Mikkser
Fanpage stworzony do informowaniu o postępach przy pracy z filmikami oraz dzielenia się nimi. :)
[Współpraca reklamowa]
Niby to tylko zdjęcia, ale to właśnie one przedstawiają jak motocykl wygląda i w jakim jest stanie 🧐
Cieszę się bardzo, że mam okazję współpracować z marką , z której sam często korzystam. Zazwyczaj przeglądając oferty, ale niejednokrotnie również sprzedając pojazdy 🙂
Jeżeli masz pytanie dotyczące tego jak wykonać zdjęcia, to skomentuj słowem „Pytanie” a odezwę się w wiadomości prywatnej! 😁
Czy ktoś z Was może kojarzy te sprzęty? Ostatnio miałem okazję zrealizować 1 odcinek na YouTube dla 🎥😀
Na początku trzeba było nagrać transport 2 kombajnów, które jechały w obstawie pilota przez ok. 30km, a na koniec nagrywaliśmy zbiory pszenicy 🌾
Cały odcinek zrealizowany przeze mnie znajdziecie na YouTube: . A tutaj udało mi się zmontować tą krótką rolkę z nagrań dronem 😊
Dwa dni pełne emocji na – najpierw deszczowe kadry pełne klimatu 🌧️, a potem słoneczna pogoda, która wprowadziła spory kontrast ☀️🔥
Podziękowania dla za pomoc w nagrywaniu i dla za nagrania z drona 😁
Na zdjęciach zazwyczaj najtrudniejszy jest dla mnie sam początek — znalezienie miejsca, w którym poczuję, że kadr „zaskoczył”. Gdy tylko uda mi się zrobić to pierwsze, właściwe ujęcie, to dalej – jak to czasem mówię – „zdjęcia same się robią” 😁
Podobnie było podczas tej sesji z rolki. Na początku próbowaliśmy między drzewami, ale słońce zaszło i zrobiło się zbyt ciemno. Przestawiliśmy więc kadr w stronę nieba, żeby motocykl bardziej się wyróżnił, a słońce wyszło, tworząc mocny kontrast. Na szczęście za trzecim razem udało się idealnie – słońce zostało, a zdjęcia wyszły, moim zdaniem, całkiem udane i dobrze nadają się na sprzedaż 💪
Pytanie do fotografów - też tak macie? 😅
A jeżeli ktoś potrzebuje fotek lub filmów, to śmiało piszcie w DM 😎
18/11/2025
Dwa najlepsze zdjęcia z koncertu .mozil.oficjalne w .kulinarna 😊
Które Podoba się Wam bardziej? Piszcie w komentarzu 👇
30/07/2025
A do mnie r1 od pasuje? 😁
28/07/2025
Skoro pogoda za oknem nie dopisuje, to wrócę tutaj ze zdjęciami dla znajomego , dla którego wykonałem sesję wiosną.
Które zdjęcie najbardziej się Wam podoba? 😁
Może ktoś z Was byłby chętny na zdjęcia? 😎
23/07/2025
Nie zdążyliśmy podziękować Wam osobiście, także z całego serca dziękujemy wszystkim motocyklistom, którzy wzięli udział w motocyklowej obstawie naszego ślubu 👰♀️🤵♂️
Wasza obecność dodała wyjątkowego charakteru temu dniu i sprawiła, że był on jeszcze bardziej niezapomniany – nie tylko dla nas, ale i dla naszych gości 🎉
Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie, świetną organizację i bezpieczną eskortę 🚦🛡️
*Mamy nadzieje że nikt z Was nie zmókł 😅
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z osoba publiczna
Strona Internetowa
Adres
Żołnierska 60
Bytom
41-936