Adres - Warszawska 42, 05-130 Zegrze Południowe

WESOŁYCH ŚWIĄT ! :)

12/11/2015

Towarzyski mecz szóstek piłkarskich

31/08/2015

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jeden z najbardziej doświadczonych zawodników naszej drużyny Marcin Dudkowski z tej okazji życzymy spełnienia marzeń, zdrowia i wielu sukcesów

23/08/2015

[07/26/15]   Czas na przygotowania do sezonu 2015/2016
Już dziś pierwszy trening naszej drużyny ! Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w nowym sezonie

02/05/2015

Turniej 6 piłkarskich Jadwisin 02.05.2015 r.

lksmazowszezegrze.futbolowo.pl 02/05/2015

Wyniki spotkań (Jadwisin 02.05.2015r) - Mazowsze Zegrze

lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Strona klubowa Mazowsze Zegrze dla piłkarzy i kibiców. Aktualności z klubu, wyniki meczów, tabele i statystyki.

Harmonogram turnieju Jadwisin 02.05.2015

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Harmonogram gier turniejowychWOJCIECHOWE ŚWIĘTOWANIE 02.05.2015GRUPA ADrużyny: Punkty Bramki Miejsce1. BEZ ROZGRZEWKI2. MAZOWSZE ZEGRZE3. FC TROGLODYCI4. TIGER TEAM5. FC WETERANI6. FC KORNIKGodzina 10.00 – ceremonia otwarcia turnieju.Każdy mecz w turnieju trwa 12 minut, bez zmiany stron.Mecz Godzina Wynik1-2 BEZ ROZGRZEWKI - MAZOWSZE ZEGRZE 10:153-4 FC TROGLODYCI - TIGER TEAM 10:305-6 FC WETERANI - FC KORNIK 10:451-3 BEZ ROZGRZEWKI - FC TROGLODYCI 11:002-5 MAZOWSZE ZEGRZE - FC WETERANI 11:154-6 TIGER TEAM - FC KORNIK 11:303-5 FC TROGLODYCI - FC WETERANI 11:452-6 MAZOWSZE ZEGRZE - FC KORNIK 12:001-4 BEZ ROZGRZEWKI - TIGER TEAM 12:152-3 MAZOWSZE ZEGRZE - FC TROGLODYCI 12:304-5 TIGER TEAM - FC WETERANI 12:451-6 BEZ ROZGRZEWKI - FC KORNIK 13:00Przerwa dla sędziów – zapraszamy na kiełbaskę Emotikon smile 13:15 – 13:302-4 MAZOWSZE ZEGRZE - TIGER TEAM 13:301-5 BEZ ROZGRZEWKI - FC WETERANI 13:453-6 FC TROGLODYCI - FC KORNIK 14:00GRUPA BDrużyny: Punkty Bramki Miejsce1. NANKATSU2. OSP SEROCK3. HESZKE W MESZKE4. GKS ŁACHA5. BLOCK EQIPA6. DREAM TEAM SEROCKGodzina 10.00 – ceremonia otwarcia turnieju.Każdy mecz w turnieju trwa 12 minut, bez zmiany stron.Mecz Godzina Wynik1-2 NANKATSU - OSP SEROCK 10:153-4 HESZKE W MESZKE - GKS ŁACHA 10:305-6 BLOCK EQIPA - DREAM TEAM SEROCK 10:451-3 NANKATSU - HESZKE W MESZKE 11:002-5 OSP SEROCK - BLOCK EQIPA 11:154-6 GKS ŁACHA - DREAM TEAM SEROCK 11:303-5 HESZKE W MESZKE - BLOCK EQIPA 11:452-6 OSP SEROCK - DREAM TEAM SEROCK 12:001-4 NANKATSU - GKS ŁACHA 12:152-3 OSP SEROCK - HESZKE W MESZKE 12:304-5 GKS ŁACHA - BLOCK EQIPA 12:451-6 NANKATSU - DREAM TEAM SEROCK 13:00Przerwa dla sędziów – zapraszamy na kiełbaskę Emotikon smile 13:15 – 13:302-4 OSP SEROCK - GKS ŁACHA 13:301-5 NANKATSU - BLOCK EQIPA 13:453-6 HESZKE W MESZKE - DREAM TEAM SEROCK 14:00

25/04/2015

Trwają przygotowania do turnieju

19/04/2015

sportowa niedziela w Zegrzu

Życzenia Wielkanocne

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Radosnych świąt, miłych spotkań w rodzinnym gronie oraz mokrego śmigusa-dyngusa  życzą zawodnicy i pracownicy Mazowsza Zegrze

Urodzinowy tort naszego kapitana

Przegrany sparing

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl W dniu 21 marca o godzinie 14-00 odbył się sparingowy mecz pomiędzy drużynami  Mazowsza Zegrze-ZGR Heavyweight (Seniorzy) wynik 6-8 (do przerwy 3-1) Skład drużyny z Zegrza :Arkadiusz Skurzewski,Przemysław Morawski ,Marcin Dudkowski,Radosław Dudkowski ,Mateusz Suszczyński ,Patryk Dądera,Krzysztof Pogodziński,Marcin Cichowski (C) Krótki opis meczu początek zapowiadał się bardzo dobrze już na początku meczu po błędzie bramkarza bramkę zdobył Marcin Cichowski , bramka podbudowała zespół i po golu dołożyli jeszcze Krzysztof Pogodziński  i Patryk Dądera natomiast w obronie dobrze spisywali się Marcin Dudkowski ,Radosław Dudkowski Przemysław Morawski i Mateusz Suszczyński ,W końcowej fazie pierwszej połowy ZGR narzuciło tępo gry i fenomenalnym refleksem wykazał się bramkarz Arkadiusz Skurzewski,pod koniec pierwszej połowy jednak nasz bramkarz był bez szans i padła bramka na 3-1.Druga połowa zaczęła się również dobrze lecz ta chwila trwała krótko  do strzelenia bardzo ładnej  bramki z dystansu Cichowskiego .W trakcie drugiej połowy Mazowsze zaczęło tracić kontrolę padły bramki na 4-2 ,4-3 bardzo ładną akcję stworzyli Patryk Dądera z Krzysztofem Pogodzińskim i padła bramka na 5-3 na około 30 min do zakończenia meczu. Krótko po zdobyciu bramki rywale wyprowadzili kilka skutecznych kontrataków mimo dobrej postawy Bramkarza Arkadiusza Skurzewskiego  padły 2 bramki dla rywali i w 70 minucie był wynik remisowy 5-5 .Tym razem sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Krzysztof Pogodziński i na kwadrans przed końcem meczu to było na tyle pozytywnych informacji dla drużyny i kibiców Mazowsza Zegrze.Po nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem padła bramka i krótko po tym padła kolejna dla drużyny Zgr  5 min przed końcem meczu zrobiło się 6-7 i Mazowsze postawiło wszystko na jedną kartę niestety mimo ogromnych chęci do strzelenia wyrównującego gola padłą bramka dla rywali i mecz zakończył się wynikiem 6-8 Wszystkim dziękujemy za walkę do ostatniej minuty.Bardzo możliwe że Mazowsze szybko będzie chciało się zrehabilitować i niewykluczony rewanż za tydzień w sobotę.Szczegółowe informację będą podane na stronie

Pierwszy tegoroczny trening

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Dnia 14 Marca o godzinie 13-30 rozpoczął się pierwszy oficjalny trening drużyny Mazowsze Zegrze mimo nie zbyt dobrej pogody trening się udał a zawodnicy już rozpoczęli przygotowania do sezonu. Kolejny trening najprawdopodobniej w sobotę.

Zdolności plastyczne

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Takie zdjęcie otrzymaliśmy od kibica naszego klubu Kamil dziękujemy i liczymy na więcej takich pomysłów

Nabór do drużyny !!!

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Mazowsze Zegrze ogłasza nabór do drużyny.Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców którzy mają ochotę pograć w piłkę w naszej drużynie.Oferujemy treningi ,mecze towarzyskie oraz turnieje piłkarskie :)Zainteresowanych prosimy o kontakt na facebook'u lub u kapitana Marcina Cichowskiego Dodatkowych informacji dotyczących naszej drużyny można uzyskać na stronie klubuWSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! :)

Życzenia świąteczne

Podsumowanie rundy jesiennej 2014/15

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Mazowsze Zegrze w 2014 roku zagrało 12 spotkań.5 meczy pucharowych 7 meczy towarzyskich Bilans meczów : 5 ZWYCIĘSTW ,1 REMIS I 6 PRZEGRANYCH Bilans bramek : Strzelonych bramek 35,straconych bramek 38Najwięcej razy na listę strzelców wpisali się:1)Artur Bylak 12 Bramek 2)Krzysztof Pogodziński 11 Bramek 3)Marcin Cichowski 9 Bramek 4)Patryk Dądera 5 Bramek 5)Marcin Dudkowski 3 BramkiNajwięcej asyst zaliczyli:1)Norbert Karpiński,Marcin Cichowski po 10 asyst2)Patryk Dądera 7 asyst  3)Artur Bylak 5 asyst4)Mateusz Suszczyński 4 asysty 5)Marcin Dudkowski 3 asysty Najwięcej minut na boisku spędzili: 1)Marcin Cichowski  1080 minut (12/12 rozegranych meczy)2)Krzysztof Pogodziński 970 minut (11/12 rozegranych meczy)  3)Artur Bylak 905 minut (12/12 rozegranych meczy)4)Arkadiusz Skurzewski 815 minut  (10/12 rozegranych meczy )5)Przemysław Morawski 750 minut  (10/12 rozegranych meczy)Zawodnicy którzy ujrzeli najwięcej kartek: 1)Przemysław Morawski,Marcin Cichowski po żółte  2 kartki 2) Mateusz Suszczyński ,Szymon Kawka ,Norbert Dumała,Norbert Karpiński po 1 żółtej kartce Wszystkim zawodnikom którzy występowali w rundzie jesiennej dziękujemy ! :)

Kadra na Niedzielny mecz

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl  W dniu  30 listopada Mazowsze Zegrze rozpocznie swój mecz o godzinie 13-00 na stadionie w ZegrzuBramkarze:Patryk Pszczółkowski ,Adam Markiewicz Obrońcy :Przemysław Morawski,Radosław Dudkowski ,Mariusz Markiewicz , Jakub Schabek,Patryk Dądera,Szymon Kawka  Pomocnicy : Norbert Karpiński ,Mateusz Suszczyński ,Patryk Skwarek, Kamil Cieliński ,Artur Bylak Napastnicy :Krzysztof Pogodziński  ,Marcin Cicohowski (C)Wszystkim zawodnikom życzymy udanego meczu :)

Niedziela okazała się szczęśliwa dla Mazowsza

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Dnia 9 listopada na stadionie w  Zegrzu odbył się mecz pomiędzy drużyną Mazowsza Zegrze -Zina Team Wynik po równym i emocjonującym meczu Mazowsze Zegrze -Zina Team 9-7 ( Do przerwy 3-4)Mazowsze Zegrze :Patryk Pszczółkowski , Przemysław Morawski ,Mariusz Markiewicz( Jakub Schabek 70min) Norbert Karpiński ,Radek Dudkowski (Norbert Dumała 60 min),Marcin Dudkowski ,Mateusz Suszczyński ,Kacper Poznański ,Marcin Cichowski (C),Patryk Skwarek ,Artur Bylak Bramki : 2 Bramki zdobył : Marcin Cichowski ,Artur Bylak i Patryk Skwarek1 Bramkę zdobyli :Mateusz Suszczyński , Norbert Karpiński i Kacper Poznański Żółte Kartki otrzymali : Przemysław Morawski w 70 minucie i Mateusz Suszczyński także w 70 min Dziękujemy za doping

KOLEJNY SPARING WYGRANY !!!

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Dnia 11  Października na stadionie w Zegrzu drużyna Mazowsza Zegrza rozegrała sparing z drużyną Umbro Team .Mazowsze Zegrze -Umbro Team 8-6 (do przerwy 4-3) Bramki Zdobywali :2 Bramki : Marcin Dudkowski 1 Bramkę :Patryk Dądera ,Artur Bylak Krzysztof Pogodziński  ,Radek Dudkowski , Jakub Schabek i  Marcin Cichowski Skład Mazowsza Zegrze : Arek Skurzewski , Patryk Dądera ,Norbert Dumała , Radek Dudkowski ,Mariusz Markiewicz   Jakub Schabek ,Norbert Karpiński ,Marcin Dudkowski , Artur Bylak ,Krzysztof Pogodziński ,Marcin Cichowski (C) Wszystkim Zawodnikom dziękujemy za walkę ,kolejny  mecz w niedziele !!!

Udany sparing dla zespołu Mazowsza Zegrze

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl W dniu 4  Października Mazowsze Zegrze rozegrało towarzyski mecz z drużyną Czerwonych Diabłów  Mecz zakończył się wynikiem 9-6 dla Mazowsza. Do przerwy natomiast było 4-2 dla Mazowsza Bramki zdobywali : 3 Bramki Artur Bylak 2 Bramki Marcin Cichowski  i Krzysztof Pogodziński 1 Bramka Daniel Brusiło, Patryk Dądera   Skład : Arkadiusz  Skurzewski , Patryk Pszczółkowski  ,Przemysław Morawski , Norbert Karpiński ,    Jakub Schabek (46 min Radosław Dudkowski ) , Mateusz Susczyński (75 min Kamil Kuś ) ,Artur Bylak ,Daniel Brusiło , Marcin Cichowski (C) ,Patryk Dądera , Krzysztof Pogodziński Następny mecz już za tydzień ! :)

Charytatywny turniej piłkarski

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Mazowsze Zegrze -Lider Cars 0-3 Weterani II -Mazowsze Zegrze 1-0 Mazowsze Wystąpiło w składzie :1) Arkadusz Skurzewski2 )Marcin Dudkowski3) Andrzej Sobolewski 4) Krzysztof Pogodziński 5) Patryk Dądera 6) Marcin Cichowski7) Artur Bylak 8) Mariusz Markiewicz 9) Przemysław Morawski Turniej nie poszedł po naszej myśli ale nie poddajemy się , człowiek uczy się na błędach, wiec wyciągamy pozytywne wnioski i trenujemy dalej .Dziękujemy wszystkim za walkę ! :)

Kadra na turniej w Jadwisinie

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl 28 Września od godziny 11-00 ( Niedziela ) odbędzie się turniej 6 piłkarskich W Jadwisinie na którym nie zabraknie drużyny drużyny z Zegrza (Mazowsze Zegrze )1) Arkadiusz  Skurzewski (Bramkarz)2) Marcin Dudkowski ( Obrońca) 3) Przemysław Morawski (Obrońca) 4) Mariusz Markiewicz (Obrońca)5) Marcin Cichowski (C) (Obrońca/Pomocnik)6) Krzysztof Pogodziński (Pomocnik)7) Artur Bylak (Pomocnik) 8) Patryk Dądera (Napastnik)

V Osiedlowy turniej piłkarski

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Mazowsze Zegrze -Elektryczne Pomarańcze 3-5Elektryczne Pomarańcze -Di Maria Fans 5-6Mazowsze Zegrze- Di Maria Fans 2-7Półfinał :Mazowsze Zegrze -Elektryczne Pomarańcze 7-3Finał :Di Maria Fans -Mazowsze Zegrze 18-51) Di Maria Fans2) Mazowsze Zegrze3)Elektryczne PomarańczeDziękujemy za walkę w każdym meczu  oraz doping :)

IV Turniej osiedlowy

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Wyniki 4 turnieju osiedlowego :Mazowsze  - Elektryczne Pomarańcze 6-9Mazowsze -Lega 9-7Elektryczne Pomarańcze -Lega 11-5Półfinał Mazowsze -Lega 5-9Finał Lega -Elektryczne Pomarańcze 9-7O 2 miejsceMazowsze - Elektryczne Pomarańcze 8-7 1) Lega 2) Mazowsze 3) Elektryczne Pomarańcze    Pogoda nie dopisała ale kibice tak :) Mimo złej pogody zgromadziła się liczna grupa kibiców dziękujemy ;)

III Osiedlowy turniej

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Wyniki 3 Turnieju osiedlowego :Mazowsze -Brązy 4-6Brązy - Seniorzy 3-7Mazowsze -Seniorzy 4-4Półfinał :Mazowsze -Brązy 7-6Finał : Mazowsze Zegrze -Seniorzy 3-91) Miejsce -Seniorzy2) Miejsce -Mazowsze 3) Miejsce BrązyNajlepsi strzelcy :1) Patryk Dądera 11 Bramek 2) Marcin Cichowski 9 Bramek 3) Krzysztof Pogodziński 8 Bramek Najlepszy bramkarz :Arkadiusz Skurzewski ( Mazowsze Zegrze )

Turniej w Jadwisinie

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Dnia 10 Sierpnia został rozegrany turniej 6 piłkarskich w Jadwisinie. Mazowsze Zegrze rozegrało trzy mecze z drużynami : FC Weterani II, FC Budral , FC TroglodyciMazowsze Zegrze - FC Troglodyci  1-3Mazowsze Zegrze - FC Budral 0-0Mazowsze Zegrze - FC Weterani II 2-4Mazowsze Zegrze wystąpiło w składzie1) Arkadiusz Skurzewski2) Przemysław Morawski3) Marcin Dudkowski4) Mateusz Suszczyński5) Maciek Pruss6) Krzysztof Pogodziński7) Artur Bylak8) Marcin CichowskiDrużynie z Zegrza zabrakło niewiele do awansu do ćwierćfinału turnieju w turnieju wystąpiło 15  drużyn.Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę do ostatniej minuty gry :)

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl 10 Sierpnia ( Niedziela ) odbędzie się turniej 6 piłkarskich przewidywalny skład  drużyny Mazowsza Zegrze :1) Arkadiusz  Skurzewski 2) Przemysław Morawski 3) Marcin Dudkowski 4) Mateusz Suszczyński 5) Krzysztof Pogodziński 6) Norbert Karpiński 7) Marcin Cichowski8) Norbert Dumała

Osiedlowy Turniej 6 piłkarskich

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl W turnieju wystąpiły drużyny : Mazowsze Zegrze, Fc Izbica, Ciemna Strefa i Cebulaki Mazowsze Zegrze -Fc Izbica 5-1Mazowsze Zegrze -Ciemna Strefa 2-1Fc Izbica -Ciemna Strefa 1-1Cebulaki - Fc Izbica 0-2Mazowsze Zegrze -Cebulaki 3-0Ciemna Strefa - Cebulaki 6-3tabela grupowa: po dogrywce w grupie 2 miejsce w grupie miał zespół Fc Izbica 1) Mazowsze Zegrze 9 pkt 2) Fc Izbica 4 pkt3) Ciemna Strefa 4 pkt4) Cebulaki 0 pkt  Mecz o 3 miejsce Cebulaki -Ciemna Strefa 2-1Mecz o  1 miejsceMazowsze Zegrze - Fc Izbica 8-8 (karne 2-3) 1) Fc Izbica 2) Mazowsze Zegrze 3) Cebulaki4) Ciemna Strefa

Klasyfikacja strzelców bramek treningi wiosna 2013/14

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Klasyfikacja strzelców bramek treningi wiosna 2013/14 1) Marcin Cichowski2) Krzysztof Pogodziński 3) Daniel Brusiło 4) Mateusz Suszczyński 5) Maciek Pruss6) Kamil Kuś 7) Adam Markiewicz 8) Norbert Karpiński 9) Marcin Dudkowski 10) Przemysław Morawski11) Kuba Schabek ,Radek Dudkowski 12) Arek Skurzewski 13) Mariusz Markiewicz 14) Adrian Płochocki 15) Kuba Żołnierowicz , Daniel Pruss i Patryk Matras  Przed zawodnikami  drużyny Mazowsza Zegrze  czas na rundę Jesień 2014/15

Turniej w Skubiance

http://lksmazowszezegrze.futbolowo.pl Dnia 14 Czerwca  odbył się turniej szóstek piłkarskich w Skubiance. Mazowsze Zegrze rozegrało cztery mecze: Turbokozaki-Mazowsze Zegrze  5-0Młode Wilki -Mazowsze Zegrze 4-1Zielarze -Mazowsze Zegrze 4-3Party Ibiza -Mazowsze Zegrze 0-0 Mazowsze Zegrze wystąpiło w składzie: 1) Arek Skurzewski 2) Marcin Dudkowski3) Przemek Morawski 4) Mateusz Suszczyński5) Daniel Brusiło  6) Krzysztof Pogodziński 7) Marcin Cichowski8) Norbert Karpiński 9) Patryk Pszczółkowski Dziękujemy wszystkim zawodnikom za Walkę :)