Rouwcentrum Merckx
Wim, Els en Lennert willen u zo goed mogelijk begeleiden en u helpen om op een persoonlijke manier waardig afscheid te nemen van uw dierbare.
19/02/2026
“Je kreeg vleugels en verliet deze aarde, maar mijn liefde voor jou blijft van onschatbare waarde. Ga nu m’n liefste, maar kom in vogelvlucht nog eens voorbij. Ga nu maar en wees vogelvrij”
Nieuw te verkrijgen bij ons, mini-urne glazen vogeltje in diverse kleuren.
14/02/2026
Liefde kent geen einde, alleen andere vormen.
Op deze Valentijnsdag staan we stil bij alle liefde die blijft in herinneringen, in verhalen en in kleine momenten die voor altijd in ons hart wonen.
Vandaag denken we niet alleen aan samen zijn, maar ook aan wie we missen en blijven meedragen
24/01/2026
Via deze weg melden wij u het overlijden van Jean Pierre Holbrecht
20/01/2026
“Plechtigheid in intieme kring”
In de gedenkruimte van Rouwcentrum Merckx is het mogelijk om een plechtigheid te voorzien in intieme kring, dit tot 20 personen. Dit moment van samenzijn kan worden ingevuld met foto’s, teksten en liederen, maar blijft tegelijk zeer budgetvriendelijk. Indien u het liever sereen houdt, kunnen bepaalde zaken weggelaten worden. Wij houden ons aan de wensen van u en uw dierbare zodat iedere plechtigheid op maat kan verlopen.
U kan vanaf nu ook op onze website terecht om bloemen te bestellen.
Bloemen - Rouwcentrum Merckx BLOEMEN Naam Overledene* Vorm bloemstuk* Prijsopties* Of kies zelf een bedrag (€) Kleur bloemstuk* Uw naam* Email* Telefoon* Straat* Huisnummer* Postcode* Gemeente* BTW-nummer (optioneel) Tekst op lintje Tekst op lintje € 5 Extra opmerkingen + Tekst voor lint
25/12/2025
Dat 2026 rijk mag zijn aan mooie dagen en veel liefde, goede gezondheid en geluk mag dragen.
Aan diegene die in 2025 iemand hebben moeten loslaten wensen wij veel sterkte, moed en zachtheid toe.
Vanwege Wim & Els, Lennert & Imani
22/12/2025
“Loslaten naar eigen wens”
De strooi-urne geeft u de mogelijkheid uw dierbare los te laten naar eigen wens, op uw eigen manier, uniek en persoonlijk. De strooi-urne is te verkrijgen aan een zeer toegankelijke prijs en in verschillende prints. Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.
02/12/2025
25/11/2025
“Reeds 4 generaties met hart en ziel”
in 1958 richtte schrijnwerker en kistenmaker Nestor De Wit zijn zaak op gelegen Dendermondsesteenweg. In 1976 nam dochter Marie-Jeanne De Wit over samen met echtgenoot Frans Merckx. Zij lieten de zaak verder evolueren tot Begrafenissen Merckx.
In 1989 verhuizen ze naar de huidige bestemming gelegen Koning Albert I-straat. Zoon Wim Merckx stapt in 1993 mee in de zaak als uitvaartondernemer.
In 2018 stapt zoon Lennert officieel mee in de zaak. Vader en zoon runnen samen met hun partners Rouwcentrum Merckx.
“Afscheid in het Kasteel van Lebbeke”
We nemen afscheid, we laten je gaan.
Je was er altijd, eeuwig begaan.
Ook moeilijke dagen, je hebt alles doorstaan.
Wanneer ik in het donker naar boven kijk, zie ik jouw sterretje dicht bij de maan.
En ik voel je aanwezigheid, draag je mee in mijn hart voortaan.
30/10/2025
“Allerheiligen komt eraan”
Met Allerheiligen op komst heeft men de behoefte om net iets meer stil te staan bij hun dierbare overledene. De rustplaats poetsen is daar vaak deel van, alsook een bloemetje neerleggen als teken van liefde en om te laten zien dat de persoon niet vergeten is.
U kan vrijblijvend bij ons terecht voor bloemstukken, vaasjes en columbariumstukjes. Gevarieerd in kleuren en prijzen. Indien het moeilijker voor u gaat, plaatsen wij uw gekozen bloemstuk voor u op het kerkhof.
22/10/2025
“Een stukje van mijn hart bewaard in een sieraad”
Je dierbare altijd en overal met je meedragen in een sieraad dat spreekt zonder woorden. Een sieraad gevuld met as, samengesteld met een vingerafdruk of zelfs met moedermelk in verwerkt. Het kan, want elke herinnering is mooi op zijn manier.
Wij werken met verschillende leveranciers samen zodat u voldoende keuze heeft voor uw kostbare sieraad. Of het nu gaat over een armband, ring, ketting of oorbellen, u kan ervoor bij ons terecht.
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Contact de publieke figuur
Telefoon
Website
Adres
Koning Albert I-straat 44
Lebbeke
9280