MS Tuning
Tuned cars, some drink and safe drive
25/09/2023
VW golf GTI( Grmi Trosi Ide)
Kako je lijep osjecaj kad sa 1.6tdi predes na gti-a i samo slusas kako grglja po haubom. Realno svi mi volimo benzince i slusat ih kako grme i pucaju po cesti. Trosi i goriva i ulja ali mala je to cijena za osmjeh koji ti izmami svaki put kad sjednes u njega, uz to ADIDAS(borovo) edition je samo lijepi detalj na sve ovo.
24/09/2023
About last night..
Nekom je opet “ispala” tablica, netko je dobio novi znak na autu a netko novu nalju.
Sve u svemu brutalan meet subotom👌🏽👌🏽
17/09/2023
I tako nam prode nedjelja,
Nije nam se dalo bit doma, se ponudio zapalit vatru(vozi gti jbg), donio meso, i odlucili spalit meso da ostanemo gladni ali ajde, bar bacali frizbi po ljudima i bas nam je bilo top.
Iduci vikend meet pa se valjalo pripremit 🤪
P.S morali smo se pravit mirni i dobri jer su bile cure s nama 😂😂
24/08/2023
Polo 6R GTI DSG
Sta reci,
Pocket rocket, top autic za grad i jurcanje dok puca iz auspuha, nesto je do mape nesto do vozaca ali jedno je sigurno, kad ga vidis u retrovizoru pazi na getribu, vise voli slomit tvoju drugu nego svog ulja popit 😂
22/08/2023
Električni auti? Ko će zamjenit ovih 6 cilindara, simfoniju zvukova koji se bore pod haubom da bi mi uživali h zvukovima i vožnji
10/09/2022
Audi A6 3.0 TDI
Čime uljepšati subotu ako ne ovakvim finim autićem koji "mami poglede" po cesti. Inače vlasnik je zaslužan da mi unutrašnjost auta nije jupol bijele boje. Prihvatio izazov u nedjelju popodne i odradio posao tako da veliko hvala njemu😘
03/09/2022
Nikad jupol u gepek 😂😂
07/12/2021
Ako netko pita stavili smo zimski set na aute 🤣🤣🤣🤣
22/07/2021
Corsa ljuta ko ajvar se vratila na cestu i ljepsa je nego ikad. Ima taj old school style look(extreme style) i izgleda brutalno. Osobno zao mi je sto se taj "style 2000" kako mi balkanci volimo zvati izgubio i sto ga je svakim danom sve manje i manje, tada su 2 npr corse bile parkirane jedna pored druge a izgledom ni priblizno slicne. A danas tuning nazivamo ako stavimo felge i opruge a zapravo treba biti puuuno vise od toga.. 🤔
23/10/2020
Golfica smo jos na ljeto vidjeli u Novalji, onako sasvim slucajno na parkingu dok smo setali gradom i jednostavno je bilo jace od nas.. Morali smo stati i pogledati "piece of art" i naravno nabacit koju sliku.Osobno nam je auto preeedivan, javili smo se vlasniku pa nam je dao ipak malo ljepse slike, da ne objavimo one u mraku 😂😂
Owner:
21/10/2020
Sredina tjedna, uskoro se vidimo opet.. Druzenje je bilo odlicno i ponavljamo ga opet za 4 dana 😁😁
Klicken Sie hier, um Ihren Gesponserten Eintrag zu erhalten.