Akcja Renowacja

Akcja Renowacja

Udostępnij

Renowacja, odnawianie starych mebli, tapicerowanie i dawanie drugiego życia meblom z duszą.

08/03/2026

Krótka relacja z weekendowych warsztatów renowacji mebli 🪑
Dużo pracy, dużo wiedzy i jeszcze więcej satysfakcji z efektów ✨

Już w kwietniu będziecie mogli skorzystać z naszej oferty warsztatów 😉

31/01/2026

Brudna robota, bez której nie ma efektu, czyli czyszczenie i szlifowanie — bardzo ważny etap każdej renowacji 🪑

Photos from Akcja Renowacja's post 28/01/2025

Cześć wszystkim 🙋‍♂️po chwili nieobecności wracam do was z nową porcją mebli, które jakiś czas temu odnawiałem na życzenie klientki.

Krzesła to typ 200/100B projektu M.Zielińskiego, a stół to klasyczny model wykonany w calosci drewna sosnowego z akcentem toczony nóg. Jeżeli chodzi o szafki nocne, to są one współczesnym wyrobem, który mimo to postanowiłem lekko odnowić. W tym celu zostały one oklejone nowym fornirem i pomalowane w ciemnym kolorze, tak aby pasowały do wnętrza. Wszystkie meble zostały pomalowane bejcą i zabezpieczone olejowoskiem ochronnym
Dajcie znać jak wam się podobają stare meble w odsłonie nowego mieszkania i obserwujcie po więcej bo już niedługo będę miał dla was kolejna porcje nowych mebli 😄👋🏻

Photos from Akcja Renowacja's post 07/06/2024

Cześć wszystkim w ten piątkowy poranek 👋
Dzisiaj przychodzę do was z seria ,,przed i po" gdzie głównym aktorem stanie się stary stół, a w zasadzie teraz to już prawie nowy😀
Choć stół aktualnie wyglądem mocno różni się od oryginału to uważam, że wyszło mu to na dobre, a wy jak uważacie?🙂

Coś o pochodzeniu i nie tylko:
-Oryginalnie stół pochodzi z Witnickiej fabryki mebli i został wyprodukowany ok lat 60.
-Ciekawą i dość rzadko spotykana rzeczą są nogi, który w stole zamontowane są na drewniane śruby.

Photos from Akcja Renowacja's post 26/04/2024

Cześć wszystkim 👋

U mnie dzisiaj dzień zakupowy😀
Udało mi się zdobyć przepiakną czeczotę orzecha amerykańskiego oraz jeszcze jeszcze ładniejsze liscie forniru, które posłużą mi do nowych projektów. Obstawiajcie w komentarzach co nowego dla was szykuje👇

Czeczota jest to narośl/obrzęk na drzewie spowodowany przez czynniki zewnętrzne takie jak uszkodzenia mechaniczne. Często możemy ją spotkać na takich drzewach jak brzoza czy topola ale występuje na wszystkich gatunkach. Przez liczne zmiany strukturalne przybiera różne przepiękne wzory i usłojenia🙂

Photos from Akcja Renowacja's post 21/04/2024

Cześć wszystkim, po chwili nieobecności wracam do was z nową porcja mebli do renowacji😀.

Jako pierwsze przedstawiam wam sekretarzyk Nałęczowski, potocznie nazywany po prostu regałem. Wyprodukowany został w Nałęczowie 1979 roku przez Spółdzielnie Pracy Rękodzieła ludowego i Artystycznego Cepelia. Mebel zostaw zafornirowany dębina, a fronty wykonano z litego drewna.

Jak myślicie, jakiego rodzaju meble udało mi się jeszcze zdobyć?🤔 Obstawiajcie w komentarzach👇 a ja zabieram się do pracy😉

Photos from Akcja Renowacja's post 22/12/2023

Hej 🙋‍♂️ W tym tygodniu odbyła się emisja odcinka programu z moim udziałem. W programie zaprezentowałem stolik pod telefon, który poddałem renowacji. Stolik został wylicytowany za świetną kwotę i bardzo się cieszę, że zyskał nową właścicielkę 😀 Dajcie znać w komentarzu (albo poprzez polubienia) czy wam się podobało 👌❤️

Photos from Akcja Renowacja's post 14/12/2023

Pomysły na świąteczne prezenty z drewna DIY - cz. 2 🎅

Święta już coraz bliżej, dlatego przychodzę do was z kolejnymi propozycjami upominków 🎀 Wśród nich znajdziecie porządne drewniane deski do krojenia, podpórkę na książkę, skrzynkę, np. do trzymania warzyw czy owoców oraz małą szkatułkę.

Wszystkie przedmioty zostały wykonane przezemnie samodzielnie. Czy powinienem dalej je wykonywać? 🤔 Daj znać w komentarzu 👇🏻
_
Pomysły na świąteczne upominki, drewniane upominki DIY

Photos from Akcja Renowacja's post 08/12/2023

Pomysły na świąteczne prezenty z drewna DIY - cz. 1 🎅

Zgodnie z obietnicą, chciałem wam dzisiaj pokazać upominki świąteczne wykonane własnoręcznie z drewna 🎀 Wśród nich znajdują się otwieracze, podstawki pod gorące napoje, świecznik czy podstawka na kadzidełko. Która z tych rzeczy podoba wam się najbardziej? Dajcie znać w komentarzu ❤️

Psst! Te przedmioty wykonałem 2 lata temu, więc nie miałam aż tak dużo umiejętności, ale postanowiłem wam je pokazać 😀
_
Prezenty na święta DIY, świąteczne upominki z drewna

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Firma Zwiazana Z Ulepszaniem Domu w Lublin?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Telefon

Adres


Lublin