Novus Rex

Novus Rex

Share

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Novus Rex, Restaurant, Didžioji Gatvė 52, Kedainiai.

05/07/2025

Grojam! Jau šiandien, 07-05 19:00

Širdį glostantis gitaros skambesys nuostabiame Kėdainių senamiestyje 🎸

Didžioji g. 52 - restoranas "Novus Rex"

14/02/2025

Su Šv. Valentino diena 😍❤️

Nėra puikesnės progos atsitraukti nuo darbų ir su antra puse pasidžiaugti gyvenimo džiaugsmais 😘

Vienas iš jų - nuotraukoje - mūsų virėjų pagamintas Pavlovos desertas 😋

Šį ir kitus gardžius patiekalus rasite Restorane "Novus Rex", [Didžioji g. 52, Kėdainiai]

19/07/2024

Jau šiandien nuo 15:00 - save ir šiuos darbus restorane Novus Rex pristatys pati autorė Irena Sokelienė.

Kviečiame užsukti ☕️

Photos from Novus Rex's post 17/07/2024

Dalis šią savaitę apsilankiusių svečių atkreipė dėmesį - "kažkas čia kitaip... kažkas pasikeitė"

O pasikeitė nemažai :)

Dailininkė iš Kėdainių - Irena Sokelienė pristato Jums pačios tapytus paveikslus restorane "Novus Rex".

Pati darbų autorė apie save atsiliepia labai kukliai - "savamokslė kūryboje, o įkvėpimas liejasi pats - iš gyvenimiškos patirties".

Bet žinot, dar geriau - pati autorė šiuos darbus pristatys auditorijai - jau šį penktadienį (2024 - 07-19) nuo 15 valandos Novus Rex.

Iki pat vasaros pabaigos - tai skirta grožėtis Jums.

30/06/2024

Ar žinote kas Jus atgaivins tokiu karštu oru?

Agurkinis šerbetas - sukurtas ir pagamintas mūsų virėjų, būtent šiai vasarai 🤗🤤

Kviečiame paragauti 🤩

28/06/2024

Nes dviese smagiau!

27/06/2024

Kviečiame šį šeštadienį (06-29) džiaugtis fantastiška vasara restorane "Novus Rex" su gardžiais patiekalais🥣, gaivinančiais gėrimais🍸 ir nuostabiu gitaros skambesiu 🎸

2024-06-29, nuo 19:00, Didžioji g. 52, Kėdainiai.

11/05/2024

Kviečiame jau šį vakarą visus žiūrėti eurovizijos finalą į Novus Rex

24/12/2023

Sveikiname su šventėmis 🎄✨️🎉

Restorano "Novus Rex" darbo laikas šventiniu laikotarpiu:

Gruodžio 24 d. Nedirbame
Gruodžio 25 d. Nedirbame
Gruodžio 26 d. 12:00-20:00

Gruodžio 31 d. Nedirbame
Sausio 1 d. Nedirbame

Photos from Kavamanija's post 25/11/2023
24/11/2023

Jau rytoj, šeštadienį (11-25), prasideda Kalėdinis veiksmas Kėdainių senamiestyje.

Want your hotel to be the top-listed Hotel in Kedainiai?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Telephone

Address


Didžioji Gatvė 52
Kedainiai
57257