PHOGMography
Pseudo-artistic phogmography
Laat weten wanneer je komt en ik probeer er te zijn.
23/03/2026
Trots met de voorlopige editie van "Awkward". We zijn iets voorbij halfweg, maar er moeten nog zoveel mooie mensen langskomen. Naomi is natuurlijk moeilijk te overklassen, want zij staat er al 2 keer in... terecht uiteraard!
De tentoonstelling is nog te zien tot 17 mei. Kom het boek al eens inkijken en wie weet kan je zelfs nog komen meedoen.
Sfeerimpressie van de opening van Awkward in op 15/3.
De tentoonstelling is nog te bezoeken tot 17/5.
28/02/2026
Van 15/3 tot 17/5 in het en als je al 5 keer werd uitgenodigd, dan is het omdat ik trots ben!
28/02/2026
Zondag 15 maart tot zondag 17 mei in .
Voor onze expo moet je de trap op.
22/02/2026
Rainy sunday afternoon awkwardness... Again, not the one I selected for the project, but a slight indication where it's going. Amazing day with the gracious Emma, the glorious Rob, the glamorous Jolien, the gorgious Ann, the generous Gioa and the heavenly Henk. Thanx everyone for playing along!
‐--------------------------------------------------------------------------------- NIET VERGETEN: ZONDAG 15 MAART OM 15 UUR OPENING VAN DE TENTOONSTELLING IN
16/02/2026
Ik houd van mijn project. Ik word er oprecht gelukkig van. De resultaten zijn één ding, maar de interacties, daar draait het eigenlijk om.
Ik leer zoveel mensen opnieuw en beter kennen. Elke shoot is een ervaring. Een ontmoeting of wederzien.
Sommigen waren erbij toen ik mijn camera nog maar net aan het verkennen was, anderen ontmoette ik onderweg.
Joshua en Michelle ken ik via mijn vriend en groot voorbeeld , die jammer genoeg nog niet om mijn verzoek is ingegaan. 🫣 Ik was erbij op een van de mooiste dagen van hun leven en ben blij dat een hemd knopen intussen geen probleem meer is. Ze zijn stoer en grappig, maar stiekem ook superlief. (Het is ok, het blijft onder ons.)
Deze foto spreekt boekdelen, al is hij het niet geworden. Een fotoshoot is nooit saai. Het zijn ervaringen die we meedragen. Wat heb ik toch een geluk dat zoveel mensen mij het vertrouwen schenken om hen af te beelden.
En ik moet geen instagramposts meer schrijven als ik te veel gedronken heb, want daar word ik zweverig van. 🤪😝
06/02/2026
Awkward Book Teaser 1.
'What happens when adults don't listen...'
Exhibition from 15/3 in with a dummy (demobook) for all your sneakpeeking pleasure.
Bookrelease on 23/1/2027.
24/01/2026
Yesterday, my book arrived. It's just the dummy. A testprint to bookmark the progress of my project. Thx for the high quality book and speedy delivery. Thx for pushing me out of my comfort zone.
24/12/2025
Af en toe kom je mensen tegen die je meteen van je sokken blazen. Nana is geweldig. Creatief, fashionable en erg bescheiden. Ik ben vereerd dat ze voor mij wil poseren. Het is nog even wachten op de resultaten, maar dit portret zegt al genoeg! 🤩
Niet wat ik verwacht had... 🤣😅
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Website
Adres
Hasselt
3500