MaCé Projects
MaCé Projects biedt ondersteuning aan bedrijven op vakgebied HR , Administratieve ondersteuning
02/09/2025
Vandaag neem ik afscheid en zet ik een streep onder MaCé Projects …
Ik wil iedereen bedanken voor de mooie momenten ,de prettige samenwerkingen , de steun en de vriendschappen.
Ik heb veel geleerd en ben dankbaar voor de kansen die ik heb gekregen. Ik ga deze periode zeker missen en deze zal gekoesterd worden, maar ik kijk nu enorm uit naar de toekomst , een nieuwe uitdaging
begin
19/06/2025
Multi-inzetbaar binnen jouw bedrijf !!
Enkel uren per week /maand/ kwartaal
Nood aan versterking ?
Let’s talk
[email protected]
maceprojects.be
Neem contact op voor freelance HR & administratie – MaCé Projects Nood aan freelance ondersteuning? Ik ben één en al oor! Vul onderstaand formulier in of stuur me een mailtje. Je hoort me snel terug.
13/06/2025
👌👇👇
Ben jij een ervaren recruiter met passie voor kinderopvang? 🤩
Ons bedrijf is gespecialiseerd in het rekruteren en plaatsen van nanny’s bij gezinnen. Wij zoeken een proactieve, creatieve recruiter die thuis is in social media recruitment, leadopvolging en het gebruik van kanalen zoals Indeed, VDAB en meer.
👉 Wil jij je talent als recruiter inzetten voor een bedrijf met hart voor gezinnen? Solliciteer vandaag nog met je cv en motivatie via [email protected]
30/04/2025
MaCé Projects viert vandaag zijn 2 jarig bestaan.
Wij zijn zo trots om dit te mogen vieren.
Echter, deze tweede mijlpaal in ons bestaan was niet mogelijk geweest zonder het vertrouwen van onze klanten , de steun van mijn familie en goede vrienden.
Zo dankbaar en trots !!
Op naar nog zoveel mooie jaren!!
Freelance HR- en administratieve ondersteuning – MaCé Projects Met MaCé Projects ondersteun ik op freelance basis gedreven startups en kmo’s met groeiambities bij hun algemene administratie, sales en HR-processen.
Hey!
DOK Brugge ☀️🍹 is op zoek naar enthousiast personeel voor een topzomer!
Ben jij of ken jij iemand die graag werkt in een toffe sfeer?
Stuur mij een berichtje! Of mail naar [email protected]
Locatie: Brugge Pathoekeweg 54
Functies: Bar, bediening, afwas, keuken,…
Tot snel? Cheers!!! ☀️ 🌞
# # #
04/04/2025
👌👇
24/03/2025
Met Mliving – Ik ben zojuist erkend als een van de topfans! 🎉
14/03/2025
Mliving, uw totaalaannemer voor vlekkeloze bouwprojecten
‘Onze coördinatie, jouw droom’
Project Zwalm
https://www.mliving.be/
Multi-inzetbaar binnen jouw bedrijf !!
Enkele uren per week/ maand / kwartaal
Werving & Selectie
HR administratie
Commerciële ondersteuning
Allround administratie
Offerte opmaak / Facturatie / planning
Enzo…
Nood aan versterking bij deze taken?
Let’s talk
[email protected].
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Contact de publieke figuur
Telefoon
Adres
Kuurne
8520