Pro-Serwis Bydgoszcz

Pro-Serwis Bydgoszcz

Comments

X runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej rozegrana została w SP66 w Bydgoszczy. Otworzyła ją Pani Dyrektor Małgorzata Pilewska-Woźniak, wraz z wicedyrektor i nauczycielami kultury-fizycznej oraz z pomysłodawcą ligi - Arkadiuszem Matczyńskim. Sędzią głównym był Karol Jaroch a towarzyszyli mu Jacek Górny i Mikołaj Włoch. W grze wzięło udział aż 82 zawodników.

Zwycięzcami 10 turnieju zostali:

Grupa A - 1. Karol Kacprzak, 2. Antoni Paprocki, 3. Stanisław Paprocki
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_201/final_standings&7.html

Grupa B - 1. Adam Maciejewski, 2. Patryk Wójtowicz, 3. Mateusz Lewandowski
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_202/final_standings&7.html

Oczywiście jak w każdym turnieju, wręczono 12 pucharów i 24 medale (za 2 i 3 miejsca) w obydwu Grupach A i B w poszczególnych klasyfikacjach do lat 9, 13 i 18, osobno dla dziewcząt i chłopców.

Uroczystość zakończenia zaplanowana została na godzinę 16 i została połączona z wręczeniem wyróżnień w klasyfikacji generalnej. Uroczystość rozpoczęły występy wokalne uczniów SP66 a następnie pokaz tańca w wykonaniu najmłodszej uczennicy szkoły. W uroczystości wzięli udział Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniew Ostrowski, Poseł na Sejm @Piotr Król, Wicekurator Maria Mazurkiewicz, Przewodniczący Komitetu Honorowego Jacek Rutkowski a Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego reprezentował Marek Wiśniewskiemu z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Nagrodą główną były dwie konsole do gier X-Box One S ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego wręczane przez Wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego. Trafiły do Stanisława Paprockiego i Patryka Wójtowicza. Kolejne dwie nagrody to telewizory ufundowane przez Fundację Jacka Rutkowskiego "Pomagajmy Razem" wręczane osobiście przez Jacka Rutkowskiego i Posła Piotra Króla. Nagród oczywiście było znacznie więcej, drukarki laserowe ufundowane przez Pro-Serwis, a także zegarki sportowe i inny sprzęt elektroniczny ufundowane przez Fundację Komputronik, czy książki z księgarni szachowej Caissa. Łącznie wręczono aż 30 nagród w klasyfikacji generalnej. Nagrodzono po 15 osób w każdej grupie. Wszyscy także otrzymali okolicznościowe medale Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Dodatkowo zostały przyznane puchary i dyplomy w klasyfikacji generalnej w poszczególnych grupach wiekowych, do lat 9, 13 i 18 (osobno dla dziewcząt i chłopców), czyli aż 12 pucharów.

Arkadiusz Matczyński został uhonorowany Medalem Fundacji Jacka Rutkowskiego za zasługi dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Polski. Został on wręczony przez Wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego wraz z Posłem Piotrem Królem. To wyróżnienie niewątpliwie pokazuje, że takie społeczne inicjatywy nie przechodzą bez echa. Ponad 270 uczestników w całym cyklu z ponad 60 różnych szkół i przedszkoli to wyczyn niebywały. Należy bowiem o tym pamiętać, że jest to inicjatywa oddolna, rodzica, który poświęca swój prywatny czas, żeby zyskać przychylność sponsorów i zainteresowanie wśród zawodników. Zainteresowanie ligą jest ogromne, na co na pewno mają wpływ także media, z Tygodnikiem Bydgoskim na czelem, który regularnie bywa na zawodach.

Ponieważ przez 10 miesięcy zawodnicy uczestniczący w zawodach zbierali także punkty dla swoich szkół, wręczone zostały puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, które przekazał dla 10 najlepszych szkół.

Zwycięzcą kategorii generalnej szkół zostali: 1. SP w Łochowie, 2. SP 63 w Bydgoszczy, 3. SP w Borównie.

Bardzo dziękujemy za obecność na zakończeniu także przedstawicielom sponsorów głównych: ze strony Eximo Project: Norbert Grzybowski i Maciej Lingus oraz Enea Operator: Zbigniew Florek, Muzeum Mydła i Historii Brudu: Adam Bujny wraz z małżonką, dyrektorowi SP w Górsku Dawid Basak i SP w Borównie oraz Prezesowi Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego - Jarosławowi Wiśniewskiemu. Wszyscy otrzymali od Przewodniczącego Jacek Rutkowski i jego Fundacji Pomagajmy Razem pyszne pierniki zdobione szachowymi elementami.

Osobne podziękowania kierujemy do Krystiana Janika Krystian Janik - szachy, fotografia, wideo, blog, który także poświęcając swój prywatny czas na zrobienie transmisji internetowej oraz zdjęć oraz oczywiście Jackowi Rutkowskiemu - człowiekowi orkiestrze, który wniósł wiele ciekawych pomysłów i wsparcia do MLS. Dziękujemy!

Nadszedł czas podsumowania. Całe to przedsięwzięcie nie odbyłoby się, gdyby nie sponsorzy i partnerzy projektu. Od początku istnienie ligi towarzyszą jej sponsorzy główni: Eximo Project i Enea Operator.Sponsorami są także: Pro-Serwis Bydgoszcz, @Mat-Bud, Solbet, W7konsulting, Największy Sklep Szachowy Caissa, Familypark, PKN ORLEN. W tegorocznej edycji wparcie także było od Fundacja ORLEN - DAR SERCA wraz z Centrum Edukacji Młodzieży im ks.J.Popiełuszki w Górsku, Fundacji Komputronik i Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem, Agencja Informatyczna "Arcom". Arkadiusz Matczyński.

Mecenami kultury, którzy przekazywali wejściówki do losowania w kole fortuny są: Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Kino Helios w Galeria Pomorska, Teatr Polski w Bydgoszczy, Family Park, Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Medialnie patronaty sprawowali: Tygodnik Bydgoski, Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, TVP3 Bydgoszcz, Polskie Radio P*K, Czasopismo Szachowe "Mat", Bydgoszcz dla Dzieci - bydgoszczdladzieci.pl

Lidze patronują Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski, Kuratorium Oświaty, Powiat Bydgoski, Powiat Toruński, Pomorsko-Kujawsko Izba Budownictwa, Polski Związek Szachowy, Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy, Poseł na Sejm Piotr Król, Ewa Kozanecka i Tomasz Lenz, Dyrektor Centralny Ośrodek Sportua - Mariusz Kałużnyriusz Kałużny

Materiały drukowali: JS DRUK Drukarnia Bydgoszcz i Poligrafia Szczodrak

Nasz projekt to także Szachowe Grand Prix Klubu Odnowa czy Mistrzostwa Rodzinne w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Sezon 2018/2019 został zakończony. Czy spotkamy się w nowym roku szkolnym? Na to pytanie w tej chwili nie znamy odpowiedzi. Kto uczestniczył w lidze zna powody. Bez sponsorów i zaangażowania innych osób jest to niezwykle trudne. Wprawdzie w sobotę nawet padła deklaracja jednego z rodziców, że stać go także sponsorowanie ligi. W przypadku chęci pomocy w kontynuacji MLS, prosimy o kontakt.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za obecność i miłe słowa. Staraliśmy się, jak mogliśmy, dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy dołożyli jakąś cegiełkę, choćby przy wypisywaniu dyplomów, czy noszeniu krzeseł i stołów. Jesteśmy pewni, że takiej liczby nagród dotychczas nie było na turniejach szachowych w naszym województwie, ale czy tylko o nagrody chodzi? Czy o coś znacznie więcej, żeby wspólnie spędzić czas w miłym towarzystwie i z dala od komputerów? Pamiętajmy, że cel naszej inicjatywy to Edukacja przez szachy.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą PRO-SERWIS.

Operating as usual

16/06/2022

No cóż... nie wszystkie niszczarki takie są. Seria HSM SECURIO wyposażona w zabezpieczenie chroniące przed niekontrolowanym naciskiem na szczelinę wejściową papieru, uchroni to co dla Ciebie cenne👍

Włosy zalecamy pielęgnować u fryzjera, a dokumenty niszczyć w zgodnie z RODO 😉

https://bit.ly/HSM_SECURIO_C18

09/06/2022

Dzień dobry. Pogoda za oknem coraz piękniejsza☀️, w końcu sprzyja większej aktywności na świeżym powietrzu.
Miło nam poinformować, że teraz możecie odwiedzić nas korzystając z Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego 🚲 Stacja mieści się na terenie Bydgoszcz Business Park u zbiegu ulic Toruńskiej i Spornej. Weź sprawy w swoje ręce i nogi, wesprzyj środowisko, a my pomożemy Ci zadbać o Twój biznes👌

Zapraszamy serdecznie.
https://bra.org.pl/

01/06/2022

Dzisiaj szczególny dzień, święto nas wszystkich. Niech żyje Dzień Dziecka‼️ Tak, tak nieważne czy starszy czy młodszy ważne, że w duchu czujemy się młodo. Każdy z nas ma przecież w sobie coś z dziecka👼
Z tej okazji życzymy wszystkim wesołego, pogodnego i beztroskiego dnia. Samych pozytywnych wrażeń, nie tylko w tym dniu, ale i zawsze. Niech uśmiech😀 nie schodzi w Waszych twarzy.
Sympatycznego dnia - PRO-SERWIS.

19/05/2022

Dzień dobry. Za oknem wiosna🌞, jak miło przywitać Was dobrą pogodą za oknem. Koniec tygodnia zbliża się nieuchronnie. Nas jednak energia💪 jeszcze rozpiera. Jeśli możemy Wam pomóc, podpowiedzieć, doradzić w temacie zakupu, także druku 3️⃣D czy serwisowania urządzeń drukujących, piszcie, dzwońcie, chętnie odpowiemy na Wasze pytania. A może macie ochotę wpaść do nas na kawę i osobiście pogawędzić o druku❓

Zapraszamy serdecznie🙂
WWW.PRO-SERWIS.PL/SERWIS/FORMULARZ

13/05/2022

Zakończyły się rozgrywki TAURON1.Liga . W tegorocznym sezonie BKS Visła Proline Bydgoszcz po finałowej batalii z Polski Cukier Avia Świdnik wywalczył brązowy medal🥇 Sezon był niesłychanie emocjonujący dla bydgoskich fanów męskiej siatkówki. Były wzloty i upadki, oj działo się. Kto bym ten wie❗

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszymi akcjami i za doping dla drużyny👏 My kibicujemy dalej, Was również zachęcamy do dopingu. Trzymamy 👍👍 i walczymy dalej o awans w przyszłym sezonie do PlusLiga . Do zobaczenia😀

09/05/2022

Matura A.D. 2022 już rozpoczęta🧐 Nasz abiturient Canon imageRUNNER 1643i ma już pierwsze egzaminy za sobą. Chodzą słuchy, że poradził sobie znakomicie👍 Nie, żeby był jakimś chwalipiętą. My po prostu mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska jak solidnie przygotowywał się do egzaminów. Jesteśmy spokojni, wszak posiada⤵
👉 elegancki design
👉 szybko drukuje
👉 zapewnia bezpieczny wydruk dokumentów
👉 posiada inteligentne funkcje przetwarzania dokumentów
👉 obsługuje usługi chmurowe
👉 jest niezawodny

Chłopak na piątkę❗ Sprawdźcie sami. Maturzyści - życzymy Wam powodzenia😉

https://bit.ly/Canon_imageRUNNER_1643

29/04/2022

Ach majówka, majówka🌺🌞

My również cieszymy się na długi weekend. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne Wam rzeczy na majówkę, z pomocą spieszy Zmorph i500. Niezawodna, wydajna drukarka 3D do profesjonalnych zastosowań. Puśćcie wodzę fantazji, drukujcie co Wam potrzeba. Odpoczywajcie i bawcie się dobrze😉

Nie traćcie czasu na zbędne poszukiwania. Wasza profesjonalna drukarka 3D jest tutaj⬇️

https://bit.ly/Zmorph_i500_info

22/04/2022

Dzień Ziemi - drukuj w kolorze zieleni🍃
Skąd się biorą nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne❓ Najprościej powiedzieć że z fabryki😁 Owszem, ale na szczęście w dobie świadomości, że powinnyśmy dbać o naszą planetę, nowe technologie sprawiają, że materiały, z których wytwarzamy elektosprzęt pochodzi w dużej mierze z recyklingu♻️ Dobrze wiedzieć, że w ten trend wpisuje się coraz więcej producentów rozwiązań do druku👍
My również chętnie opowiemy o nowych technologiach i ekologicznych rozwiązaniach, które znajdziecie w naszej ofercie🎯

https://bit.ly/zielone_drukarki

20/04/2022

Niszczarka HSM AF 350 z automatycznym i zaszyfrowanym podajnikiem na dokumenty, to wygodne i wydajne rozwiązanie, przystosowane do niszczenia większej ilości dokumentów. Nie musisz stać ze stertą dokumentów nad niszczarką i kontrolować ich procesu niszczenia😁
Zadbaj o wygodę i pozwól działać funkcji Lock-and-Go - Twoje dane są bezpieczne❗
Seria niszczarek HSM z automatycznym podajnikiem do zadań specjacjach:

https://bit.ly/HSM_AF350_info
https://bit.ly/HSM_AF500_info

14/04/2022

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy życzenia pełne wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny😉

Pamiętajcie, że nasze pisklęta🐣🐣 również cieszą się na wiosenną aurą i deklarują wytężoną💪 i niezawodną pracę. Więcej szczegółów 📞 5️⃣2️⃣ 3️⃣2️⃣1️⃣ 1️⃣4️⃣ 4️⃣0️⃣. To komu pisklaka na demo❓

https://bit.ly/procclick

Photos from Pro-Serwis Bydgoszcz's post 06/04/2022

Jak myślisz, jakie są najważniejsze cechy biurowej drukarki? 🤔

Naszym zdaniem:
🎯 Niskie koszty wydruku
🎯 Elegancki design
🎯 Łatwość obsługi
🎯 Funkcjonalność
🎯 Zdalne rozwiązania na wyciągnięcie ręki
🎯 Zmaksymalizowana produktywność
🎯 Bezpieczne drukowanie
🎯 Niezawodność
...i to wszystko mają urządzenia w naszej ofercie przeznaczone do biura!

👉 Zobacz więcej urządzeń Brother

https://bit.ly/urządzenia_brother

31/03/2022

Siatkarskie zmagania BKS Visła Proline Bydgoszcz już najbliższą sobotę. Do miasta nad Brdą przyjeżdża ZAKSA Strzelce Opolskie . Stawcie się licznie by kibicować naszej drużynie. Emocje gwarantowane😃

Mamy dla Was 6 biletów. Wystarczy, że wyrazicie chęć - kto pierwszy ten lepszy, piszecie w komentarzu❗

22/03/2022

Jeśli instrukcja📓 nie pomogła, wyszukiwarka internetowa milczy jak zaklęta🥺, zabrakło Ci chusteczek by otrzeć łzy rozpaczy😭, a Twoje modły i magiczne zaklęcia🧙 zawiodły - skontaktuj się z nami. My nie zawiedziemy Twoich oczekiwań😉

https://pro-serwis.pl/serwis/formularz/

15/03/2022

Co mają wspólnego HSM ProfiPack, zero waste i makulatura zalegającą w Twoim magazynie❓

Razem mogą zadbać o bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie dla Twoich przesyłek, wspierając przy tym ochronę środowiska😃
Sprawdź, czy nie masz zmagazynowanych niepotrzebnych kartonów które będą idealnym wypełniaczem do przesyłek. Ty pozbędziesz się magazynowanej makulatury, na której obecnie jedynie gromadzi się kurz, a kupujący oprócz zamawianych przedmiotów, będzie miał świadomość że razem dbacie do środowisko👍

Więcej info https://pro-serwis.pl/hsm-profipack/

HSM Polska - technika biurowa i środowiskowa
Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

08/03/2022

W tym pięknym dniu składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i jak najwięcej pozytywnych chwil❗ Dziękujemy Wam, że czynicie ten świat lepszym i piękniejszym 🌷

Szczególne życzenia dla naszych niezastąpionych Pań z ekipy PRO: Moni, Asi i Darii 😉

MaKawa 1.2 01/03/2022

MaKawa 1.2

Na dzień dobry, witamy Was niecodzienną latte art☕️🧐
A jeśli zaciekawiła was technologia i możliwość druku 3️⃣D, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przybliżymy Wam możliwości drukarek 3️⃣D. Kto wie, może już za chwilę sami będziecie drukować czego dusza zapragnie😉

https://www.youtube.com/watch?v=zUqYyL5k7Nw

MaKawa 1.2 Odświeżona wersja MaKawy. Na filmie pokazane jest rysowanie od ręki (0:18) oraz tryb G-Code (1:08), który pozwala na szybsze drukowanie obrazów. Facebook: ht...

21/02/2022

Wiosenną promocję na niszczarki dokumentów HSM czas rozpocząć, a wraz nią wyjątkowe nagrody do zgarnięcia🤩🎁

W naszej ofercie znajdziecie urządzenia zarówno departamentowe jak i przybiurkowe. Niszczarki HSM są klasą samą w sobie. Niezawodne, ciche, inteligentne, zawsze chętne do wytężonej💪 pracy i z co ważne, niższą dokumenty z godnie z RODO❗

Nie martwcie się. Oczywiście, że pomożemy w doborze urządzenia 📞 5️⃣2️⃣ 3️⃣2️⃣1️⃣ 1️⃣4️⃣ 4️⃣0️⃣ lub ślijcie zapytania na [email protected]

Promocja trwa do 1️⃣5️⃣ czerwca⏳, nie zwlekajcie.

Kup niszczarkę i odbierz nagrodę.

https://bit.ly/Wiosenna_Promocja_HSM
http://bit.ly/PROsklep_Niszczarki

14/02/2022

Kochać jak to łatwo powiedzieć, a jeszcze trudniej znaleźć odpowiedniego partnera dla swojego biznesu. Popatrzycie👀 tylko na tego dżentelmena. Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3835i, przystojniak, który puszcza do Ciebie oko👁 i chce powiedzieć - jestem Twój😜

Przyjrzyj się bliżej, czyż nie jest uroczy💋
😍 Przystojniak w białym garniturze z czarującym 10" ekranem dotykowym
😍 Dostosuje się do Twoich potrzeb ze swoją niesamowitą funkcjonalnością i wszechstronną obsługą nośników druku,
😍 Wydajnie drukuje i pięknymi kolorami dokumenty maluje,
😍 Z obsługą dokumentów w chmurze zbajeruje nie jednego managera,
😍 Pracuś jakich mało. Zawsze gotowy do wytężonej pracy. Długodystansowiec jak się patrzy,
😍 Uwierzcie, szybkość i wydajność ma znaczenie. Wyposażony w najszybszy skaner na świecie, zadowoli nie jedną osobę w biurze,
😍 Obsługuje dwie sieci równocześnie - tylko pozazdrościć zdolności❗
😍 Bezpieczeństwo swoich użytkowników jest dla niego priorytetem. Czaruje uwierzytelnieniem urządzenia oraz szyfruje dokumenty,
😍 Chociaż lubi się zdrzemnąć, dba o Twój portfel i środowisko naturalne,
😍 Taniec z gwiazdami mu nie straszny, wszak porusza się niczym Patrick Swayze.
😍 Gwarantowana miłość od pierwszego wrażenia,

Kto z was nie chciałby mieć takiego pomocnika w biurze. Do zakochania🥰 jeden krok i jeden telefon. Służymy radą; piszczcie, dzwońcie, komentujcie.

https://bit.ly/Canon_C3800series_info

Videos (show all)

Kopiowanie pączków ;)
Turniej szachowy Edukacja przez szachy - Family Park Bydgoszcz
Edukacja Przez Szachy Bydgoszcz
Odliczanie :)

Telephone

Opening Hours

Monday 08:00 - 16:00
Tuesday 08:00 - 16:00
Wednesday 08:00 - 16:00
Thursday 08:00 - 16:00
Friday 08:00 - 16:00