Hof van In - B&B - Wellness
Luxe B&B & privé wellness
Een plek om te vertragen
Voor wie even op adem wil komen
16/06/2026
Poetsen? Dat was toch het plan… 😅
Tot Rob ontdekte dat er vanaf nu in al onze kamers spelletjes liggen. Mikado, verbindingsvragen, jongleerballen en zelfs een mini basketbalgame: alles werd meteen “professioneel” getest. Voor de gasten, hé 😉
Bij Hof van In draait het om meer dan gewoon overnachten. Het zijn die kleine verrassingen die je verblijf nét dat tikkeltje extra speciaal maken 🤍
Onze website kreeg een frisse opfrissing. 🌿
Kom gerust eens rondkijken en ontdek de plekjes waar je bij Hof van In helemaal tot rust mag komen.
Dromen jullie van een romantisch verblijf? Onze bruidssuite wacht op jonge stelletjes. En in sommige suites mag zelfs je hondje gezellig mee. 🐾
Meer weten of graag boeken?
Bel ons of stuur ons een berichtje via Whatsapp +32 468 51 33 34
16/06/2026
Soms wil je iemand gewoon iets liefs geven. Geen spullen, maar tijd. Tijd om te landen, te genieten en even helemaal niks te moeten. ✨
Met een geschenkbon van Hof van In geef je zo’n heerlijk moment cadeau.
Voor een verjaardag, bedankje of zomaar, omdat iemand het verdient.
Bestellen kan eenvoudig — mooi verpakt om af te halen of digitaal in je mailbox. 🌿
When night falls at Hof van In, everything softens.
The house grows quiet, the lights dim, and our suites wrap you in peaceful silence. They are so well insulated that even gentle footsteps on the stairs fade into the calm.
Here, the night is made for deep rest and beautiful dreams.
14/06/2026
Er komt heel wat beweging op enkele stappen van Hof van In. We zijn benieuwd naar het resultaat! Welke naam zou jij geven aan deze brug?
Nieuwe voetgangersbrug over Quartier Bleu in Hasselt is per schip onderweg vanuit Temse: "Een technisch hoogstandje" | VRT NWS Nieuws In Temse is gisterenochtend de nieuwe fiets- en voetgangersbrug voor de Blauwe Boulevard in Hasselt op transport gezet richting Limburg. De brug van 56 meter lang en 157,5 ton werd op een drijvend ponton gehesen en vertrok via de Schelde en het Albertkanaal naar Hasselt. Daar zal ze donderdag beide....
14/06/2026
De mooiste ochtenden beginnen vaak met kleine details 🥐☕
Een kop Blanche Dael-koffie, verse producten die meteen kleur op tafel brengen en bubbels wanneer er iets te vieren valt.
En onze Sous-chef Xsammy zorgt voor grondige kwaliteitscontrole! 🐾
Ontbijten bij Hof van In is rustig wakker worden, met alles erop en eraan. Kom het gewoon eens zelf beleven 🤍
Bij mooi weer smaakt ons ontbijt nóg beter in de tuin. 🌿☀️
Tussen het groen, met een koffietje erbij en een paar nieuwsgierige kikkers die stiekem meegenieten. 🐸
Wil je graag aanschuiven? Reserveer dan op tijd, want onze tuinplekjes zijn beperkt!
13/06/2026
NIEUW bij Hof van In 🌿
Onze kruidenkussentjes, met liefde gemaakt door Kristel Naturel voor een zalige nachtrust zijn er om je te helpen ontspannen, vertragen en zacht tot rust te komen.
Leg het kussentje bij je hoofd, adem diep in en laat de geur van kruiden haar werk doen. Heerlijk voor wie ’s avonds moeilijk kan loslaten of gewoon wat extra rust wil meenemen naar bed.
Te koop bij Hof van In ... lief voor jezelf, ook mooi als klein cadeautje. ✨
12/06/2026
Vandaag feliciteren één van de twee steunpilaren van Hof van In! Lang zal hij leven, lang zal hij leven 🎉🥂🎼🎼🎼
Klik hier om uitgelicht te worden.
Telefoon
Website
Adres
Thonissenlaan 68
Hasselt
3500
Openingstijden
| Maandag | 09:00 - 17:00 |
| Dinsdag | 09:00 - 17:00 |
| Woensdag | 09:00 - 17:00 |
| Donderdag | 09:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 17:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | 09:00 - 17:00 |