Gekkono Polviet Travel

Gekkono Polviet Travel

Comments

#gekkono w Sajgonie
Akcja trwa! Oferty spływają! Wyrzucajcie swoje kwoty na koncie FB gekkono....
Zapraszamy na aukcje charytatywna! Szkoła potrzebuje wsparcia. Szkoła w Kambodży.
Zapraszamy już od 2022 ;) będzie co wskrzeszać!
Mam i ja . Trafił do mnie i odrazu wszedł mi na głowę ;)
Zapraszamy do naszej akcji Gekkono Polviet Travel z Pawel Be Sophea Koy Piotr Oller Cambodjana! 🔥🔥

Kolejny Gekko szuka domu! 🦎🏡
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
http://bit.ly/2kl5GJh
Zapraszamy do naszej akcji Gekkono Polviet Travel z Pawel Be Sophea Koy Piotr Oller Cambodjana! 🔥🔥

Kolejny Gekko szuka domu! 🦎🏡
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
http://bit.ly/2kl5GJh
Zapraszamy do naszej akcji Gekkono Polviet Travel z Pawel Be Sophea Koy Piotr Oller @Cambodjana!🔥🔥

Kolejny Gekko szuka domu! 🦎🏡
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
http://bit.ly/2kl5GJh
Czy wiecie, że... 🧐

Kambodża jest domem dla wielu zagrożonych gatunków, takich jak delfiny irrawaddy, które można znaleźć na odcinku rzeki Mekong w Kratie, a także wielkiego żółwia cantora. Okolice miast Siem Reap i Preah Vihear są także domem dla rzadkiego ptaka, jakim jest ibis olbrzymi, a Tonle Sap – jezioro w zachodniej części niziny kambodżańskiej – jest domem wielu chronionych gatunków morskich. ✌️

🦎🦂🐊🐬🐢🐍🦀🐂🐟🕷🐆🐠

Już niedługo wiecej dobrych informacji nie tylko o Kambodży, ale też o naszej akcji i filmie! 🇵🇱❤️🇰🇭 Gekkono Polviet Travel Nie możemy się doczekać ✌️
Today was Gekkono day in Singapore!!!
First day in Sin!!
After a heavy meal and El Gachos time to walk home!!

To mój profil, dzielnego, szalonego i ciekawskiego czerwonego zwierzaka. Gekkono zwiedza świat. Gekkono pomoaga. Gekkono bawi się. Gekkono lubi się przytulać.

Gekkono jeździ świecie i wszędzie gdzie się da! Dziwne i nietypowe sytuacje to ja! Biuro oferujące usługi z zakresu organizacji wyjazdów do Azji Południowo-Wschodniej. Oferta skierowana dla Klientów Indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Operating as usual

19/03/2022

Nasza grafika robi karierę.... Gekkono chwilowo pomaga w świecie wirtualnym. Wojna dotarła również do nas. Nasza pomoc w większości nie może być powielana, a już napewno nie przez sympatycznego gekkono.

Gekkono wkrótce ruszy ze wsparciem :) w realu.

27/02/2022

Gekkono szykuje wsparcie dla Ukrainy.....szczegoly juz wkrotce!

27/02/2022

Our friend Steve - gekkono is great friend!

20/02/2022

A Ty masz już swojego pluszaka?

15/02/2022

Gekkono do przytulania dla starych i młodych

31/01/2022

Wszystkiego najlepszego w roku tygrysa!

Pluszak Gekkono Polviet Travel 30/01/2022

Pluszak Gekkono Polviet Travel

Zapraszam do licytacji

Pluszak Gekkono Polviet Travel Wspomóż 30. Finał - Przejrzyj na oczy! - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zobacz Pluszak Gekkono Polviet Travel (11679963821) na Allegro

Pluszak Gekkono Polviet Travel 30/01/2022

Pluszak Gekkono Polviet Travel

Zapraszam do licytacji!!!!

Pluszak Gekkono Polviet Travel Wspomóż 30. Finał - Przejrzyj na oczy! - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zobacz Pluszak Gekkono Polviet Travel (11680651268) na Allegro

27/01/2022

Remont ruszył! Jest moc. Już wkrótce gekkono zawita ponownie że wsparciem do polskiej szkoły w Kambodży. #polskaszkola #polskaszkolawkambodzy #kambodza2022 #gekkono #siepomaga

Photos from Gekkono Polviet Travel's post 24/01/2022

Czeka nas dużo pracy. Dwa lata bez działalności to 2 monsuny. Dzięki również akcji gekkono szkoła ma fundusze i rusza remont. Dziękujemy darczyńcom i @pawel za wsparcie działań. Wkrótce ruszymy z kolejna akcja. Zobaczymy na ile starcza obecne fundusze!

Pluszak Gekkono Polviet Travel 14/01/2022

Pluszak Gekkono Polviet Travel

Zapraszam do licytacji. Wosp 30 finał!

https://allegro.pl/oferta/pluszak-gekkono-polviet-travel-11680651268

Pluszak Gekkono Polviet Travel Wspomóż 30. Finał - Przejrzyj na oczy! - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zobacz Pluszak Gekkono Polviet Travel (11680651268) na Allegro

Pluszak Gekkono Polviet Travel 11/01/2022

Pluszak Gekkono Polviet Travel

https://allegro.pl/oferta/11679963821

Gekkono jest już na aukcjach WOŚP! Buuum zapraszam do licytacji i cieszymy się, że można wesprzeć szczytny cel. Gekkono zdradza, ż jeżeli kwota będzie trzycyfrowa to Gekkono zostanie wzbogacony o dodatkową niespodziankę. Ale o tym "cicho sza".

Pluszak Gekkono Polviet Travel Wspomóż 30. Finał - Przejrzyj na oczy! - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zobacz Pluszak Gekkono Polviet Travel (11679963821) na Allegro

09/01/2022

Akcja Gekkono z 2021 juz rozliczona! SUPER! Dziekujemy wszystkim darczyncom! bedziemy powtarzac akcje, a teraz celebrujemy i czekamy na info od dyrektora szkoly Sophea Koy
Dzieki Pawel Be oraz Arkadiusz Szmańda za wasz wklad. "tak ke" z gekkonowym pozdrowieniem!

08/01/2022

Wielkie granie i wielki 30 final....Gekkono juz knuje cos ciekawego! Za chwile ruszymy ze zbiorka na rzecz WOSP! Zalicytuj, wygraj, ciesz sie i wesprzyj Orkiestre!

Photos from Gekkono Polviet Travel's post 05/01/2022

Angkor, tym razem gekkono w wersji papierowej...

...

28/12/2021

O rany! rusza też ogonem! Ale się ubawiłem!

ZBIORKA CHARYTATYWNA JUŻ ZAKOŃCZONA. ZEBRALIŚMY 313USD NA REMONT POLSKIEJ SZKOŁY W KAMBODŻY. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY! WSPANIALE!

KAŻDY DOSTAŁ JUŻ IMIENNE POTWIERDZENIE WPŁATY OD DYREKTORA SZKOŁY! PIENIĄŻKI JUŻ ZOSTAŁY WYSŁANE DO KAMBODŻY - A UPOMINKI BĘDĄ WYSŁANE "NA DNIACH"

Gekkono i Bambusowe Opowieści dziękują wszyskim!

20/12/2021

Gekkono

Czekam na Ciebie! Licytuj w naszej aukcji.
,

Photos from Gekkono Polviet Travel's post 15/12/2021

Dalej licytujemy, zbieramy, zapraszam do aukcji!!!!

15/12/2021

Nasz gekkono dociera do Siem Reap....

11/12/2021

Gekkono w kakao .... płyń bracie płyń!

Photos from Gekkono Polviet Travel's post 30/11/2021

UDALO SIE. MAMY ZBIORKE I 5ZCZESLIWCOW! DZIEKUJEMY ZA WSPARCIE POLSKIEJ SZKOLY W KAMBDOZY!

Na dzisiaj mamy 5 ofert: Krzysztof 300, Leszek 205, Michal 200, Krzysztof 100, Leszek 50, AUKCJA ZAKONCZONA

Po prawie dwuletniej kwarantannie, Gekkono jest w końcu wolny i pełen energii. Czas na wysunięcie nosa z hibernacji i lockdownów.

Zapewne pamiętacie szkołę w Kambodży, w prowincji Takeo. Tak tak, tą imienia Polskich Weteranów Misji Pokojowej ONZ 1992-1993. Szkoła od grudnia wznawia działalność – choć dzieci pojawią się zapewne dopiero za kilka miesięcy. Wznowienie działalności szkoły po 2- letnim zamknięciu, wymaga wielu operacji przygotowawczych. Trzeba naprawić to co przez te lata (tu są tropiki więc wiele rzeczy mimo tego, że było pilnowanych i zamkniętych w budynku uległo deklasacji lub po prostu zniszczeniu). Tropikalne ulewy i wichury uszkodziły dach i podmyły podłogę w częsci budynków. Meble szkolne wymagają konserwacji i pomalowania, pracownia komputerowa (brzmi dumnie, choć to tak naprawdę kilka komputerów stacjonarnych i drukarka) mocno pokryła się śniedzią i sprzęt wymaga konserwacji a w części, także wymiany. Trzeba też odbudować kadry pedagogiczne, które w czasie pandemii musiały znaleźć sobie inną pracę. Do szkoły wraca dyrektor Sophea, wprost z placu budowy w Phnom Penh, gdzie przez ostatnie 2 lata pracował jako niewykwalifikowany robotnik. Uff dużo tego, ale Gekkono liczy, że z pomocą dobrych ludzi uda się postawić szkołę na nogi.

Nasz kolega i znany społecznik Paweł Bolek mieszkający w prowincji Takeo, będzie pomagał w odbudowie i pilnował aby wsparcie było w pełni wykorzystane, w stosownej formie i czasie.

Przechodząc do konkretów, Gekkono ogłasza świąteczną licytację na rzecz szkoły. Licytacja odbywać się będzie na profilu FB Gekkono:
https://www.facebook.com/GekkonoPolvietTravel
oraz na profilu FB Bambusowe Opowieści prowadzonego przez Arka Szmańdę:
https://www.facebook.com/bambusowestory

Czas trwania akcji to 1-22 grudnia (godzina 15.00 czasu polskiego).

W tym czasie wystawimy na aukcję 5 zestawów składających się z: wielkiego pluszaka Gekkono, bambusowego termosu pełnego aromatycznej herbaty i kawy. Zestaw spakujemy w gustowne plecaki od sponsorów.

Zapraszamy do licytowania na FB w komentarzach pod postem. Będziemy informować wszystkich o postępach licytacji. Całość akcji ma na celu wsparcie działań dyrektora polskiej szkoły w Kambodży. Dyrektor załączył nam stosowny dokument potwierdzający akcję, a całość kwot wylicytowanych zostanie przeznaczona na rzecz szkoły w pełnej wysokości. Koszty wysyłki przesyłek do Was pokryją Bambusowe Opowieści. Koszty przelewów i transferów pokryje biuro podróży Polviet Travel.

Dziękujemy i zapraszamy do licytacji!

WAŻNE: Każdy darczyńca dostanie indywidualnie imienne potwierdzenie wpłaty i certyfikat - bezpośrednio od dyrektora szkoły Pana Sophea Koy.

To 123 i zaczynamy!

Zapraszamy do licytacji! Licytujemy tylko w komentarzach pod głównymi postami na FB profilach "Gekkono Polviet Travel" i "Bambusowych Opowieści"!

ASEAN INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL 20/11/2021

ASEAN INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL

Polska szkoła w Kambodży restartuje się w grudniu 2021. Nasi khmerscy przyjaciele zostalii bardzo ciężko dotknięci pandemią. A dla dzieciaków oznaczało to przerwę w szkole na ponad rok!

Restart szkoły będzie wielkim wydarzeniem i bez naszego wsparcia szkoła nie ruszy. Gekkono ma już pewien plan i przygotowuje wsparcie dla szkoły i wesoły konkurs z jego udziałem.

....już za chwileczkę, już za momencik!

http://www.aseanschool.info/Pawel Be Sophea Koy Polviet Travel Maciej Ryczko Piotr Oller

ASEAN INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL Posted on 4th March 201818th June 2019Welcome to our school in the rural area of Chhouteal Bak Village, Thlok Commune, Triang District, Takeo Province, Cambodia

16/11/2021

Dom w Takeo!

Wspomnienia, już wkrótce gekkono rusza na odbudowę szkoły i lepszego życia dla dzieciaków z Kambodży...

15/11/2021

Gekkono with model (2019)

Photos from Gekkono Polviet Travel's post 14/11/2021

Gekkono i jego nowe przyjaznie ;) czeka rowniez na Ciebie!

The Diversity of Southeast Asia - A 4K-Timelapse Movie 29/10/2021

The Diversity of Southeast Asia - A 4K-Timelapse Movie

Gekkono tesknil za Wami, przez caly 2022 bede mial dla Was cos specjalnego! Piszcie, bede czekal na Was w Azji!

https://www.youtube.com/watch?v=JsQEcJUuY3c

The Diversity of Southeast Asia - A 4K-Timelapse Movie The Diversity of Southeast Asia is a collection of my favorite timelapses from my travels in Laos, Vietnam and Thailand. With this movie I want to show how b...

07/03/2021

Gekkono zaprasza! Dodatkowo dla zwyciezcy fantastyczny pluszak w nagrode!

15/01/2021

Wsparcie dla polskiego pacjenta kowidowego w Sajgonie

CAMBODJANA FILM - PREMIERA 13/01/2021

CAMBODJANA FILM - PREMIERA

15.01.2021 godzina 12.00 / szacunek i wsparcie

https://youtu.be/aMH1fiyB3co

CAMBODJANA FILM - PREMIERA Film Cambodjana ma premiere. Polviet Travel jest sponsorem filmu. Zapraszamy na premiere online juz 15.01.2020

08/04/2020

Jak pierzemy maski wielorazowe / How to wash multi masks / Korona /Covid 19 mask wash. Powiel/Share

Filmik jak odkazac i myc maski wielorazowego uzytku. Tak to sie robi w Wientamie - dziekuje szydercom i madralom / nie bede kasowal wpisow nieprzychylnych al...

10/03/2020

Kto wie, gdzie Gekko spotkał swojego dalekiego kuzyna? :D

26/02/2020

Jak myślicie, gdzie teraz wybiera się Gekko? :)

Już jutro pokaże Wam nowe miejsca! 🥰

20/02/2020

Leszek Adamiak jak zwykle możemy na Ciebie liczyć! :D

Gekko nam się troszkę chyba zaokrąglił od tych pączków!

A ile Wy już zdążyliście ich zjeść? :)

07/01/2020

Nasze zaprzyjaźnione biuro Zobacz Bali zaprosiło nas do udziału w 28 Finale WOŚP

Cała Azja gra z nami. Tym razem Wietnam. Dostaliśmy super nagrodę na loterię podczas finału. Wycieczka po Sajgonie dla dwóch osób ! Polviet Travel - dzięki ❤️

Szalona Środa LOT 30/10/2019

Szalona Środa LOT

Takiej okazji nie można przegapić! ✈️🥰

Szalona Środa LOT

Gekkono z Polviet Travel


Gekkono został "twarzą" biura podróży "POLVIET TRAVEL". Biuro to specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów, wycieczek do krajów Azji Południowo-Wschodniej. Kraje w których można spotkać przewodników związanych z Polviet Travel to : Kambodża, Laos, Malezja, Mjanma ( Birma), Singapur, Tajlandia, Wietnam.

Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą POLVIET TRAVEL. Polecam - Gekkono z Polviet Travel

Videos (show all)

Remont ruszył! Jest moc. Już wkrótce gekkono zawita ponownie że wsparciem do polskiej szkoły w Kambodży.  #polskaszkola ...
Gekkono
Gekko i motor
Gekkono i hotel
Gekkono and women
Gekkono i kobiety
Gekkono i Kinderki

Category

Products

Gekkono zwiedza swiat z Wami. Podrozuje i wspiera wiejska szkole w Kambodzy imienia polskich weteranow misji UNTAC

Telephone

Address


Ho Chi Minh City
00000

Other Travel Services in Ho Chi Minh City (show all)
Crowd1 Crowd1
Ho Chi Minh City

Crowd1 tạo ra sức mạnh của đám đông để tạo thu nhập còn lại cho hàng triệu người

Bụi Camping Bụi Camping
40/1 ấp Hậu Lân, Xã Bà Điêm, Huyện Hóc Môn
Ho Chi Minh City, 700000

Camping Bụi - Chèo Sup - BBQ

Lửa Xanh Travel Lửa Xanh Travel
341/64s Lạc Long Quân, Phường 5, Quận 11
Ho Chi Minh City, 70000

Lửa Xanh Travel - Chuyên nghiệp trên từng bước chân Hân hạnh là nhà tổ chức du lịch đáng tin cậy của mọi nhà.

Guusettle Đầu Tư- Định Cư- Du Học Guusettle Đầu Tư- Định Cư- Du Học
Ho Chi Minh City, 7000

Guusettle : Là dòng sản phẩm du lịch chuyên biệt kết hợp ĐẦU TƯ ĐỊNH CƯ của CTY CP DU LỊCH QUỐC TẾ GUUTRAVEL. Đến các quốc gia Châu Âu, Úc, Mỹ, Can.

Cùng đi du lịch Cùng đi du lịch
Ho Chi Minh City

Thiết kế chương trình du lịch cho đoàn khách . Nhận khách lẻ hàng tuần . Bán vé máy bay . Tổ chức sự kiện , hội nghị . Cho thuê xe .

Pakej Melancong Vietnam Murah Pakej Melancong Vietnam Murah
28 Duong Ba Trac
Ho Chi Minh City, 70000

Pakej Melancong Vietnam Murah under Halal Tourism Vietnam is offering Muslim friendly tourism. We are the leading company to organize all type of Muslim tours such as shopping tour, business tour, study tour, sightseeing tour, ibadah tour as charity tour

TravelHow - Dịch vụ du lịch trực tuyến TravelHow - Dịch vụ du lịch trực tuyến
107 Nguyễn Thái Bình, Phường 4, Quận Tân Bình
Ho Chi Minh City, 72200

Hệ thống đặt dịch vụ du lịch hàng đầu Việt Nam: Đặt tour tự chọn, vé máy bay, đặt phòng khách sạn, đặc biệt dịch vụ làm visa các loại đi đến trên 200 quốc gia và vùng lãnh thổ trên thế giới.

Da Lat Muslim Tour - Pakej Murah Dan Bajet Da Lat Muslim Tour - Pakej Murah Dan Bajet
28 Duong Ba Trac
Ho Chi Minh City, 70000

Halal Tourism Vietnam merupakan syarikat pelancongan Muslim yang menawarkan pakej pelancongan mesra Muslim. Kepakaran kami adalah memberi perkhidmatan kepada pelancong Muslim yang ingin merancang perjalanan mereka dan mengatur lawatan mereka ke Vietnam.

𝐇𝐮𝐠𝐓𝐨𝐮𝐫.vn 𝐇𝐮𝐠𝐓𝐨𝐮𝐫.vn
180 Nguyễn Hữu Cảnh, Phường 22, Bình Thạnh
Ho Chi Minh City, 700000

𝐇𝐮𝐠

Bán Nhà Chính Chủ TP.HCM Bán Nhà Chính Chủ TP.HCM
Xuân Phương
Ho Chi Minh City, 700000

Chuyên nhà đất sài gòn, nhận mua bán ký gởi nhà đất tại thành phố hồ chí minh. nhà đất chính chủ, chuyên nhà phố biệt thự.

Nghiện Cuộc Sống Nghiện Cuộc Sống
Hồ Chí Minh
Ho Chi Minh City, 700000

Fanpage Nghiện Cuộc Sống ,chia sẽ những hình ảnh, video, những câu nói hay trong cuộc sống ,mục đích để giao lưu giải trí mọi người nhé .

May Tour May Tour
ĐƯỜNG Nguyễn Gia Trí 195, Thành Phố Hồ Chí Minh, Việt Nam
Ho Chi Minh City

Chuyên tour du lịch, nhiếp ảnh, du lịch bụi....