Mecyje

Mecyje

Udostępnij

Gramy swoje, z polskim tekstem, folkowo-bluesowo. Akordeon, akordeon basowy, perkusja i inne mecyje.

Sekwencja Wielkanocna 05/04/2026

https://youtu.be/67J7iF02_Vo?is=eAwOHU2MpN6vUNUt

Sekwencja Wielkanocna Zaśpiewane z Żoną Alą :)Życzę Wielkiej Nocy i wielkich dni!

02/04/2026

Uff.. już mamy 2.04 i kończymy z głupimi pomysłami. 😉 Skład zespołu zostaje bez zmian.
A Dawid - na perkusji! 🥁

01/04/2026

Od dzisiaj Dawid też będzie grał na akordeonie. 🪗
Alicja Jurczyk - akordeon basowy
Dawid Konwant - akordeon altowy
Paweł Jurczyk - akordeon.

Śpiewanie - bez zmian.

28/03/2026

Do odbioru dziś w Kawiarnia Kofeina, ale „Może nie warto”?

Zrobiliśmy sobie prezent - drugą płytę - na pen drive.

Wersja CD jeszcze w przygotowaniu.

Opakowanie wykonała nasza Ala. 🧵🪡

Photos from Mecyje's post 26/03/2026

20.03.2026 mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność wystąpić w Centrum Edukacyjno Kongresowym Politechniki Śląskiej podczas uroczystości rozdania Dyplomów Absolwentom studiów inżynierskich i magisterskich realizowanych na Wydział Mechaniczny Technologiczny, Politechnika Śląska. 👨‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓

Bardzo dziękujemy za te muzyczne spotkanie i zaproszenie. Gratulujemy Absolwentom i życzymy wielu sukcesów podczas Waszej drogi zawodowej!

Szczególne podziękowania składamy Panu Tomaszowi - Pracownikowi CEK za nieocenione wsparcie techniczne i sprzętowe, bez którego nie było by nas słychać. :)

fot. Grzegorz Krawczyk

więcej zdjęć z Uroczystości:
https://www.polsl.pl/rmt/fotoreportaze/uroczystosc-wreczenia-dyplomow-absolwentom-2026/?fbclid=IwY2xjawQyhZtleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEezwQqpVd2VIvjsLiBH_VulIYX89yqdMpLEpUtjnmcf5-mpj-OiMLUbOAMf9M_aem_B3rbKVY5_qCZMjOcz3pTOA

25/03/2026

Powoli kończy nam się nakład pierwszej płyty, więc zrobiliśmy drugą. Nową.

Tym razem zatytułowaliśmy ją „Może nie warto”. Podobno w nazwie odpowiada pierwszej płycie „Z kanapy”.

Przedstawiamy Krzysztofa Kurka, który zrealizował sesje nagraniową, zrobił mix oraz mastering i sporo innych super rzeczy.

Jeśli czas pozwoli, a Ali wystarczy wełny, przywieziemy naszą nową płytę - na pięknym pendrivie do Kawiarnia Kofeina - to właśnie Tu - 28.03.2026 o godzinie 19:00 zaczynamy koncert - a po nim, jeśli ktoś będzie chciał, będzie można kupić pierwsze sztuki.

Zapraszamy!

18/03/2026

Kawiarnia Kofeina - najlepsza w Czechowicach i Dziedzicach - pięknie Tam wracać!

Was również zapraszamy na koncert - inny, przytulny, kameralny, z nowym repertuarem.

A jeśli zdążymy - szykujemy niespodziankę. 😉

Plakat narysowała nasza AJ - Alicja Jurczyk!

Photos from Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej's post 14/02/2026

8.02.2026r. Mecyje zagrały na zakończenie - IV Światowego Dnia Małżeństwa organizowanego przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej, który odbył się w Domu Św. Jacka w Gliwicach.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, a jeszcze bardziej za Waszą obecność.

W szczególności - dziękujemy Pani Katarzynie Kamińskiej - Jurkiewicz za zaufanie.

W naszym zespole Małżeństw nie brakuje - cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób obchodzić to Święto. ♥️

Dziękujemy także Fredsound - realizacja nagrań i nagłośnień za profesjonalną realizację dźwięków.

Mecyje - Czemu 14/02/2026

Samej miłości, nie samej. ♥️

Mecyje - Czemu Ilustracje i animacja - Alicja Jurczyk Wykonanie - zespół „Mecyje”Paweł Jurczyk - śpiew, akordeon, Alicja Jurczyk - śpiew, akordeon basowy, Dawid Konwant - p...

08/02/2026

Do usłyszenia o 18:00. 🙂

Fredsound - realizacja nagrań i nagłośnień - dziękujemy za realizację dźwięku.

IV Światowy Dzień Małżeństwa, Gliwice

Chcesz aby twoja osoba publiczna była na górze listy Osoba Publiczna w Bytom?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Adres


Bytom