Radio Bar

Radio Bar

Share

Član smo i Vaše porodice, nenametljiv i odan, onaj kome se vjeruje

Tri godine od Nocove smrti 30/06/2024

Tri godine od Nocove smrti Oko 22 sata... „Alo?“ „E?“ „Što radiš?“ „Što te briga.“ „Da nije kasno?“ „Otkad si toliko fin?“ „Ma, zbog sebe te nikad ne bih zvao!“ „Neka, znam te, reci što ti treba?“ „Lari sad crče lap-top, a ujutro putuje u Njemačku, pa...“ „Dolazim u Sklonište za de...

Sjutra XX sjednica SO Bar 28/05/2024

Predsjednik SO Bar, Branislav Nenezić zakazao je dvadesetu sjednicu SO Bar za srijedu, 29. maj. Sjednica će se održati u Sali SO, sa početkom u 10 časova.

Sjutra XX sjednica SO Bar Predsjednik SO Bar, Branislav Nenezić zakazao je dvadesetu sjednicu SO Bar za srijedu, 29. maj. Sjednica će se održati u Sali SO, sa početkom u 10 časova. Za sjednicu je predložen sljedeći Dnevni red: 1. Predlozi Odbora za izbor i imenovanja 2. Predlog Odluke o prodaji katastarske parcele b

Srećan praznik - Dan nezavisnosti 21/05/2024

Crna Gora obilježava Dan nezavisnosti i 18 godina otkako je na referendumu obnovila državnu samostalnost.

Srećan praznik - Dan nezavisnosti Crna Gora obilježava Dan nezavisnosti i 18 godina otkako je na referendumu obnovila državnu samostalnost. Na referendumu održanom 21. maja 2006. godine je, prema zvaničnim rezultatima, glasalo 419.240 građana, ili 86,5 odsto od ukupnog broja birača. Nezavisnost države podržalo je 230.661, il...

XIX sjednica SO Bar, 14.05.2024. 14/05/2024

Predsjednik SO Bar Branislav Nenezić zakazao je za utorak XIX sjednicu Skupštine opštine Bar. Sjednica će se održati u sali Skupštine opštine Bar, sa početkom u 10:00.
LINK:

XIX sjednica SO Bar, 14.05.2024. XIX sjednica SO Bar, 14.05.2024.

Svečano u Radio Baru 17/04/2024

Povodom 45 godina rada Radio Bara, organizovan je koktel za zaposlene.

Svečano u Radio Baru Povodom 45 godina rada Radio Bara, organizovan je koktel za zaposlene. Značajan jubilej zaposlenima “naročito onima koji imaju preko tri decenije rada i svim građanima Bara", čestitao je direktor, mr sc Ivan Jovović. On je istakao da je Radio ostavio “dubok pečat u istoriji grada, s obzir

Radio Bar, 45 godina sa Vama 17/04/2024

Radio Bar se oglasio dva dana nakon katastrofalnog zemljotresa, 17. aprila 1979. godine, što je bio svojevrsni podvig i trajno ga je odredilo i uticalo na njegovu izuzetnu popularnost, rejting i povjerenje koje je uživao kod slušalaca.

Radio Bar, 45 godina sa Vama Radio Bar se oglasio dva dana nakon katastrofalnog zemljotresa, 17. aprila 1979. godine, što je bio svojevrsni podvig i trajno ga je odredilo i uticalo na njegovu izuzetnu popularnost, rejting i povjerenje koje je uživao kod slušalaca. Utemeljio ga je novinar Radio Sarajeva Ante Strelov, koji je

Subotnji Otvoreni studio: 45 godina Radio Bara u službi građana i grada 12/04/2024

Otvoreni studio Radio Bara, u subotu, 13. aprila, od 10 do 12 sati, posvećen je 45. godišnjici rada naše medijske kuće.

Subotnji Otvoreni studio: 45 godina Radio Bara u službi građana i grada Otvoreni studio Radio Bara, u subotu, 13. aprila, od 10 do 12 sati, posvećen je 45. godišnjici rada naše medijske kuće. Radio Bar se oglasio dva dana nakon katastrofalnog zemljotresa, 17. aprila 1979. godine, što ga je trajno odredilo i uticalo na njegovu izuzetnu popularnost, rejting i povjere...

Ramazanski bajram 10/04/2024

Klanjanjem sabah-namaza u 5:30, a potom bajram-namaza u 6:30 u džamijama i mesdžidima širom barske opštine, u srijedu ujutru, vjernici islamske vjeroispovjesti započeli su praznovanje Ramazanskog Bajrama.

Ramazanski bajram Klanjanjem sabah-namaza u 5:30, a potom bajram-namaza u 6:30 u džamijama i mesdžidima širom barske opštine, u srijedu ujutru, vjernici islamske vjeroispovjesti će započeti praznovanje Ramazanskog Bajrama. Ramazanski Bajram traje tri dana i obilježava kraj mjeseca posta tokom koga se muslimani...

Otvoreni studio Radio Bara biće posvećen godišnjici katastrofalnog zemljotresa 20/03/2024

Povodom 45 godina od katastrofalnog zemljotresa, 15. aprila 1979. godine, gosti Otvorenog studija Radio Bara, u subotu, 23. marta, od 10 do 12 sati, biće predsjednik Opštine Bar Dušan Raičević i nosioci važnih društvenih funkcija u vrijeme velike prirodne katastrofe, koji su predano bili angažovani na pomoći stanovništvu i normalizaciji života.

Otvoreni studio Radio Bara biće posvećen godišnjici katastrofalnog zemljotresa Povodom 45 godina od katastrofalnog zemljotresa, 15. aprila 1979. godine, gosti Otvorenog studija Radio Bara, u subotu, 23. marta, od 10 do 12 sati, biće predsjednik Opštine Bar Dušan Raičević i nosioci važnih društvenih funkcija u vrijeme velike prirodne katastrofe, koji su predano bili anga...

Want your establishment to be the top-listed Bar/pub in Bar?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Telephone

Address


Bulevar Dinastije Petrović
Bar
85000

Opening Hours

Monday 07:00 - 19:00
Tuesday 07:00 - 19:00
Wednesday 07:00 - 19:00
Thursday 07:00 - 19:00
Friday 07:00 - 19:00
Saturday 07:00 - 19:00
Sunday 07:00 - 19:00