arłamowa i gadki szmatki w stylu: "Było gorąco, a my mieliśmy najtrudniejszą grupę".
Weźmy na ten przykład Roberta Karasia, który wygrał nie pojedynczego, nie podwójnego, a potrójnego Ironmana, pokonując przy tym jakies ultra abstrakcyjne dystanse - 11,4 km pływania, 540 km na rowerze i 126,6 km biegu. I też było gorąco. No pogięło typa! Ja mam zadyszkę przy wejściu schodami na drugie piętro, a 540 km wyorałoby mnie fizycznie, nawet jeśli pokonałbym je samochodem, tymczasem Karaś zrobił je na rowerze, po czym zmienił buty na cichobiegi i cyk, dorzucił jeszcze 126 kilometrów przebieżki, bijąc przy tym rekord świata o godzinę (dotarł na metę z czasem 30godzin 48 minut)
Później pogrzało Andrzej Bargiela, który powiedział, że w sumie nie ma nic ciekawego do roboty, więc dla zabicia czasu chyba wejdzie sobie na K2 i zjedzie z niego na nartach, przy czym mówiąc o tym, sprawiał wrażenie, że jest to dla niego taki sam wyczyn, jak dla mnie wyjście po bułki do Biedry. Chociaż w sumie nie, bo ja nawet do takiego wyjścia piętrze problemy No i co? No i wszedł i zjechał, ratując przy okazji dwóch himalaistów, którzy utknęli na sąsiednich górach i nagrywając jeszcze audiobooka w przerwach na siku. Andrzej, masz Ty rozum i godność człowieka?
Następny w kolejce jest Michał Kwiatkowski, który stwierdził, że wygra Tour de Pologne, bo w sumie czemu by nie wygrać u siebie? Jak powiedział tak zrobił. Ale jak to tak po prostu? Gdzie wymówki, gdzie przeciwności losu i spiski sędziów?
I teraz jeszcze lekkoatletów ewidentnie pokręciło od tych upałów. Zamiast zajmować czwarte miejsca i płakać przed kamerami, że zabrakło jednej sekundy do podium, bo trenują w stodole, to Ci wychodzą na te bieżenie i biegną jak po swoje - jak nie złoto, to przynajmniej srebro! WTF?
Na szczęście w międzyczasie były eliminacje do Ligi Europy i nasi piłkarze mieli możliwość odpowiedzieć na te sukcesy. I co zrobili? Wszyscy, czyli Legia, L**h i Jaga, dostali po gaciach. A Legiunia to już w ogóle zaszalała, bo przegrała na własnym stadionie z półamtorską drużyną z Luksemburga. Jakbyście chcieli pogadać z napastnikiem tej drużyny, to żaden problem. Wystarczy kopsnąć do luksemburskiej Ikei na dział "Kuchnia" - koleś pracuje tam od poniedziałku do piątku i doradza klientom jakie szafeczki wybrać ( ). W gałę harata tylko rekreacyjnie w weekendy. Jak widać, tyle wystarczy, żeby ogolić Mistrza Polski :)
Hej, polscy sportowcy (nie celebryci), Wasz plan się powiódł, zrozumiałem przekaz. Gdybym to ja rozdzielał pieniądze, to bym wam sypał więcej, wszak do Arłamowa da się dojechać też PKS-em... a musicie wiedzieć, że jestem jednym z większych fetyszystów piłki nożnej.
13/08/2018
Polacy dali popis mistrzostwa. Prawdziwa uczta dla oka i duszy. 💪
🏅🏅Eksplozja emocji.
👉Gratulujemy i dziękujemy. 😍
Najlepsze mistrzostwa od 60 lat. "To budzi respekt" Z dwunastoma krążkami mistrzostw Europy wracają z Berlina polscy lekkoatleci. Biało-Czerwoni zajęli drugie miejsce w klasyfikacji, przegrywając tylko z Bry...
06/08/2018
Prawdziwe Zero waste w Meksyku. Jak wam się podoba taki recykling roweru.😍👏👉
Meksykański recykling czy sztuka?
31/07/2018
Kto chętny, niech pisze😍👉🏿👉lajkuje udostępnia i wygrywa😘
Wakacyjna rozdawajka! 🤘
Do wygrania najlepsza na rynku szczotka do czyszczenia zabłoconych,brudnych butów EVER BootBuddy od mojego kochanego LUM!
Pozwala na ekspresowe i dokładne czyszczenie ...
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy napisać w komentarzu poniżej dlaczego właśnie Tobie powinnismy wysłać ten gadżet.
Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie u siebie ten post i polubicie fanpage sponsora :LUM
Walcząc z zasięgami chcemy dotrzeć jak najszerzej, jak najdalej i móc organizować takie zabawy non stop 😉
Bawimy się do piątku do północy 3 sierpnia - w sobotę podaję wyniki 🤘Powodzenia 👍
23/07/2018
👉Kto jeszcze nie wie, biegniemy donieść, że Andrzej Bargiel 🇵🇱️, jako pierwszy człowiekiem w historii, zjechał na nartach z najbardziej niedostępnego i najtrudniejszego ośmiotysięcznika - K2. ⛷️
Gratulujemy👏👏 BRAVO BRAWO BRAVISSSIMO
Andrzej Bargiel dla RMF FM: Było to takie wyzwanie, które mi nie dawało spokoju "Jeszcze nie spałem nigdy na 7800 metrów, a jeszcze musiałem wynieść linę i bardzo dużo bagażu, więc trochę mnie to zamęczyło, ale się udało" - mówił w rozmowie z RMF FM Andrzej Bargiel, który dziś jako pierwszy człowiek w historii zjechał z K2 na nartach. "Było to takie wyzw...
Niektórzy się ekscytują ucieczką węża, a tu takie cuda się dzieją.
🇵🇱 BRAWO chłopaki 🎖🇵🇱🤗 złoty medal i rekord świata sztafety- Karol Zalewski, Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Jakub Krzewina
❤️❤️❤️Szaleństwo
25/05/2018
Kochane Mamuśki!
Dziś Wasze święto, Dzień Mamy, ale śmiało możemy powiedzieć, że superbohatera;). 👍👍👍💪💪💪❤️❤️❤️❤️❤️
Życzymy Wam dużo uśmiechu od Waszych małych niepokornych.😄
Z tej okazji w naszym sklepie RABATY na chusty z linii Basic LUM oraz cudowne torby rowerowe BIKEZAC.
http://lum.pl
21/05/2018
Już za minutkę, już za momencik... możecie śledzić poczynania Miłki i jej każdy krok, bo nasza Siła Marzeń - Miłki Raulin ma lokalizator GPS, pokazujący jej aktualna pozycję.
Niech moc będzie z TOBĄ. 👍✊✊👍👍👍❤️
Kto nie śpi - mocno zaciska łapki.
Siła Marzeń - Miłka Raulin Siła Marzeń - Miłka Raulin . Mt. Everest Expedition 2018. Follow along online. The MapShare site shows the progress of someone tracking with an inReach satellite communicator. Read messages they have sent to MapShare. You can even reply.
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Skontaktuj się z firmę
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Warsaw
02-609