vanmij_be

vanmij_be

Delen

100% handgemaakt in BE || Online boetiekje met handtassen/zakken || Elk stuk is anders || Creatief r

Photos from vanmij_be's post 13/12/2020

Nog op zoek naar een kerstcadeau? Of gewoon een cadeautje voor jezelf? Deze portemonneetjes zijn uit duurzame kurk gemaakt en hebben een handige formaat om weg te steken. Voor €14,95 is deze handgemaakte portemonnee van u. Stuur me gewoon even een berichtje 🎄

Een grote schoudertas gemaakt van stof met kamelenhaar. Perfect om boeken of laptop mee te dragen! 

#handmade #recyclage  #natuurlijkmateriaal #ikkoopbelgisch 29/11/2020

VERKOCHT!
Een grote schoudertas gemaakt van stof met kamelenhaar. Perfect om boeken of een laptop mee te dragen!

Een grote schoudertas gemaakt van stof met kamelenhaar. Perfect om boeken of laptop mee te dragen! #handmade #recyclage #natuurlijkmateriaal #ikkoopbelgisch

Rebels pelske met een leuk voeringstofke. #furbags #handgemaakt #mechelen 

Deze leuke plushe zak is bij @poulaincarmin verkrijgbaar! 29/11/2020

Een rebels 'fake'pelske om jouw schouder? Stuur een berichtje voor meer info! 100% handgemaakt.

Rebels pelske met een leuk voeringstofke. #furbags #handgemaakt #mechelen Deze leuke plushe zak is bij @poulaincarmin verkrijgbaar!

Photos from vanmij_be's post 24/11/2020

VERKOCHT!
Deze tas kan je op 2 manieren dragen: op je rug en over je schouder, handig toch? De zak werd 100% handgemaakt met een stevige canvasstof in cognac kleur. De binnenkant werd afgewerkt met een voering en een binnenzakje. Perfect voor een uitstapje naar zee! Als je graag meer wil weten over deze zak, mag je me altijd een berichtje sturen.

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Kleding Winkel in Mechelen wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Website

Adres


Mechelen