RE pub
Otwocki pub z retro klimatem❗🍻
31/08/2021
Trochę wspomnień z sobotniej nocy! 🙌🏻
Dziękujemy wszystkim, że wpadliście. ✌🏻
Dzięki Blue Birds za super koncert i energię, z którą graliście. Był dobry blues, były pyszne krafty i przemiła atmosfera. 🕊
Trzymajcie się ciepło i życzymy samych udanych koncertów!
28/08/2021
Zaczynamy!
Koncert Blue Birds trwa dziś od 20:30 do 22:00. Pub czynny do 00! 🙌🏻✌🏻
Hola!
Dziś w lodówkach czekają na Was kraftowe pyszności, a wśród nich:
🍒 Cherry Elephant od
To jeden z naszych ulubieńców w tym sezonie! Cherry Elephant to jak sama nazwa wskazuje Cherry ALE - piwo naprawdę nietuzinkowe (szczególnie jeżeli ktoś lubi smak wiśni!). Jak to Inne Beczki sami opisali: piwo leżakowane z owocami oraz sokiem z wiśni. W sumie użyliśmy ich ponad dwie tony. To tyle co mały słoń. Efekt - głęboka, czerwona barwa oraz smak owoców wiśni z charakterystyczną dla nich kwaśnością i cierpkością.
Bardzo soczyste, mocno owocowe, trochę kwaskowate, trochę cierpkie.
🕊 Behemoth Sacrum od
Piwo jasne w stylu belgijskim, czyli Belgian IPA. Kolejne z serii piwo uwarzone we współpracy z zespołem Behemoth! To, co gra tutaj pierwsze skrzypce to oczywiście goryczka przebijająca się przez słodowość, dalej wyczuwalne nieco egzotyczne smaki (mango, marakuja i ananas), a całość zostaje przełamana słodkim zakończeniem. Na piwach od Peruna poznaliśmy się już nie raz, dlatego wierzymy, że i tym razem nasz wybór Wam podejdzie!
⚕️Żmij z granatem
Żmija możecie znać już w odsłonie ze smoczym owocem, ale tym razem postanowiliśmy wypróbować wersji z granatem. Czuć, że bracia, choć smoczy owoc jest bardziej orzeźwiający. Granat natomiast jest karmelowy i mocno czuć w nim słód. Owoce raczej na drugim planie wraz z delikatnym kwaskiem stanowią super kontrę do pierwszego wrażenia. Jest to piwo lekkie i przyjemne, raczej pozbawione goryczki. Nie jest również szalenie wysycone, więc świetnie sprawdzi się na fanów_ek piw owocowych bez zbyt mocnego gazu!
Poza tym inne pyszności od Trzech Kumpli oraz piwa czeskie takiej jak Berdnard czy Litovel! ✌🏻🌞
📍RE PUB OTWOCK
Andriollego 22a (na tyłach dawnego pewexu)
Czw-sb od 20:00 do 00:00
Psst szykujcie się na sobotni koncert, bo będzie się działo! Link do wydarzenia w bio ☺️
Hola!
Dziś w lodówkach czekają na Was kraftowe pyszności, a wśród nich:
🍒 Cherry Elephant od
To jeden z naszych ulubieńców w tym sezonie! Cherry Elephant to jak sama nazwa wskazuje Cherry ALE - piwo naprawdę nietuzinkowe (szczególnie jeżeli ktoś lubi smak wiśni!). Jak to Inne Beczki sami opisali: piwo leżakowane z owocami oraz sokiem z wiśni. W sumie użyliśmy ich ponad dwie tony. To tyle co mały słoń. Efekt - głęboka, czerwona barwa oraz smak owoców wiśni z charakterystyczną dla nich kwaśnością i cierpkością.
Bardzo soczyste, mocno owocowe, trochę kwaskowate, trochę cierpkie.
🕊 Behemoth Sacrum od
Piwo jasne w stylu belgijskim, czyli Belgian IPA. Kolejne z serii piwo uwarzone we współpracy z zespołem Behemoth! To, co gra tutaj pierwsze skrzypce to oczywiście goryczka przebijająca się przez słodowość, dalej wyczuwalne nieco egzotyczne smaki (mango, marakuja i ananas), a całość zostaje przełamana słodkim zakończeniem. Na piwach od Peruna poznaliśmy się już nie raz, dlatego wierzymy, że i tym razem nasz wybór Wam podejdzie!
⚕️Żmij z granatem
Żmija możecie znać już w odsłonie ze smoczym owocem, ale tym razem postanowiliśmy wypróbować wersji z granatem. Czuć, że bracia, choć smoczy owoc jest bardziej orzeźwiający. Granat natomiast jest karmelowy i mocno czuć w nim słód. Owoce raczej na drugim planie wraz z delikatnym kwaskiem stanowią super kontrę do pierwszego wrażenia. Jest to piwo lekkie i przyjemne, raczej pozbawione goryczki. Nie jest również szalenie wysycone, więc świetnie sprawdzi się na fanów_ek piw owocowych bez zbyt mocnego gazu!
Poza tym inne pyszności od Trzech Kumpli oraz piwa czeskie takiej jak Berdnard czy Litovel! ✌🏻🌞
📍RE PUB OTWOCK
Andriollego 22a (na tyłach dawnego pewexu)
Czw-sb od 20:00 do 00:00
Psst szykujcie się na sobotni koncert, bo będzie się działo! Link do wydarzenia w bio ☺️
25/08/2021
⚠️❗Koncert bluesowy w RE Pub Otwock❗⚠️
Już w najbliższą sobotę w RE przeniesiemy się w świat bluesa wraz z zespołem Blue Birds.
Blue Birds to sympatyczni fani dobrego bluesrocka, którzy w swoim repertuarze zaskoczą Was coverami znanych klasyków oraz własnymi kawałkami. Grają już od paru lat, a w RE mieliśmy przyjemność gościć ich w sierpniu 2020! Co prawda grali wtedy pod inną nazwą i w nieco innym składzie. Tym razem powracają bogatsi w nowe doświadczenia, z nowym repertuarem i jeszcze większą energią.
My nie możemy się doczekać - a Wy? ;)
Przygotujcie się na dawkę porządnej muzyki od Blue Birds, my za to szykujemy zimne browary i niepowtarzalny klimat!
Do zobaczenia 28.08.2021 o 20:00 w RE!✋
RE Pub
Andriollego 22a, Otwock
⬇ LINK DO WYDARZENIA W KOMENTARZU ⬇
Koncert bluesowy w RE - BLUE BIRDS -
20/08/2021
Do koncertu Koncert bluesowy w RE - BLUE BIRDS - jeszcze chwilka (tydzień i jeden dzień 🙃), ale już teraz zachęcamy Was gorąco do sprawdzenia jednego z kawałków live z klubu BARdzo bardzo (18.06.21 r.)!
Link do wydarzenia znajdziecie w komentarzach! 🙌
A na dziś mamy dla Was klasycznie kraftową ofertę piwną i dobrą muzykę z tranzystora. Do zobaczenia w RE!
RE Pub
Andriollego 22a, Otwock
czw-sob
20:00-00:00
Juke Joint Blues Koncert w klubie BARdzo bardzo. 18.06.21 r.Piosenka z projektu Shoe Box Studio :)
18/08/2021
Tym razem w RE kontrolę przejmuje stary dobry blues!
Już 28.08 (sobota) zagra u nas rockowo-bluesowy zespół Blue Birds. To grupa przyjaciół, przesympatycznych ludzi, których połączyło zamiłowanie do muzyki. Grają covery The Doors, The Police czy Rolling Stones, ale pracują również nad własnym materiałem.
Wpadnijcie sprawdzić, co przygotują na koncert RE. Gwarantujemy dobrą zabawę i najlepsze piwo! 🙌
28.08.2021
RE Pub
Andriollego 22a, Otwock
Start: 20:00
Koncert: 20:30
Wstęp wolny
12/08/2021
W tym albumie będziemy opisywać browary, które znajdziecie w naszym pubie! 🍺
*Krafty *Piwa niemieckie *Piwa czeskie
10/08/2021
Hej, hej!
Przybywamy ze zdjęciami z koncertu, który odbył się 05.08.2021!
Dzięki wszystkim za obecność i klimacik! Wielkie podziękowania dla artystów - Michał Śliwiński & Krzysztof Celiński, było mega!
W RE planujemy więcej imprez i kameralnych koncertów, więc stay tuned. O wszystkim będziemy informować na bieżąco tutaj oraz na naszym instagramie () 🤘🌟💥
📍 RE PUB
Andriollego 22a, Otwock
Czw-pt od 20:00 do 00:00
07/08/2021
Holaaaa 🍻
Totalne nowości na totalne rozpogodzenie czekają na Was w RE!
Coś od , coś od i parę powrotów od .trzech.kumpli - to co widzimy, że lubicie najbardziej! 🙌🏻😋
RE Pub Otwock
Andriollego 22a
Czw-sb
20:00 - 00:00
Ps. Niedługo wpadną fotki z koncertu Krzysztofa Celińskiego i Michała Śliwińskiego! Dzięki chłopaki, super było i dziękujemy wszystkim, którzy wpadli - atmosfera była prawdziwie przaśna! 😁
A takze mamy dla Was kolejny fajny event, more info soon 🥰
03/08/2021
❗️Już w najbliższy czwartek❗️
Save the date… 🗓
W RE przestrzeń przejmują lokalsi, aby zagrać koncert piosenek autorskich. Zapraszamy na występ Krzysztofa Celińskiego & Michała Śliwińskiego - 5.08.2021 / 20:00 / RE PUB Andriollego 22a, Otwock.
Będziemy mieć dobre, zimne piwa i jeszcze lepsza muzykę!
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Otwock