Gate69
https://linktr.ee/Gate69Official
An alternative metal band, mixing genres in the smelter of underground music. Mixing rock, stoner, metal and post-grunge.
12/06/2026
💥SEE YOU SOON!💥
Bár akadt némi komplikáció, mindenképp találkozunk nyáron, ESZTERGOM, csupán a tervezettnél kicsit később! 🧿
BUDAPEST, te viszont kurvára készülj, két hét és lebontjuk végre újra az S8-at itt! 👇
Gate69 | The Jet Buzz | Aserath - S8 Underground Club
02/06/2026
Megpróbálták a műsorbejelentőnket leadni... 🤣
Hát, így is lehet. ☺️😻🌈🦋✨🍭💐🧜♀️
Hadd szóljon akkor!👇🔥
https://www.youtube.com/watch?v=qbpMgvsKxQI
22/05/2026
Így tolta Debrecen! 🔥
FELKÉSZÜL:
⚡️Esztergom⚡️
GATE69, GYÁRTÁSKÖZI HULLADÉK // ESZTERGOM
⚡️Budapest⚡️
GATE69, ALVA, PERFEKT SQUARE // S8 UNDERGROUND
18/05/2026
Debrecen, ez brütálïs volt. 🔥
Hatalmas pacsi nektek, meg persze a Deeprecennek, Angerteanek és Auraleaknek! 🫶
Mint a mellékelt ábra is mutatja: csordultig voltunk - százak, ezrek, milliók... Csak így tovább, reméljük, hamarosan találkozunk! 👽
13/05/2026
Történetünk egy hosszú szakasza ér véget szombaton. 🪬
Erről majd ott ejtünk több szót. 🌊
Két kedvenc zenekarunk, az Angertea és az Auraleak társaságában bontunk Veletek házat az imádott Deeprecen szervezésében! 🔥
👇Esemény a kommentben!👇
🤘MA ESTE!!!4!négy!!!🤘
GATE69 x LOWLANDERS | Miskolc, Random Pub
19/04/2026
1 éve jelent meg legutóbbi kislemezünk, a VIJATIYA! 🔥
Nektek melyik a kedvenc track róla? 👀
Egyenként szó esett róluk a kulter.hu -n anno:
https://www.kulter.hu/2025/04/gate69-vijatiya/
És hogy mi történt azóta? ⚡️
Teltházas klubbulik, párezer kilométer, új dalok, next level felvétel a KÁ Stúdióban... 😻
Izgatottan várjuk, hogy mielőbb megoszhassuk Veletek az új anyagokat! 💥
Az ügyesebbek elkaphatják némelyiket a koncertek során, mert a felvételek, forgatások és költözés közepette is eljárunk házat bontani... ;)
04.24. Miskolc
05.16. Debrecen
06.13. Esztergom
07.03. Budapest
29/03/2026
BUDAPEST! 🤯
Az egy dolog, hogy lowkey teltházat vertetek, viszont ilyen irgalmatlan nagy bulit csapni kurvára szívmelengető volt Veletek! 🔥
Nem térünk magunkhoz, akkora nagy baszatásba' voltunk együtt...
Rendesen félteni kellett a technikát és a fotóst. 💥
Az underground él, Nektek és a nagyvonalú Robot -nak hála! 🫶
Mi pedig legkésőbb nyáron visszatérünk hozzátok, avagy 07.03-án az S8-ban biztosan találkozunk! Addig pörgessétek a dalainkat, klipjeinket, kövessetek, osszatok... Hála mindenkinek! 🤘
És persze pacsi még1x Robot , Lowlanders , OVERCAST ! 🙏
📷: AnyStone Photography
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Kategória
a közszereplő elérése
Telefonszám
Weboldal
Cím
Budapest
Debrecen