PhotoGrudna
Fotografia jest moją pasją, a dzięki Wam mam możliwość spełniania się w tym co kocham. Dziękuję
03/03/2026
Joanna & Bogusz 🩵
Wrzucam Wam bardzo krótki skrót przygotowań tej cudownej pary.
Szczerze uwielbiam ten czas, kiedy na luzie, ze spokojem, z najbliższymi na świecie Wam ludźmi, szykujecie się do najważniejszych okazji.
Ja mogę jedynie to obserwować, uchwycić błysk w oku i uśmiech na widok córki, zachwyt (jeszcze) narzeczonego, zrobić zdjęcie ostatniego uścisku rąk z przyjacielem „kawalerem”. Czasem (a nawet częściej niż czasem) zakręci mi się łezka w oku, którą całe szczęście mogę schować za obiektywem aparatu - kto mnie zna, ten wie, że na Waszych ślubach potrafię wzruszyć się conajmniej kilka razy (cóż za profesjonalizm..😅)
.no cóż, dzieje się tak dlatego, że obserwowanie Was zza kulis tego, jak przeżywacie ten jeden jedyny moment w życiu, rozciągnięty na kilkanaście godzin i możliwość zapisania Go dla Was na kartach pamięci, jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem 🥹❤️
09/02/2026
Pamiętam jak poznałyśmy się z Weroniką w byłej pracy. To był czas kiedy zarówno Ona, jak i ja gdzieś pomiędzy studiami, pracą i życiem, marzyłyśmy o tym, aby robić to, co daje nam radość. Dużo rozmawiałyśmy o przyszłości. Weronika wtedy mówiła mi o otworzeniu swojego gabinetu, ja o zdjęciach. I to były zaledwie szkice, odległe plany. Niesamowite jak potoczyły się nasze historie.
Ta kobieta, w tak młodym wieku spełnia się zawodowo. Ogrom wysiłku i pracy, ale przede wszystkim myślę - wiary, sprawił że jest w tym miejscu, o którym kiedyś kiedyś mi mówiła.
Jak to było? Kto nie ryzykuje, nie pije szampana? 🥂 W tym przypadku bardziej pasuje: kto nie ryzykuje, nie spełnia marzeń! 👏🏼 GRATULACJE !
Cieszę się, że miałam okazję zrobić sesję wizerunkową, także łapcie zaledwie kilka kadrów 😊
📷
04/12/2025
Aneta 💙
Ta piękna kobieta przyjechała do mnie 250km! I piszę to dlatego, że szczerze mówiąc (a raczej pisząc) było to dla mnie spore zaskoczenie. No bo przecież umówmy się: nie ja jedyna robię zdjęcia - to pierwszy fakt. A drugi jest taki, że przecież są dużo lepsi ode mnie. A jednak na swoją pierwszą w życiu sesję Aneta przyjechała do Poznania 🥹 (Może zbieżność nazwisk o tym zdecydowała 😂)
Jestem za to ogromnie wdzięczna! I zdradzę Wam pewien sekret: później chwilę rozmawiałyśmy i Aneta sama przyznała, że na początku odczuwała lekki stres i ja się wcale nie dziwię: bo umówmy się, że pozowanie przed aparatem może wydawać się dla wielu z Was proste, ale uwierzcie mi, że rzeczywistość jest inna. Obce miejsce, (prawie) obca osoba, obca sytuacja. No komfortowe to to nie jest.
Kadry (w sesji kobiecej szczególnie), które razem tworzymy zawsze są rezultatem. Wynikiem otwierania się głowy i ciała. I pamiętam jak zaczęłyśmy tę sesję i z minuty na minutę rosło zaufanie. W tym procesie zawsze czekam na jeden moment. Jakby ktoś wcisnął magiczny przycisk, a przez aparat widzę to jeszcze wyraźniej: otwarcie, zaufanie, śmiałość, odwaga, subtelność, kobiecość, piękno.
Każda z nas to ma. Ogromnie jestem wdzięczna, że mogę to obserwować i zapisać Wam te momenty na wieczność. W tym przypadku “dziękuję za zaufanie” nabiera jeszcze głębszego znaczenia.
Także Aneta - Ty wiesz! 🥰
22/10/2025
Cześć wszystkim! 👋🏼
Trochę mnie tu nie było.. ale już spieszę z usprawiedliwieniem wystawionym przez naszego Synka! Bo tak Kochani, stało się! ZOSTAŁAM MAMĄ.
Zawsze pięknie było Wam towarzyszyć w tych chwilach bo życie toczy się wokół relacji: najpierw partnerskich, a później często odwiedzam Was na sesjach domowych, plenerowych, rodzinnych czy jestem z Wami w tych wyjątkowych dniach. Dzisiaj sama też mogę doświadczać tych emocji, które daje nowy członek Rodziny. I paradoksalnie jeszcze bardziej doceniam zdjęcia i moc zatrzymania urywka rzeczywistości już na wieczność. Bo czas tak szybko mija, bo pamięć bywa zawodna, bo pewne rzeczy nigdy się nie powtórzą, a dzięki zdjęciom można przypomnieć sobie to towarzyszące uczucie.
Więc.. WRACAM. Małymi krokami będę dla Was trochę częściej. Postaram się też w miarę możliwości pokazywać Wam co nieco z tego co wspólnie stworzymy - teraz zostawiam Wam kawałek swojego świata.
Dziękuję tym wszystkim, którzy piszą mimo ciszy na stronie. Tym, którzy czekają, bo okazało się, że nasza współpraca przerodziła się w pewne tradycje i historie. Doceniam mocno i do zobaczenia wkrótce!! ❤️
19/01/2025
Polecam tych Panów - niezawodny duet 🔥🥂
29/08/2024
Światło w fotografii to połowa sukcesu ✨ i super są kolorki, ale zobaczcie jakie cuda powstają kiedy jest zwykłe ciepłe światło ❤️
A tej Pary możecie się jeszcze spodziewać 🌸
Cudni! Gosia & Piotrek 😍
26/03/2024
Dzisiaj wrzucam Wam kilka imprezowych kadrów 🎶 Przyznam szczerze, że mało kojarzę wesel, na których Pan Młody nie byłby w powietrzu 🤔😅
A z tą piękną Panią co złapała bukiet, widzimy się już całkiem niedługo ❤️
18/03/2024
O N I
A/P 09.03.2024
Te ich spojrzenie....
Foto
18/03/2024
Ślub A/P 09.03.2024
Obrączki: symbol
Małżeństwa,
Miłości i
Wierności
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Poznań
Poznan
60-736