Nami.co

Nami.co

Share

BAJU SELUAR MURAH MURAH
Whatsapp 011-27879545/018-6665417
Telegram 011-27879545
REPLY WITHIN 24HRS

Photos 15/03/2017

Cantiknyaaaaaa sis 😍 Thankyouuu for purchasing from us 🤗

Photos 15/03/2017

Cantiknyaaaaaa sis 😍 Thankyouuu for purchasing from us 🤗

Photos 07/03/2017

Look! Our customer is wearing palazzo from .collections cantik kan? Sekali beli pasti nak beli lagi. Jadi dapat sekarang baju dan seluar cantik cantik serta harga berpatutan hanya dari kami. 😉
Untuk informasi yang lebih lanjut boleh whatsapp 011-27879545/018-6665417
GRAB YOURS NOW!!! 🎈👍 FOLLOW FBPage Nami.co 👍

Photos 07/03/2017

CODE B19
1PIECES RM35
4PIECES RM32

Bahu 14
Dada 36
Labuh 28
RESTOCK SEMUA ADA

WHATSAPP 011-27879545/018-6665417
FOLLOW fbpage Nami.co

Photos 07/03/2017

CODE C1
1PIECES RM35
POS SM RM8 / SS RM12
4helai keatas RM32
Bahu 15-16
Dada 38
Labuh depan 28
Labuh belakang 35
Moss crepe
SEMUA ADA KECUALI no 3 4 6 8

WHATSAPP 018-6665417/011-27879545
FOLLOW FBPage Nami.co

Photos 07/03/2017

CODE C27
1PIECES RM35
POS SM RM8/ SS RM12
4pcs keatas RM32
6pcs keatas RM30
Bahu 14-15
Dada 38
Labuh 35
Cotton tebal
SEMUA ADA KECUALI NO 2

TO ORDER WHATSAPP 011-27879545/018-6665417
FOLLOW FBPage Nami.co for beautiful outfits.

Photos 07/03/2017

Set Blouse Rambu Fllower+ pallazo plain

RM40
POSTAGE RM10SM/RM16SS
3HELAI KE ATAS RM34

BLOUSE
free size fit M
Bahu: 15"
Dada: 39"
Labuh: 28"
CHIFFON BUBBLE

PALAZO
Lilit pinggang 28-30"
Labuh seluar 40"
MOSSCREPE

WHATSAPP 011-27879545//018-6665417
FOLLOW FBPage Nami.co

Photos 07/03/2017

Set Blouse Rambu Fllower+ pallazo plain

RM40
POSTAGE RM10SM/RM16SS
3HELAI KE ATAS RM34

BLOUSE
free size fit M
Bahu: 15"
Dada: 39"
Labuh: 28"
CHIFFON BUBBLE

PALAZO
Lilit pinggang 28-30"
Labuh seluar 40"
MOSSCREPE

WHATSAPP 011-27879545//018-6665417
FOLLOW FBPage Nami.co

Photos 27/02/2017

RESTOCK!! 📢📢📢📢
Kod J5
1pcs rm39
Pos SM rm8 SS rm12
4helai keatas rm38
Borong 6helai keatas rm37
Bahu 14-15
Dada 38
Labuh 50
Cotton
SEMUA ADA ⏳

WHATSAPP 011-27879545(MIN) / 018-6665417(NAJWA)
DM/FOLLOW Igshop Nami.collections Fb/Page Nami.co

Photos 24/02/2017

NEW!!! 📢📢📢
Kod C26
1pcs RM35
pos SM rm8 SS rm12
4pcs keatas RM34
6pcs keatas RM33
Bahu 14-15
Dada 30
Labuh depan 27
Labuh belakang 32
Moss crepe
RESTOCK SEMUA ADA!!!

FOLLOW AND LIKE IGSHOP Nami.collections Fb/page Nami.co untuk mengetahui perkembangan kami.
Details DM/ whatsapp 011-27879545(min) 018-6665417(najwa)

Photos from Nami.co's post 18/02/2017

Kod J5
1pcs rm40 pos SM rm8 ss rm12
4helai keatas rm38
Borong 6helai keatas rm36
Bahu 14-15
Dada 38
Labuh 50
Cotton
Restock semua colour ade

To order strictly whatsapp us
018-6665417 (najwa) 011-27879545 (min)

Photos from Nami.co's post 18/02/2017

Kod C26
1pcs rm35 pos SM rm8 ss rm12
4pcs keatas rm33
6pcs keatas rm30
Bahu 14-15
Dada 30
Labuh depan 27
Labuh belakang 32
Moss crepe
Restock semua colour ade

To order strictly whatsapp us
018-6665417 (najwa) 011-27879545 (min)

Want your business to be the top-listed Clothing Store in Mersing?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Telephone

Website

Address


Mersing
86800

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00
Saturday 09:00 - 17:00
Sunday 09:00 - 22:00