Lolek
Lolek jest to Cavalier King Charles Spaniel, blenheim. Dla rozrywki lubimy trenować agility ;)
11/11/2015
Aktywna środa w parku ;) za miesiąc przyjdą nasze super, hiper szelki 👌 ☺
04/11/2015
Agility w terenie? Czemu nie ;) Będzie ktoś w weekend na wystawie psów w Poznaniu??
31/10/2015
Mój pies nie jest zainteresowany Halloween, więc tematyczne efekty musiałam dodać sama... Chodzi ktoś z cukierkami? :))
29/10/2015
Oh i jest 50 like! (y) Bardzo dziękujemy, że chociaż parę osób nas czyta
27/10/2015
Wiedzieliście, że plamka na głowach blenheimów jest nazywana "kciukiem księżnej"? :) Legenda głosi, że pewna księżna gdy czekała na wieści od męża, który wracał spod Blenheim odcisnęła kciuk na głowie ciężarnej suczki. Tym sposobem urodziło się 5 szczeniąt posiadających taki znak ;)
źródło ----> http://fakty.dinoanimals.pl/ Bardzo fajna stronka
20/10/2015
Tu jeszcze zdjęcie z lata. Na razie pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu :/ ale trzeba wykorzystać też uroki jesieni i zrobić parę fotek ;) Czy są na tej stronce w ogóle miłośnicy Cavalierów? Żeby sprawdzić ile was jest wstawiajcie zdjęcia psiaków :)
12/10/2015
Mamy już jesień więc najwyższa pora na kolorową sesję! Niedługo mam zamiar zamówić Lolkowi nowe szelki, które będą uszyte według naszego pomysłu ;) Na pewno Lolek zaprezentuje je na sesji. Może ktoś już słyszał o Kudłaty Art? ;)
08/10/2015
Wlazł szczęśliwy na górkę ;D U nas wszystko dobrze, ostatnio przerabiamy temat zabawek ale widać, że Lolek nie jest nimi szczególnie zainteresowany. Na razie jego jedynym obiektem pożądania są przysmaki :p Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.
Piszcie czy chcecie zdjęcia z podskoków na ogródku ;)
05/10/2015
Wiem, wiem miałam już wczoraj zdradzić Wam nasz plan ale niestety mam na głowie wiele innych spraw w związku z czym mamy mały poślizg... Bądźcie cierpliwi :p
01/10/2015
Uwaga uwaga!
Razem z Lolkiem postanowiliśmy zmienić coś w naszym życiu i mamy pewien plan, który zaczniemy realizować od poniedziałku (na razie trwają przygotowania) :) Co to takiego jest dowiecie się w niedziele ;)
Cavalier też potrafi! ;)
23/09/2015
Kto tu taki piękny? ;) Lolek jest w trakcie nauki nowej sztuczki ale cwaniak bez przysmaku nie chce wykonywać :)
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Mosina
62-050