Style for Silver

Style for Silver

Megosztás

Célom, hogy olyan csodás nőkből hozzan elő a magabiztos, önazonos énjüket, mint TE is. 47 éves vagyok. A ráncaim és az ezüst szálaim is szépen gyűlnek. Imádom!

Hosszú utat jártam be, mire rátaláltam a saját stílusumra, és ma már imádom a különleges hajkoronámat, az apró szarkalábakat. Persze én sem mindig tudtam azonosulni, elfogadni ezt a változást. Ma már úgy gondolok a szemem körüli szarkalábakra, a csodás ezüstös tincseimre, mint egyedi, különleges kiegészítőkre. 🥰
Nagyjából 16 éves voltam, amikor az első ezüst szálak megjelentek a hajamban. Azóta na

19/01/2023
19/01/2022

Ez is elérkezet... szemüveges lettem én is. :-)
Nem könnyen jutottam el idáig. Tavaly még azt mondta a szemorvos, hogy rajtam múlik akarok-e szemüveget vagy sem. Zavar-e engem a mindennapokban, a tisztán nem látás, hogy lépjek.... Most eljött az idő. Igazából eddig is csak azt tartott vissza, hogy a férjem szemüveges lévén látom mennyi extra figyelmet és kellemetlen helyzetet tud okozni egy szemüveg viselése (mindig nálad legyen, maszk bepárásodik, stb.)
Most viszont elérkezett az idő, hogy szeretnék újra tisztán látni. Ráadásul gyerekkorom óta imádtam felpróbálgatni szermüvegeket (nagymamám egykor mindennap használt, kissé lestrapált szemüvegét még mindig a féltett kincseim között örzöm! Emlékszem, hogy gyerekként hányszor és hányszor próbáltam fel a tükör előtt :-))
Így hát, belevágtam egy újabb lélekfrissítő vásárlási kalandba (én ezt tényleg imádom: próbálgatni, kísérletezni a különféle formákkal, anyagokkal, színekkel). Nem volt könnyű menet. Hosszas előszűrés után nagyjából 7-8 különféle keret maradt a döntőben. Volt köztük visszafogottabb, vadabb, csajos, unisex... szóval tényleg meglehetősen széles spektrumon válogattam. Voltak befutók, amiket én választottam, de olyan is, amit az eladó javasolt (kérjünk segítséget tőlük is bátran!)
Végül úgy DÖNTÖTTEM, hogy nem csak élvezni fogom a szemüveg viselését, hanem úgy tekintek rá, mint egy csodás kiegészítőre. Az, hogy mit kezdek egy helyzettel, az én döntésem: megélhetem rosszul vagy kihozhatom belőle a legjobbat.
Végül azt a szemüveget választottam, amelyik felvételekor kihúztam magamat... igen, ez egy kis extrát is hozzáad a mejelenésemhez! Én imádom... és végre megint tisztán látom a világot! ;-)

31/12/2021

Boldog, Stílusos Új Évet Kívánok! Érezzétek jól magatokat a bőrötökben 2022-ben! 🤩🎊🥳

Photos from Style for Silver's post 25/12/2021

Boldog Karácsonyt! 🥰

12/07/2021

"Az elegancia nem azt jelenti, hogy észrevesznek, hanem azt, hogy emlékeznek rád." - mondta Giorgio Armani, aki tegnap volt 87 éves

06/06/2021

Flamingós vasárnap reggel ❤🦩⁣

Köszönöm Vincze Rita 🙏🥰

05/06/2021

Ma egy nagyon különleges, szívemnek fontos strand megnyitójára voltam hivatalos. Egy zártkörű grillezés is a program része volt ❤⁣😉 A virágos dzsungel minta számomra a könnyed nyarat idézi, ezért esett erre a nadrágra a választásom. Tökéletes párosítás egy egyszerű, fehér polóval. 🌺

02/06/2021

A színek játéka... ez a kép pár éve készült, de ma is imádom. A lila árnyalatai csodásak a kékes és zöldes "kíserőkkel" ❤ Az ősz tincseim pedig egyenesen rajonganak a lila társaságáért 🥰😍 ⁣

22/05/2021

A kedvenc bőrdzsekimmel és Vengru övemmel felszerelkezve, barátnős programra fel! ❤⁣

Szeretnéd, hogy a(z) vállalkozásod elsőként szerepeljen az Reklám és Marketing Cég tematikájú vállalkozások között Budapest városában?
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Kategória

Weboldal

Cím


Budapest