Halko

Halko

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Halko, Artysta, Chmielna 10/23, Warsaw.

Photos from Halko's post 31/10/2025

Odnowa tatuażu u Oli.

Photos from Halko's post 27/09/2025

Dla takich chwil żyję 🍄

Jak dostaję zdjęcie zagojonego tatuażu to serduszko mi się raduje. A zagojony grzybek z grzybkiem? No boziulku ale mi to zrobiło 🫶🏻😻💖
Muchomorek i to dwustronny ☯️

Photos from Halko's post 27/09/2025

Czaicie, że zaraz będzie ciemno, zimno, mokro i oksy będą znowu parować? Dzizas 🥲

Nic tylko zamknij sie w domu i czekaj na wiosnę 🙃

Ej ale w zimie też rosną grzyby halko!
Np. Boczniaki i grzyby mun. Tak mamy grzyby mun - to są uszaki bzowe.

Ale i tak się będziesz cykać zebrać i kupisz w (ja tak zrobiłam ale nie dlatego, że się cykałam tylko dlatego, że nie znalazłam 🥲)

Uszka są super. Do jedzonka, te do barszczyku i te grzybkowe ale i te takie nasze ludzkie bo można je dziarać ✌️
Psie uszka klapiące jak piesek biegnie to już wgl oh i ah 🥹

Ale, ale… Jeszcze nie ma zimy i oby jak najdłużej! Teraz jest jednak więcej grzybów 🫶🏻

Wgl to używam ostatnio apki do sportów (motywuje mnie fest polecanko) i uważam, że totalnie powinna tam być opcja grzybobranie - można tam z innymi brać udział w wyzwaniach.
Na przykład ile kg zebrało się w tym tygodniu albo ile różnych gatunków udało się znaleźć na dzisiejszym grzybobraniu. No kurde, to jest nasz sport narodowy 🇵🇱🍄‍🟫 Proszę to dodać do projektów na najbliższą aktualizację!

Nie, Lidl i Strava mnie nie sponsorują.
Coś tam pisałam, że hihi głupio tak pisać HALKO SZUKAM SPONSORA ale potem nw co miałam dalej i zapomniałam i o.
Miłego!

ADAM CZY(C)HA XD

Photos from Halko's post 26/09/2025

Są we mnie dwa wilki.
Albo 50.

Ale spoko. Lubię pieseczki 👌

Photos from Halko's post 24/09/2025

Z dnia na dzień koncert po prostu przycichł. Nie ma grania na elektrycznej gitarze, cymbałkach i innych. Przygasły mrygające światełka walące po oczach. Nie ma lasera co chwilę oślepiającego. Brak krzyczącego, ściskającego tłumu. Nie ma zapętlonej muzyki a dokładniej jej 2 sekundowego kawałka przez tydzień. Nie ma powiewu niepokoju.

Po prostu siedzę i pracuje. W ciszy lub rozmawiając z osobą tatuowaną.

Jedynie z tyłu głowy:
Nic nie jest na stałe…

No może tatuaże.

22/09/2025

Ostatnio „nie wiem” coraz częściej się u mnie pojawia.

Nie wiem co się dzieje, ten wrzesień jest jakiś pojebany.

To drugie słówko. „Pojebane”
Mocne owszem… Ale jak wspaniale potrafi określić szereg odczuć, sytuacji, wydarzeń.

Nie wiem, pojebane to.

Nie chce mi się wymyślać hashtagów bo i tak to nie jest dla zasięgów. Dziękuję, życzę miłego dnia 🫶🏻

Photos from Halko's post 19/09/2025

Just Ghibli.

Czy tylko ja ostatnio się znowu dziwnie czuję? To to zaćmienie? 🙃

09/09/2025

Znasz to uczucie jak jesteś życiu po prostu dobrze i nachodzą myśli, że na bank zaraz coś je6nie? Coś za długo było spokojnie? Coś cicho, za cicho….

Kiedyś taki lęk mnie przytłaczał i zapętlał na negatywnych myślach, wręcz przyciągał coś złego. Ciągłe uczucie stresu niepozwalające mi się chociaż na chwilę wyluzować. No bo jak mam się wyluzować jak na bank zaraz coś się może wydarzyć i muszę być w gotowa, spięta na wszelkie okoliczności.

Nosz kurde jakie to było wyczerpujące…

Ostatnio taka myśl wpadła mi randomowo do głowy po naprawdę długim czasie. Już nawet nie pamiętałam, że takie lęki mi towarzyszyły. Czy kiedyś nie będę mieć ich wcale i nie będą nawracać? Nie wiem. Nie wiem też co złego miałoby się stać. Po co mam to analizować, nastawiać się i sprowadzać na siebie negatywną energię.

Nie mam już takiego magnesu w głowie, który przyciąga taką myśl i nie chce puścić. Zmieniłam bieguny i jak „widzę” takie pudełko lekowych myśli to mówię sobie dobra ale ja nie mam czasu na takie akcje, uprzejmie proszę zjeżdżać i mi nie zawracać gitary.

Nie będę nawet zaglądać do tego boxa, bo się jeszcze okaże, że jest w nim więcej niż się spodziewasz.
Jak takie konfetti 🎉 co robi s*f w całym pokoju.

Pomaga mi w takim przebiegunowaniu skupienie na tym co teraz. Ciesze się z aktualnej sytuacji, z tego jak się czuję teraz a nie jak mogłabym hipotetycznie w przyszłości jak coś się stanie… Odpalam światło na zewnątrz a gaszę w głowie, żeby nie widzieć tej paczki. Słucham dźwięków, wczuwam się w swój oddech, skupiam się na dotyku, głaskaniu 🐈/🐕‍🦺, na smaku jedzenia.

Przekierowuje skupienie na chwilę obecną.

Jak coś ma się stać to się stanie. Nie mam na to wpływu ale mam na to jak do tego podejdę i czy pozwolę swojej głowie na sabotowanie mnie samej.




Fot

01/09/2025

To jest post motywacyjny dla mnie.

Głowa skupia się na innych sprawach a jak czegoś nie widzę to tego nie ma. Chcę pamiętać o socjalach tylko jak wypadnę z rytmu to chwilę mi zajmie zanim wrócę na tor, którym chciałam jechać.

Trochę jak takie suwaki. Jeden przesuniesz w prawo to drugi z automatu przesuwa się w lewo. Jakiś deficyt uwagi i brak możliwości skupienia na zbyt wielu rzeczach jednocześnie.

Wyłączyłam się na kilka dni kompletnie ale po prostu tego potrzebowałam. Nie zmuszam się bo to by było kompletnie bez sensu.

Dzisiaj zrobiłam super sesję a dni takie jak te dodają mi siły i ładują baterie.

Nie czuję presji, robię to co naprawdę sprawia mi przyjemność, moi pacjenci są przecudowni i wiem na ile mogę sobie pozwolić. Ile dni pracować, ile osób wytatuować, ile czasu spędzić nad konkretnymi rzeczami.

Ciesze się i mogę się tym dzielić 🫶🏻 WIN WIN

Chcesz aby twoja osoba publiczna była na górze listy Osoba Publiczna w Warsaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Zespół Kulinarny

Strój

Strona Internetowa

Adres


Chmielna 10/23
Warsaw
00-020