Repliki.pl

Repliki.pl

Udostępnij

Na naszej stronie przedstawiamy jak powstają repliki aut których już nie widać na ulicach. A na ich widok zapiera dech.

03/05/2026
Photos from Repliki.pl's post 11/01/2026

No przyszła zima. . Niewątpliwy plus repliki nad oryginałem . Nie strach jeździć zimą . O kosztach budowy i eksploatacji nie mówiąc 😃😁
Minus trzeba pomyśleć nad jakimś rozsądnym napędzie RWD lub AWD. Ale przemyślenia i plany już są . Trzymajcie się cieplutko pozdrawiam .

31/12/2025

Szczęśliwego Nowego Roku

25/12/2025

Wesołych zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Spełnienia marzeń i cierpliwości do motoryzacyjnych pasji.

Photos from Repliki.pl's post 07/12/2025

No i nastał ten moment kiedy kończę przygodę z tym es**rtem . Koniec mojej pracy z tym autem . Escorcik jedzie do swojego domu . Przyznam że towarzystwo ma zacne a i domek niczego sobie . Ale na szczęście będziemy się widywać z Czarkiem i es**rtem na różnych zlotach i eventach .

Photos from Repliki.pl's post 17/11/2025
17/11/2025

No to czas podsumować mój
Udział w tegorocznym Warsaw Motor Show . Przede wszystkim wielkie dzięki dla Patryk Nachyła Nowa Iwiczna Classic Car za zaproszenie i możliwość udziału w tej imprezie . Dzięki wszystkim którzy byli i oglądali es**rty . Było bardzo dużo pasjonatów nie tylko fordow . Ale tej prawdziwej motoryzacji lat 90 i nie tylko .
Bardzo fajni ludzie można było przegadać i podzielić się doświadczeniami. Dzięki za miłe słowa. Te targi były naprawdę spore dużo ludzi się przewinęło. Jeszcze raz wa. Dziękuję.

Photos from Repliki.pl's post 14/11/2025

Wszystko się udało. Od wczoraj jesteśmy na targach Warsaw Moto Show . Możecie tam zobaczyć motoryzację w pełnej krasie . Ja zabrałem dwa es**rty zbudowane u nas.
Zobaczcie jak się super razem prezentują.

Photos from Repliki.pl's post 10/11/2025

No czas nie jest moim sprzymierzęcem . Trzy dni do targów Warsaw Moto Show A ja w proszku . Ale coz nie pierws y raz kiedy noce nie przespane. Jak coś jadą dwie repliki będę na stoisku razem z Nowa Iwiczna Classic Car
Jak ktoś się wybiera wpadajcie do nas na pogawędki. Czerwony tym razem zostaje w jesiennej scenerii 😜
Repliki.pl

Photos from Repliki.pl's post 29/10/2025

Z kolejnych dobrych wieści udało się. Będą dwa auta ode mnie . Drugi es**rt Michelin Pilot też jedzie na Warsaw Moto Show Cieszę się strasznie że dwa te projekty staną koło siebie . Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia .

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Usługi Samochodowe w Piaseczno?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Piaseczno