Çeren Restaurant

Çeren Restaurant

Produkte te mish*t te gatuar me pasion dhe shije mund ti shijoni ne restaurant Ceren-i ,kofshë qeng

26/06/2022

Rezervo dreken ose darken tuaj 048606022 Viber & WhatsApp

25/06/2022

Rezervoni darken tuaj me miq & shok #048606022 Viber &. WhatsApp Ju Mirpresim ne ambjetin tone te qet

Photos from Çeren Restaurant's post 08/06/2022

Freskia ne nje pjate te vetme vetem n e Çeren 🇽🇰

07/04/2022
Photos from Çeren Restaurant's post 01/04/2022

Gezuar te gjithe besimtarve te fese Islame muajin e madherishem te Ramazanit .

14/03/2022

Shpatull Qingji ne kripe!

Shije qe gjendet vec ne Ceren

Rezervoni Ne 048606022

10/03/2022

Shije & dashuri ne tryezen tuaj ne keto dite te ftofta 🍷🍷🥩

17/02/2022

Urime nga staffi i restaurant Çeren!

08/02/2022

Të shtunën muzike për qefin e juaj dhe shoqēris suaj.

08/02/2022

Të shtunën muzikë për qefi për juve dhe shoqërine e juaj .

08/02/2022

Një natë me muzike të lehtë qytetare për qefin e juaj dhe të shoqëris së juaj.

08/02/2022

Festoni për dashurinë me ne ,me zërin e mrekullueshem të Elizabeta Janaqit .

28/01/2022

Jeta është një kombinim magjik i një ambienti të ngroht dhe një pjate me brinjë viçi të gatuara me pasion dhe recetë unike nga kuzhinjeri ynë dhe i juaj!

26/01/2022

Ushqime tradicionale të gatuara me dashuri nga duart e arta të Nanush*t, mund ti shijoni në ambientin e ngroht të Restauran Çeren!

24/01/2022

Vendi ku kultura mishërohet me rehatinë!

21/01/2022

Detaje të shkëputura nga ambienti i ngrohtë i Çeren Restaurant!

20/01/2022

Ambient që të qetëson dhe ushqim që të shijon!

19/01/2022
02/01/2022

Elizabeta Janaqi

Gëzuar

31/12/2021

KLIENT TE DASHUR JU NJOFTOJM QË MRAMJE E PLANIFIKUAR PËR 1 JANAR ,ËSHTË ANULUAR .JU FALENDEROJM PËR MIRËKUPTIMIN.
Ndersa me 2 janar vazhdojm siq eshte planifikuar.
Me 2 Janar 2022 me meny te plote dhe pije pa kufij 50 euro per person .
Merr miqte tuaj dhe zgjedhni njeren nga netet dhe njeren nga menyte eja dhe festo me ne!
Meny me mish:
Sallat Ceren
Shport djathrash
Meze salcas
Shporte me pite( fli,laknor,pite )
Pijat me mish( vici ,qingji ,edhi ,mish p**e)
Desert ( bakllav tullumb sheqer pare )

Meny me peshk:
Brusketa
Sallat rukola
Karkalec zgare
Kallamari ne fritur
Peshk Koc ose Levrek
Desert( bakllav tullumb sheqer pare )

Pije pa kufij:
Uje natyral
Uje mineral
Pije te gazuara
Raki rrushi
Raki kumbulle
Birra Peja
Birra Peroni
Whiskey Red Label
Vere te kuqe (Pinot Noir)
Vere e bardhe (Chardonnay )
Shmpannje

31/12/2021

Ju urojmë një vit të ri!
Ne e dimë se viti i kaluar ishte plot me sfida,urojmë që ky vit të sjellë më shumë momente të veçanta për Ju dhe familjen tuaj. Ne dërgojmë gjithë dashurinë tonë dhe urimet më të mira për këtë vit.

Staffi i restaurant Cereni-t

25/12/2021

Shpatull qingji e gatuar me recete unike nga kuzhinjeri ynë dhe i juaji !

24/12/2021

Pë shume mote !
Ju uron staffi i restaurant Cerenit !

Photos from Çeren Restaurant's post 23/12/2021

Me 1 Janar 2022 me meny te plote dhe pije pa kufij 50 euro per person .
Me 2 Janar 2022 me meny te plote dhe pije pa kufij 50 euro per person .
Merr miqte tuaj dhe zgjedhni njeren nga netet dhe njeren nga menyte eja dhe festo me ne!
Meny me mish:
Sallat Ceren
Shport djathrash
Meze salcas
Shporte me pite( fli,laknor,pite )
Pijat me mish( vici ,qingji ,edhi ,mish p**e)
Desert ( bakllav tullumb sheqer pare )

Meny me peshk:
Brusketa
Sallat rukola
Karkalec zgare
Kallamari ne fritur
Peshk Koc ose Levrek
Desert( bakllav tullumb sheqer pare )

Pije pa kufij:
Uje natyral
Uje mineral
Pije te gazuara
Raki rrushi
Raki kumbulle
Birra Peja
Birra Peroni
Whiskey Red Label
Vere te kuqe (Pinot Noir)
Vere e bardhe (Chardonnay )
Shmpannje

Photos from Çeren Restaurant's post 19/12/2021

Me 1 Janar 2022 me meny te plote dhe pije pa kufij 65 euro per person .
Me 2 Janar 2022 me meny ye plote dhe pije pa kufij 50 euro per person .
Merr miqte tuaj dhe zgjedhni njeren nga netet dhe njeren nga menyte eja dhe festo me ne!
Meny me mish:
Sallat Ceren
Shport djathrash
Meze salcas
Shporte me pite( fli,laknor,pite )
Pijat me mish( vici ,qingji ,edhi ,mish p**e)
Desert ( bakllav tullumb sheqer pare )

Meny me peshk:
Brusketa
Sallat rukola
Karkalec zgare
Kallamari ne fritur
Peshk Koc ose Levrek
Desert( bakllav tullumb sheqer pare )

Pije pa kufij:
Uje natyral
Uje mineral
Pije te gazuara
Raki rrushi
Raki kumbulle
Birra Peja
Birra Peroni
Whiskey Red Label
Vere te kuqe (Pinot Noir)
Vere e bardhe (Chardonnay )
Shmpannje

18/12/2021

Kerkojm kamariere /kamarier me pervije pune ,me orar te plote

Photos from Çeren Restaurant's post 18/12/2021

Me 1 Janar 2022 ne restaurant Ceren bandi TNT dhe grupi Melodia,ndersa me 2 Janar 2022 Elizabeta Janaqi &Music Gram ,
Me nje meny ushqimi te zgjedhur dhe llojllojshmeri të pijeve .
Për rezervime kontaktoni në:
048 60 60 22
045 791 792

Photos from Çeren Restaurant's post 18/12/2021

Photos from Çeren Restaurant's post

16/12/2021

Gezuar 🍷

15/12/2021

Gezuar!

15/12/2021

Brinjë viqi te shoqeruara me perime dhe këpurdha 🍷

Videos (show all)

Elizabeta JanaqiGëzuar
Rezervo darkën tënde në Ceren Restaurant.Ju mirëpresim!Për rezervime na kontaktoni në numrin +38348606022/048606022 ose ...
Hapja solemne e restaurantit Ceren në Prishtinë!Ju mirëpresim!Për rezervime na kontaktoni në numrin: +38348606022 / 0486...
Hapja soleme e restaurantit Ceren në Prishtinë!Ju mirëpresim!Për rezervime na kontaktoni në numrin:      +38348606022 / ...

Telephone

Website

Opening Hours

Monday 11:00 - 23:00
Tuesday 11:00 - 23:00
Wednesday 11:00 - 23:00
Thursday 11:00 - 23:00
Friday 11:00 - 23:00
Saturday 11:00 - 23:00
Sunday 11:00 - 23:00