Swiss Capital
ТОО «МФО «Swiss Сapital (Свисс Капитал)»
🔻Микрокредиты до 60 миллионов ₸
📞 3000 - звонок бесплатный
© ТОО "МФО "Swiss Сapital (Свисс Капитал)"
г. Алматы, ул. Нурмакова 93 "А", уг. ул. Толе би
Лицензия на осуществление микрофинансовой деятельности: № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
Наша команда состоит из более 500 профессионалов. За 11 лет успешной деятельности, мы открыли 27 филиалов в Грузии и Казахстане. Более 135 000 довольных клиентов, воспользовались нашими услугами. Мы занимаем
🚗 Нужны деньги, но не хотите продавать машину?
Решение уже онлайн.
В Swiss Capital вы можете получить займ под залог авто с правом вождения — и всё начинается с простого шага:
📍 онлайн-расчёта за 2 минуты, без звонков и ожиданий
💸 Сумма — до 25 000 000 ₸
⏳ Срок — до 5 лет
⚡ Решение — всего за 30 минут
Вы продолжаете ездить на своём автомобиле, пока пользуетесь деньгами. Без скрытых комиссий и с возможностью досрочного погашения без штрафов.
Всё максимально просто:
1️⃣ Рассчитали условия на сайте
2️⃣ Подали онлайн-заявку
3️⃣ Быстро получили деньги
📲 Попробуйте прямо сейчас на swisscapital.kz
Ваш автомобиль может работать на вас уже сегодня.
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
🚗 Ақша керек, бірақ көлігіңізді сатқыңыз келмей ме?
Онда ыңғайлы шешім бар.
Swiss Capital арқылы сіз көлікті кепілге қойып, жүргізу құқығын сақтай отырып займ ала аласыз. Барлығы қарапайым қадамнан басталады:
📍 2 минутта онлайн есептеу — қоңыраусыз және күтусіз
💸 Сома — 25 000 000 ₸ дейін
⏳ Мерзім — 5 жылға дейін
⚡ Шешім — небәрі 30 минутта
Сіз ақшаңызды алып, көлігіңізді бұрынғыдай жүргізе бересіз. Жасырын комиссиялар жоқ және мерзімінен бұрын жабу — айыппұлсыз.
Барлығы өте оңай:
1️⃣ Сайттағы калькулятор арқылы есептеңіз
2️⃣ Онлайн өтінім беріңіз
3️⃣ Ақшаңызды жылдам алыңыз
📲 Дәл қазір swisscapital.kz сайтына кіріп, есептеп көріңіз
Сіздің көлігіңіз бүгіннен бастап сізге табыс әкеле алады.
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
В Swiss Capital мы помогаем решать финансовые задачи любого уровня. Доверьтесь профессионалам и забудьте о лишнем стрессе! 💪
📞 Звоните по бесплатному номеру 3000
📲 Пишите в WhatsApp +7 707 700 3000
💻 Или оставляйте заявку на сайте swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
Swiss Capital командасы кез келген қаржылық мәселені шешуге көмектеседі. Кәсіби мамандарға сеніп, стресссіз болыңыз! 💪
📞3000 тегін телефон нөміріне қоңырау шалыңыз
📲WhatsApp +77077003000 жазыңыз
💻Немесе swisscapital.kz сайтта өтініш қалдырыңыз
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
18/02/2026
Swiss Capital предоставляет до 25 000 000 ₸ под залог авто
— с возможностью продолжать ездить на своём автомобиле.
Подходит:
✔ Предпринимателям — для пополнения оборотных средств
✔ Для личных целей — без продажи машины
Условия финансирования:
• До 25 млн ₸
• Срок до 5 лет
• Автомобиль от 2000 года
• Машина остаётся у вас (с правом вождения)
Всего 3 простых шага:
1️⃣ Оставляете заявку
2️⃣ Проходите оценку авто
3️⃣ Получаете деньги
Нужен предварительный расчёт?
Оставьте заявку на консультацию — подберём оптимальные условия.
📞 бесплатный номер 3000
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
________
Swiss Capital автокөлікті кепілге қойып, 25 000 000 ₸ дейін қаржыландыру ұсынады
— көлігіңізді жүргізуді жалғастыра отырып.
Кімдерге тиімді:
✔ Кәсіпкерлерге — айналым қаражатын толықтыру үшін
✔ Жеке мақсаттарға — көлікті сатпай-ақ
Қаржыландыру шарттары:
• 25 млн ₸ дейін
• 5 жылға дейін мерзім
• 2000 жылдан бергі автокөлік
• Көлік өзіңізде қалады (жүргізу құқығымен)
Бар болғаны 3 қадам:
1️⃣ Өтінім қалдырасыз
2️⃣ Көлікті бағалаудан өтесіз
3️⃣ Қаражат аласыз
Алдын ала есеп керек пе?
Консультацияға өтінім қалдырыңыз — сізге тиімді шарттарды ұсынамыз.
📞 3000 тегін телефон нөмірі
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
13/02/2026
Мини-гайд: как не выйти на просрочку по микрокредиту 💡
Просрочка — это штрафы, испорченная кредитная история и лишний стресс. Чтобы этого избежать, придерживайтесь простых правил:
1️⃣ Ставьте напоминание минимум за 3 дня до даты платежа
2️⃣ Вносите платеж за 1–2 дня до срока — не в последний момент
3️⃣ Не берите новые займы, пока не закрыли действующие кредиты
4️⃣ Создайте финансовую подушку — даже небольшой резерв уже снижает риски
Финансовая дисциплина — это не сложно, если действовать системно.
Сохраняйте, чтобы не забыть 📌
📞 3000 (бесплатно)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
Мини-гайд: микрокредит бойынша кешіктіруді қалай болдырмауға болады 💡
Кешіктіру — айыппұлдар, кредиттік тарихтың нашарлауы және артық уайым. Бұны болдырмау үшін қарапайым ережелерді ұстаныңыз:
1️⃣ Төлем күнінен кемінде 3 күн бұрын еске салғыш қойыңыз
2️⃣ Төлемді мерзімінен 1–2 күн бұрын жасаңыз
3️⃣ Қолданыстағы қарыздарды жаппайынша жаңа займ алмаңыз
4️⃣ Қаржылық «қауіпсіздік жастығын» қалыптастырыңыз
Қаржылық тәртіп — тұрақтылықтың негізі.
Сақтап қойыңыз 📌
📞 3000 (тегін)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
10/02/2026
Почему выбирают Swiss Capital?
✔ Официально и законно
✔ Прозрачные условия
✔ Без скрытых комиссий
✔ Индивидуальный подход
Наши преимущества для вас:
— Без штрафов за досрочное погашение
— Удобная оплата 💳
— Кредитная история не важна
— Быстрое рассмотрение заявки ⏱
Автозалог с правом вождения 🚗
До 25 млн ₸
— До 70% от стоимости авто
— Срок до 5 лет
— Авто от 2000 года
— Без переоформления
📞 3000 (бесплатно)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Swiss Capital — надёжно, быстро и понятно 🤝
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
——
Неге Swiss Capital таңдайды?
✔ Ресми және заңды
✔ Ашық әрі түсінікті шарттар
✔ Жасырын комиссиялар жоқ
✔ Әр клиентке жеке тәсіл
Сіз үшін артықшылықтар:
— Мерзімінен бұрын өтеуге айыппұл жоқ
— Төлемнің ыңғайлы тәсілі 💳
— Кредиттік тарих маңызды емес
— Өтінім жылдам қаралады ⏱
Көлікті жүргізу құқығымен автозалог 🚗
25 млн ₸ дейін
— Көлік құнының 70%-на дейін
— 5 жылға дейін мерзім
— 2000 жылдан бастап шыққан көліктер
— Қайта рәсімдеусіз
📞 3000 (тегін)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Swiss Capital — сенімді, жылдам және ашық 🤝
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
Иногда для следующего шага не хватает только одного — финансовой поддержки.
На развитие бизнеса, закрытие срочных вопросов или личные цели.
Swiss Capital помогает получить нужную сумму быстро и официально 👌
🚗 До 25 000 000 ₸ под залог авто — и вы продолжаете ездить на своей машине
Без скрытых комиссий и неожиданных платежей — всё прозрачно и по договору.
Работаем официально с 2017 года.
Не откладывайте важные решения.
Финансовые возможности ближе, чем кажется.
📞 3000 (бесплатно)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Swiss Capital — когда деньги нужны вовремя.
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
Кейде келесі қадамға жету үшін бір ғана нәрсе жетіспей жатады — қаржылай қолдау.
Бизнесіңізді дамытуға, шұғыл мәселелерді шешуге немесе жеке мақсаттарға.
Swiss Capital қажетті соманы жылдам әрі ресми түрде алуға көмектеседі 👌
🚗 25 000 000 ₸ дейін автокөлікті кепілге қойып — көлігіңізді жүргізуді жалғастыра бересіз
Жасырын комиссиялар мен күтпеген төлемдер жоқ — барлығы ашық және келісімшарт бойынша.
2017 жылдан бері ресми түрде жұмыс істейміз.
Маңызды шешімдерді кейінге қалдырмаңыз.
Қаржылық мүмкіндіктер сіз ойлағаннан да жақын.
📞 3000 (тегін)
📲 WhatsApp: +7 707 700 3000
💻 swisscapital.kz
Swiss Capital — ақша дәл керек кезде.
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
03/02/2026
💰 Автозалог в Swiss Capital — быстро, честно, удобно! 🚗
Кто может получить кредит под залог авто?
✅ Гражданство: вы — гражданин РК или имеете вид на жительство
✅ Возраст: от 21 до 65 лет
✅ Доход и занятость: есть источник дохода, трудоустроены или ведёте бизнес
Почему именно Swiss Capital?
🚘 Кредит без лишнего переоформления — автомобиль остаётся у вас
📄 Минимум документов
🔍 Без скрытых комиссий
Свяжитесь с нами удобным способом:
📞 бесплатный номер 3000
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 оставьте заявку на сайте swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
💰 Swiss Capital-да автокөлікті кепілге қою — жылдам, адал, ыңғайлы! 🚗
Кім автокредит ала алады?
✅ Азаматтық: Сіз Қазақстан азаматысыз немесе тұрақты тұру құқығына ие болсаңыз
✅ Жасы: 21-ден 65 жасқа дейін
✅ Табыс пен жұмыс: тұрақты кіріс көзініз бар, жұмысқа орналасқансыз немесе өз бизнесіңізбен айналысасыз
Неге Swiss Capital?
🚘 Қосымша рәсімдеусіз — көлік сізде қалады
📄 Минимум құжат
🔍 Жасырын комиссиялар жоқ
📞3000 тегін телефон нөміріне қоңырау шалыңыз
📲WhatsApp +77077003000 жазыңыз
💻Немесе swisscapital.kz сайтта өтініш қалдырыңыз
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
🚗 Топ машин — топ возможностей
Нужны деньги быстро и без лишней волокиты?
Микрокредит под залог авто — удобное решение, когда время решает.
⚡ Быстрое оформление
✅ Высокий шанс одобрения
🚘 Автомобиль остаётся у вас
💰 Гибкие суммы и условия
📄 Минимум документов
Не откладывайте важное. Посмотрите видео ещё раз 😉
Свяжитесь с нами удобным способом:
📞 бесплатный номер 3000
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 оставьте заявку на сайте swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
🚗 Топ көліктер — топ мүмкіндіктер
Ақша керек пе, тез және артық қағазсыз?
Автокөлікті кепілге қойып микрокредит — уақытты бағалайтындарға ыңғайлы шешім.
⚡ Жылдам рәсімдеу
✅ Жоғары мақұлдану мүмкіндігі
🚘 Көлік сізде қалады
💰 Икемді сома мен шарттар
📄 Минимум құжаттар
Маңыздыны кейінге қалдырмаңыз. Бейнені тағы бір рет көріңіз 😉
📞3000 тегін телефон нөміріне қоңырау шалыңыз
📲WhatsApp +77077003000 жазыңыз
💻Немесе swisscapital.kz сайтта өтініш қалдырыңыз
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
27/01/2026
🚗 Нужны деньги, но не хотите продавать машину?
Решение уже онлайн.
В .kz вы можете получить займ под залог авто с правом вождения — и всё начинается с простого шага:
📍 онлайн-расчёта за 2 минуты, без звонков и ожиданий
💸 Сумма — до 25 000 000 ₸
⏳ Срок — до 5 лет
⚡ Решение — всего за 30 минут
Вы продолжаете ездить на своём автомобиле, пока пользуетесь деньгами. Без скрытых комиссий и с возможностью досрочного погашения без штрафов.
Всё максимально просто:
1️⃣ Рассчитали условия на сайте
2️⃣ Подали онлайн-заявку
3️⃣ Быстро получили деньги
📲 Попробуйте прямо сейчас на swisscapital.kz
Ваш автомобиль может работать на вас уже сегодня.
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
🚗 Ақша керек, бірақ көлігіңізді сатқыңыз келмей ме?
Онда ыңғайлы шешім бар.
kz арқылы сіз көлікті кепілге қойып, жүргізу құқығын сақтай отырып займ ала аласыз. Барлығы қарапайым қадамнан басталады:
📍 2 минутта онлайн есептеу — қоңыраусыз және күтусіз
💸 Сома — 25 000 000 ₸ дейін
⏳ Мерзім — 5 жылға дейін
⚡ Шешім — небәрі 30 минутта
Сіз ақшаңызды алып, көлігіңізді бұрынғыдай жүргізе бересіз. Жасырын комиссиялар жоқ және мерзімінен бұрын жабу — айыппұлсыз.
Барлығы өте оңай:
1️⃣ Сайттағы калькулятор арқылы есептеңіз
2️⃣ Онлайн өтінім беріңіз
3️⃣ Ақшаңызды жылдам алыңыз
📲 Дәл қазір swisscapital.kz сайтына кіріп, есептеп көріңіз
Сіздің көлігіңіз бүгіннен бастап сізге табыс әкеле алады.
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
.kz предоставляет финансирование до 60 000 000 тенге
— для развития бизнеса или личных целей.
✔ Быстрое рассмотрение
✔ Прозрачные условия
✔ Индивидуальный подход
✔ Официальное оформление
Когда нужны деньги — важно знать, кому звонить.
Свяжитесь с нами удобным способом:
📞 бесплатный номер 3000
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 оставьте заявку на сайте swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
____________
kz 60 000 000 теңгеге дейін қаржыландыру ұсынады
— бизнеске немесе жеке мақсаттарға.
✔ Жылдам қарау
✔ Ашық және түсінікті шарттар
✔ Жеке тәсіл
✔ Ресми рәсімдеу
Қаржы керек кезде — дұрыс нөмірді білу маңызды.
📞3000 тегін телефон нөміріне қоңырау шалыңыз
📲WhatsApp +77077003000 жазыңыз
💻Немесе swisscapital.kz сайтта өтініш қалдырыңыз
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
19/01/2026
Микрокредиты до 60 000 000 ₸ — быстро, удобно, надёжно
Нужны деньги на развитие бизнеса, ремонт или крупную покупку?
Swiss Capital поможет получить финансирование под залог авто или недвижимости на срок до 10 лет.
🔹 Сумма — до 60 000 000 ₸
🔹 Срок — до 10 лет
🔹 Минимум документов
🔹 Быстрое одобрение
🔹 Прозрачные условия
Свяжитесь с нами удобным способом:
📞 бесплатный номер 3000
📲 WhatsApp +7 707 700 3000
💻 оставьте заявку на сайте swisscapital.kz
Лицензия № 02.21.0048.M, выдана АРРФР от 25.03.2021
———
60 000 000 ₸ дейін микрокредиттер — тез, ыңғайлы, сенімді
Бизнесіңізді дамытуға, жөндеуге немесе ірі сатып алуға қаржы керек пе?
Swiss Capital автокөлік немесе жылжымайтын мүлік кепілімен 10 жылға дейін қаржыландыру алуға көмектеседі.
🔹 Сома — 60 000 000 ₸ дейін
🔹 Мерзім — 10 жылға дейін
🔹 Құжаттар минимумы
🔹 Жылдам мақұлдау
🔹 Ашық әрі түсінікті шарттар
📞3000 тегін телефон нөміріне қоңырау шалыңыз
📲WhatsApp +77077003000 жазыңыз
💻Немесе swisscapital.kz сайтта өтініш қалдырыңыз
№ 02.21.0048.M лицензия, 25.03.2021 ж. ҚНРДА берілген
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Contact the business
Telephone
Website
Address
Площадь Республики 13
Almaty
050013
Opening Hours
| Monday | 10:00 - 19:00 |
| Tuesday | 10:00 - 19:00 |
| Wednesday | 10:00 - 19:00 |
| Thursday | 10:00 - 19:00 |
| Friday | 10:00 - 19:00 |