Addict Run to progress
Addict is sinds 2003 dé run, swim, triathlon, yoga & fitness speciaalzaak in de regio Antwerpen. Van lopers, voor lopers!
Sinds 2003 zijn wij een gevestigde waarde in Antwerpen voor RUN, SWIM, CYCLE, TRIATHLON, YOGA & FITNESS.
01/06/2026
De allereerste editie van de Antwerp Chillathlon zit erop! 🥳 Proficiat aan de organisatie van voor dit feest!
Wij vonden het supertof om zoveel deelnemers te helpen bij hun eerste triathlonervaring met gear, wetsuits, last-minute essentials en daarnaast ook zelf mee te genieten als team.
Tot volgend jaar!! 🫶🏻
1 jaar Apero Run 🎉
Wat begon als een gezellige monthly social run, groeide uit tot een vaste afspraak voor lopers en buurtbewoners.
Op deze editie vieren we ons 1-jarig bestaan én doen we een gezellige shake-out run richting de
📍Donderdag 28 mei, Start & finish om 19u aan .antwerp in Berchem
🏃 10 km social run
🍻 Hapje & drankje achteraf
🎶 Beats by DJ Fynian
Geen inschrijving nodig, gewoon op tijd komen!
13/05/2026
🌼🌼🌼
Golden hour runs met de Bloom Bloom collectie van
Shop nu online en in onze winkels!
27/04/2026
🎊 Antwerp 10 Miles 2026 🎊
Samen met en hebben we niet alleen kilometers gelopen, maar ook gebouwd aan iets veel groters.
Dankjewel aan iedereen die erbij was. 😍
Samen blijven we gaan voor een sportieve, gezonde en inclusieve wereld. ❤️
19/04/2026
TIME TO FLY 🦋
Een vitesse sneller, want alles stond in teken van de tempo trainingsschoenen van HOKA.
MACH7 - MACH X3 - CIELO X1
Verkrijgbaar bij Addict! ✌️
Onze laatste testrun met zit erop. Volgende week is het tijd voor de Antwerp 10 Miles! 💪
Zijn jullie er klaar voor?! 😍
💙 Big thanks en
13/04/2026
Ook voormalig Olympisch zwemster bracht een bezoek aan de Addict Wetsuit Testavond.
Ze heeft verschillende Belgische records op haar naam staan en heeft nu haar zinnen gezet op de triathlonsport.
We kozen voor haar de G-RANGE van Sailfish, een wetsuit die haar het meest vrije gevoel geeft in het water. Dit model is ideaal voor de meer technische zwemmer en biedt minimale weerstand en drijfvermogen.
10/04/2026
TEAM SAILFISH 🦈
De wetsuits van Sailfish staan bekend om hun drijfvermogen, flexibiliteit en maximale snelheid in het water. Ze zijn speciaal ontworpen voor triatleten, met extra ondersteuning voor een goede zwempositie en soepele schouderpanelen zodat je vrij en efficiënt kunt blijven bewegen tijdens het zwemmen.
📍Beschikbaar bij Addict Wilrijk
07/12/2025
Koopzondag! 🤩
Drukke werkweek? Kom vandaag langs bij onze collega’s Johan en Stijn om te kerstshoppen of gewoon dingen zoals een loopanalyse. Steeds met deskundig en professioneel advies.
En leuk weetje: in december is onze stadswinkel elke zondag open tussen 12u en 18u! Kom je langs?
Addict Antwerpen
Kammenstraat 86
12u-18u
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Website
Adres
Prins Boudewijnlaan 40
Wilrijk
2610
Openingstijden
| Maandag | 12:00 - 18:30 |
| Dinsdag | 10:00 - 18:30 |
| Woensdag | 10:00 - 18:30 |
| Donderdag | 10:00 - 18:30 |
| Vrijdag | 10:00 - 18:30 |
| Zaterdag | 10:00 - 18:00 |