Bax Innovasteel
Voor al uw constructiewerken, in eender welke sector, kan u bij ons terecht. Is het nu in staal, rvs of aluminium, u vraagt, wij maken.
Met ons uitgebreid machinepark, de juiste ervaring en knowhow helpen wij u verder van A tot Z. Met ons uitgebreid machinepark leveren wij voor u een perfect product af. Snijden, ponsen, lassen, plooien, ... van profielen, buizen en platen. Het behoort allemaal tot onze mogelijkheden. Hieronder zetten wij onze machines even op een rij.
- Laswerken
- Fiberlaser
- Plasmasnijden
- Ponsen
- Plooien
-
16/06/2026
Materiaal- en kostenreductie, zonder in te leveren op sterkte?
Voor een klant hebben wij recent vloeiboren toegepast in een kaderconstructie. Met deze techniek creëren we sterke schroefverbindingen in dun materiaal, zonder extra onderdelen zoals moeren of lasbussen.
🔧 Wat is vloeiboren?
Door wrijving wordt het materiaal lokaal vervormd, waardoor een opstaande kraag ontstaat waarin perfect draad getapt kan worden. Resultaat: sterker, efficiënter en minder materiaalgebruik.
📸 Zie de foto’s voor het resultaat in de praktijk.
Benieuwd of vloeiboren ook voor jouw toepassing interessant is?
Wij kijken graag met je mee!
14/06/2026
Vacature: Lasser MIG/MAG (TIG is een pluspunt)
Ben jij een ervaren lasser met oog voor kwaliteit en wil je werken in een moderne, nieuwe werkplaats? Dan zijn wij bij Bax Innovasteel op zoek naar jou!
Wat ga je doen?
Als lasser werk je aan uiteenlopende staalconstructies en producten. Je houdt je bezig met MIG/MAG laswerk en krijgt de kans om ook TIG-vaardigheden verder te ontwikkelen.
Wat bieden wij jou?
✅ Een gloednieuwe werkplaats met moderne faciliteiten
✅ Doorgroeimogelijkheden binnen een groeiend en ambitieus bedrijf
✅ Afwisselend werk in een professioneel team
✅ Een prettige werksfeer waar kwaliteit en samenwerking centraal staan
Wat breng jij mee?
✔ Ervaring met MIG/MAG lassen
✔ TIG is een sterke pré
✔ Nauwkeurigheid en technisch inzicht
✔ Een proactieve en gemotiveerde werkhouding
Interesse?
Stuur je CV naar:
📩 [email protected]
01/06/2026
VACATURE | PRODUCTIEPLANNER / WERKVOORBEREIDER
Ben jij een organisatietalent met technisch inzicht? Hou je ervan om projecten van voorbereiding tot uitvoering in goede banen te leiden? Dan ben jij misschien de collega die wij zoeken!
Bij Bax Innovasteel werk je mee aan uitdagende staalconstructieprojecten binnen een groeiend en innovatief bedrijf. Jij bent de schakel tussen engineering, productie en montage en zorgt ervoor dat alles op het juiste moment op de juiste plaats is.
Wat ga je doen?
✔ Productie- en montageplanningen opstellen en opvolgen
✔ Werkpakketten voorbereiden voor atelier en montage
✔ Materiaalbehoeften coördineren en levertermijnen bewaken
✔ Overleggen met projectleiders, tekenaars en productie
✔ Knelpunten detecteren en oplossingen uitwerken
Wie zoeken we?
✔ Technische achtergrond of relevante ervaring
✔ Je kan technische tekeningen en documenten lezen
✔ Sterk georganiseerd en nauwkeurig
✔ Goede communicatieve vaardigheden
✔ Ervaring in staalconstructies is een plus
Wat bieden wij?
✅ Een uitdagende functie in een ambitieus en groeiend bedrijf
✅ Afwisselende projecten in een innovatieve omgeving
✅ Ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling
✅ Een hecht team met korte communicatielijnen
✅ Marktconforme verloning volgens ervaring en expertise
📩 Interesse?
Stuur je CV naar:
[email protected]
📍 Bax Innovasteel
Samen bouwen we aan sterke staalconstructies én een sterke toekomst.
29/04/2026
Machineonderdelen zonder scherpe kanten?
Met onze schuurmachine zorgen we ervoor dat brut gesneden platen worden omgetoverd tot fijn geschuurde onderdelen. De kanten kunnen we gecontroleerd breken tot R1, wat zorgt voor een veilige afwerking én een hoogwaardige uitstraling.
✔️ Minder risico op verwondingen
✔️ Betere handling in verdere bewerkingen
✔️ Professionele en consistente afwerking
Op zoek naar perfect afgewerkte onderdelen? Wij denken graag met je mee.
12/04/2026
Administratief talent met boekhoudkundige skills? Kom ons team versterken!
Wij zijn op zoek naar een Administratief Medewerker met boekhoudkundige ervaring.
Wil jij werken in een familiebedrijf waar je geen nummer bent, maar écht impact hebt op de werking van het bedrijf? Dan is dit jouw kans.
Wat ga je doen?
Je ondersteunt onze administratie en boekhouding: van facturatie en opvolging van betalingen tot algemene administratie en ondersteuning van HR en planning.
Wie zoeken we?
✔ Ervaring in administratie én boekhouding
✔ Nauwkeurig en zelfstandig
✔ Hands-on mentaliteit
✔ Sterk in organisatie en communicatie
Wat mag je verwachten?
✅ Een stabiele job in een groeiend familiebedrijf
✅ Korte communicatielijnen en directe impact
✅ Afwisselend takenpakket
✅ Aangename werksfeer in een hecht team
📍 Locatie: Weelde
👉 Interesse? Stuur je CV naar [email protected]
Of ontdek meer: https://bax-innovasteel.be/
Het meest complete metaalbedrijf | Bax innovasteel Als metaalbedrijf zijn we al meer dan 25 jaar een vaste waarde. Je kan bij ons terecht voor alles van ontwerp tot productie, onder meer van machineonderdelen.
28/03/2026
Vacature: Werkplaatscoördinator & Lasser
Door onze sterke groei zijn we op zoek naar een gedreven Werkplaatscoördinator die ook zelf de handen uit de mouwen steekt als lasser.
Ben jij iemand die overzicht houdt in de werkplaats, collega’s aanstuurt én graag meewerkt aan mooie staalconstructies? Dan zoeken wij jou!
👉 Afwisselende functie
👉 Verantwoordelijkheid op de werkvloer
👉 Werken in een groeiend en ambitieus bedrijf
📩 Interesse? Neem contact met ons op en versterk ons team!
Jobs - Bax Innovasteel Werken bij Bax Innovasteel? Bij Bax Innovasteel zijn we altijd op zoek naar nieuw talent, zowel met als zonder werkervaring. Of je nu een stagiair bent of op zoek bent naar een plek voor werkplekleren, wij bieden volop mogelijkheden om je vaardigheden te ontwikkelen. In onze moderne werkplaats (2024...
23/03/2026
Voor onze trouwe klant Q-lite gingen we deze keer een stapje verder: een groot speciaal kruis van tekening tot gepoedercoat eindproduct voor een LED-scherm.
Naast de honderden standaard p***n en constructies, houden we ervan om speciale vormen op maat te maken – zo blijft elk project uniek!
19/03/2026
We sluiten de week af met een volle vracht snij-, plooi- en laswerk voor een klant.
Alles klaar om bij hen verder afgewerkt te worden tot een uniek Kempisch product.
16/03/2026
Binnenkort maken deze trappen hun eerste duik! 🌞
Wij leggen momenteel de laatste hand aan tientallen zwembadtrappen voor onze klant. Gesneden, geplooid en gelast in ons atelier – klaar voor het komende zwemseizoen.
12/03/2026
Vandaag weer een mooie opdracht afgerond: 3500 plaatjes onder 45° gesneden als voorbereiding op het laswerk bij de klant.
Met onze lasersnijtechnologie zorgen we voor nauwkeurige voorbereiding, zodat het lasproces bij de klant sneller en efficiënter verloopt.
Voorbereiding is het halve werk – en precisie maakt het verschil.
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Telefoon
Adres
Weelde
2381
Openingstijden
| Maandag | 07:30 - 18:00 |
| Dinsdag | 07:30 - 18:00 |
| Woensdag | 07:30 - 18:00 |
| Donderdag | 07:30 - 18:00 |
| Vrijdag | 07:30 - 18:00 |
| Zaterdag | 08:00 - 16:00 |