Cuda Mamy

Cuda Mamy

Udostępnij

Florystyka i rękodzieło "Cuda Mamy" to miejsce, gdzie pragnę zaprezentować swoje prace: wianki, kompozycje, bukiety, dekoracje i czas pokaże co jeszcze.

Uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, natomiast tworzenie do szuflady zupełnie mnie nie motywuje...Dlatego cieszę się, gdy moje prace znajdują nowy dom, gdy ktoś kupuje mój wianek aby zdobił jego okno czy bukiet dla ukochanej osoby. Dawniej moja pracownia nazywała się "Galeria Aklodia"

Photos from Cuda Mamy's post 14/06/2026

Gdy dostaję od moich par zdjęcia bukietów ślubnych czy innych kompozycji kwiatowych, które dla Nich przygotowałam, to trochę tak, jakbym dostała pocztówkę od dawno niewidzianych przyjaciół. Wracają wspomnienia z pierwszej rozmowy, spotkania, z poszukiwań najpiękniejszych kwiatów na giełdzie, z wielu godzin pracy z kwiatami aby stworzyć właśnie TEN bukiet.
Kilka dni temu dostałam zdjęcia od Pani Alicji. Piękne zdjęcia, jestem pod ogromnym wrażeniem. I ten bukiet. Dość odważny, inny, wyrazisty. Dalie, róże i ciemierniki.

Photos from Cuda Mamy's post 10/06/2026

Przy pracy z żywymi kwiatami zawsze trochę materiału florystycznego zostaje. A że u mnie nic się nie marnuje ( i to moje dwie ulubione zasady) po ususzeniu powstają takie właśnie obrazy z kwiatów.
To uroczy i trwały upominek, dekoracja do domu, pamiątka np ślubna czy rocznicowa.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, jeśli podobają Ci się takie trwałe bukiety!

08/06/2026
Photos from Cuda Mamy's post 08/06/2026

Delikatna, dziewczęca, naturalna, jeśli taka właśnie jest Paulina, jaki mogłaby mieć bukiet do ślubu, jeśli nie taki? Świeży, lekki, pachnący ogrodem? Delikatne gałązkowe róże, ostróżki, lilie, groszki, orlaja, kocimiętka, żurawka i inne. Tworząc ten bukiet nie potrzebowałam długiego namysłu czy planu, powstał prosto z serca, bo takie właśnie bukiety grają mi w duszy.

Photos from Cuda Mamy's post 07/06/2026

Pani Karolina jest wyjątkową osobą, choć zgłosiła się do mnie już kilka lat temu z zamówieniem na kwiaty na Jej ślub, dopiero teraz los dał szansę na tę realizację. Ale w między czasie, z polecenia pani Karoliny, zrealizowałam kilka pięknych ślubów!
W zeszłą sobotę miałam ogromną przyjemność dekorować salę i miejsce ceremonii dla pani Karoliny i pana Daniela. Choć pogoda do ostatniej chwili była niepewna, wszystko udało się zrealizować zgodnie z planem.

Photos from Cuda Mamy's post 07/06/2026

Z lekkim opóźnieniem, zaledwie tygodniowym …dzielę się z Wami relacjami z ostatnich realizacji. Podczas przygotowań do dwóch ślubów byłam już chora, a niestety po sobotnim plenerze całkiem podupadłam na zdrowiu.
Pierwsza realizacja to zamówienie Pani Pauliny - ogrodowy bukiet ślubny, w nowoczesnym, wschodnim stylu. Do tego wianek, akcesoria itd.
Uwielbiam ten lekki, naturalny styl, bardzo się cieszę, że moje panny młode coraz chętniej się na takie kompozycje decydują.
# kwiatynaślub

Photos from Cuda Mamy's post 25/05/2026

Kwiaty są fascynujące, żywe arcydzieła, delikatne i chwilowe. One, obok architektury, są moimi głównymi obiektami do fotografowania w podróży.
Cudowny kwiat pnącej się rośliny, której nazwy nie znam, oraz niezwykle misternie wykonane zdobienia budynku. Moje pamiątki z Rzymu.

Photos from Cuda Mamy's post 18/05/2026

Nie sądziłam, że te aniołki, których kiedyś robiłam tak dużo, znów wrócą do łask i znów będą tak chętnie zamawiane. Miło mi 😊

12/05/2026

Lata współpracy, dziesiątki par, mnóstwo wspomnień. DZIĘKUJĘ ❤️

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Usługa Wnętrza w Bytom?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Jaworowa 25
Bytom
41-902

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 17:00