Czwartki z Inwestorem

Czwartki z Inwestorem

Udostępnij

"Czwartki z inwestorem" to projekt KN PROGRES przy współpracy z Studenckim Kołem Giełdowym. Każdy znajdzie tu swój ulubiony temat.

Poprzez spotkania ze studentami realizujemy swoje zainteresowania w zakresie inwestowania.

14/05/2012

Studenckie Koło Giełdowe oraz Koło Naukowe Promocji i Wspierania Przedsiębiorczości Progres ma przyjemność zaprosić Państwa na cykl spotkań pt. „Czwartki z inwestorem”. W ramach spotkań będą poruszane tematy związane głównie z inwestycjami oraz rynkiem kapitałowym.
Jeśli jesteś zainteresowany sposobem na efektywne ulokowanie swoich oszczędności? Masz zamiar przystępować do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, bądź interesuje Cię gra na giełdzie, oraz rynek instrumentów pochodnych? Nie trać czasu! Przyjdź i zobacz!
Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 17.05.2012 r. w sali 46 o godzinie 18. Wykład zostanie poprowadzony przez prof. Dr hab. Leszka Dziawgo o tematyce z zakresu Finansów.

25/04/2012

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 26.04.2012 r. w sali 46. W programie spotkania przewidziany wykład pt. „Zastosowanie analizy fibonacciego” poprowadzi Szymon Wesołowski o godzinie 18.

18/04/2012

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 19.04.2012 r. w sali 46. W programie spotkania przewidziany wykład pt. „Eurokryzys z Grecką tragedią w roli głównej: geneza, przebieg i co dalej?” poprowadzi Maciej Borkowski o godzinie 18.

Photos 15/04/2012

Zapraszam wszystkich serdecznie na wykład o żelaznych zasadach dobrego inwestowania. Odbędzie się w poniedziałek 16.04 w sali 40 o godzinie 17:00. Wykład poprowadzi specjalista z DM BOŚ Sławomir Salomon. Nie przegapcie ;)

10/04/2012

Pojawił się dodatkowy bonus. Oprócz wina, na spotkaniu omówimy też inwestycje w whisky i sztukę. Prawdziwa gratka dla miłośników inwestycji alternatywnych ;)

Photos 10/04/2012

Zapraszam na kolejne spotkanie Czwartków z Inwestorem.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 12.04.2012 r. w sali 46. W programie spotkania możemy wyróżnić:

- 16.20 - 18.00 – Inwestycje w Wino
- 18.00 - 19.30 – „Przekręty i manipulacje z całego świata, czyli jak stać się legendą rynku”, poprowadzi Michał Urbański.

Photos 02/04/2012

W związku, że w piątek zaczynają się już święta, większość ludzi wraca wcześniej do domów. Wobec tego odwołuję najbliższe spotkanie czwartkowe. Przy okazji chcę wszystkim złożyć życzenia z okazji nadchodzącego święta Wielkanocy. Samych wspaniałości :D

26/03/2012

Wybaczcie spóźnienie, grypa dała się we znaki, ale już jest ok :D

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 29.03.2012 r. w sali 46. W programie spotkania możemy wyróżnić:
- 16.20 - 18.00 – Zagadnienia związane z Multi Level Marketingiem oraz Energią Alternatywną poprowadzi Michał Majcher

- 18.00 - 19.30 – „Teoria chaosu na rynku kapitałowym” poprowadzi dr Witold Orzeszko

25/03/2012

Dzięki wszystkim za przybycie na pokerka ;) O taką właśnie luźną atmosferę chodziło :D

20/03/2012

Poker potwierdzony! Spotykanie o 16:20 w czwartek (22.03) w sali nr 22A. Zapraszam :D

Photos 19/03/2012

Drodzy inwestorzy. W ramach przyszłego spotkania (22.03) zapraszam na spotkanie integracyjne przy pokerze (na żetony :P).
Mam nadzieję, że przyjdziecie ;) Dokładną godzinę i nr. sali przekażę wam jutro.

13/03/2012

Jest już potwierdzone spotkanie, wobec tego zapraszam was o 16:20 do sali 46. Tematem naszych zajęć będzie Social Lending. Serdecznie zapraszam ;)

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Torun?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Torun
87-100