T Ruitje
Tweedehands merkkledij, accessoires en schoenen. Ook nieuwe kledij uit overstock. Dames - heren - kinderen
Gesloten op feestdagen!
Vandaag starten de SOLDEN! Alles aan -50%!
Opgelet, morgen 27 juli is de winkel uitzonderlijk pas open vanaf 11h.
't Ruitje zal gesloten zijn vanaf 23 december t.e.m. 4 januari. De soldenperiode start op woensdag 5 januari! Alles aan - 50%
Maand augustus gesloten wegens jaarlijks verlof.
Vandaag start van de SOLDEN! Alles aan - 50%! Kom zeker eens langs! Tot snel!
We lassen een paaspauze in, de winkel is enkel open op woensdagen. Dit voor de komende 3 weken. We geven een update als we terug het normale ritme aannemen. Tot binnenkort in betere tijden. Hou het safe! Groetjes!
❗Laatste dag om uw binnengebrachte winterkledij terug op te halen! Alles wat overblijft gaat naar goede doelen. We maken ons klaar voor de start van een zonnig seizoen! 🌞
Aangepaste openingsuren tijdens kerstvakantie.
OPEN op 23 en 30 december.
GESLOTEN op 24, 26, 31 december en 2 januari.
START SOLDEN: 6 januari 2021
Naar analogie met vorig jaar zal de winkel nu woensdag 29 en donderdag 30 juli (laatste dagen voor de solden van 1 augustus) GESLOTEN zijn. Alvast bedankt voor het begrip. Tot zaterdag voor de eerste soldendag!
Oeps, foutje. De winkel zal zaterdag 11 juli toch open zijn! Veel shopplezier.
Liefste klanten, vanaf woensdag 13 mei verwelkom ik jullie graag weer in de winkel!! Tot dan!
Béatrice
Corona update: de winkel blijft gesloten tot 5 mei. Volgende week meer nieuws over eventuele heropening.
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Website
Adres
Plezantstraat 245
Sint-Niklaas
9100
Openingstijden
| Woensdag | 10:00 - 18:00 |
| Donderdag | 10:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 10:00 - 18:00 |