Kosa Rally Team
Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Kosa Rally Team, Samochody, Powstańców Śląskich 127, Warsaw.
22/08/2021
Hej!
Wczoraj wziąłem udział w 4 rundzie Classicauto Cup na torze w Słomczynie. Impreza bardzo fajna, sporo jezdzenia, odwrócony kierunek jazdy po 3 próbach. Miło spędzona sobota:)
Był to jednak dość słodko gorzki występ dla mnie, finalnie udało się ukończyć zawody na 3/15 msc w klasie i 5/60 w generalce, co musze przyznać, autem praktycznie seryjnym z pełnym wnętrzem jest wynikiem satysfakcjonującym, zwłaszcza że Foczka miała wczoraj swoje humory...
Natomiast już teraz widzę doskonale ile pracy czeka kierowce w nauce oraz ile modyfikacji jeszcze potrzeba przeprowadzic w aucie abym mógł skuteczniej rywalizować ze stricte torowymi autami. A każdy wie, że apetyt rośnie w miarę jedzienia:) No nic, Foke czeka mały serwis, a kierowce wkrótce upragnione wakacje:D Więc do zobaczenia na którejś z kolejnych rund!
A niezmiennie wspierają mnie: Ozparts OZPerformance Xtreme Clutch DBA - Disc Brakes Australia Whiteline XForce Performance Exhaust
16/08/2021
Hej, Hej!!
Baardzo dawno nic tutaj się nie działo za co przepraszam ale sami wiecie jak wyglądał ostatni rok... Wszystko stanęło, ja również postanowiłem dać sobie trochę oddechu i skupić się na innych sprawach życiowych oraz zupełnie nowym projekcie motorsportowym!! Na szczęście wszystko w końcu się udało i mogę śmiało powiedzieć, że wracam z przytupem!:D Ogromnie się cieszę, że mogę oficjalnie poinformować, że spełniło się jedno z moich małych motorsportowych marzeń. Starty i rywalizacja autem czteronapędowym!🥰
W ten weekend przy okazji fantastycznej imprezy motoryzacyjnej Flatout POWER Festival 2021 nastąpił mój mały debiut w jeździe na czas moją nową "trackdayową bronią" - Fordem Focusem RS 😍
Krótka rywalizacja na technicznym odcinku zakończyła się dla mnie fantastycznym wynikiem! Wygrałem swoja klasę liczącą 55 aut oraz 2 miejscem w generalce liczącej 142 auta! Moja Foczka ustąpiła jedynie torowemu wyjadaczowi Marcin Markowicz Motorsport Gratulacje Marcin!:)
Stąd swój mały debiut w zupełnie nowym aucie z zupełnie dla mnie nowym rodzajem napędu uważam za bardzo udany i jest dobrym prognostykiem na kolejne starty. Chociaż wiem, że przede mną jeszcze mnóstwo ale to mnóstwo nauki auta, opon, napędu itp..
Focus RS, mimo tego że juz z fabryki to auto wychodzi dosyć dobrze przygotowane, będzie przechodził szereg modyfikacji pozwalających na jeszcze sprawniejsze poruszanie się po torze o czym będę Was informować mam nadzieję już na bieżąco:) A gdzie będziecie mnie mogli zobaczyć? Postaram się odwiedzać większość imprez typu trackday, rallysprint w Polsce. Więc na pewno z większością z Was spotkam się na którymś z torów w Polsce:)
Oczywiście nie udałoby się to bez wsparcia moich fantastycznych partnerów dzięki którym te starty oraz modyfikacje auta są możliwe!
Dziękuje, że kolejny raz mogę na nich liczyć!
Ozparts
OZPerformance
DBA - Disc Brakes Australia
Xtreme Clutch
Whiteline
Turbosmart
XForce Performance Exhaust
Dzięki wszystkim i do zobaczenia na torze!!:D
22/02/2020
Hej Hej!
Początek sezonu 2020 już tuż, tuż.. a ja jeszcze dziś odbierałem nagrodę za zwycięstwo w klasie, cyklu Pucharu Automobilklubu Polski 2019 z rąk aktualnego Mistrza Polski w rajdach samochodowych Miko Marczyk Motorsport :D Tym samym oficjalnie zakończyliśmy sezon 2019.
Chciałbym przede wszystkim ogromnie podziękować za wsparcie jakie uzyskałem od naszych partnerów w 2019 roku:
Ozparts OZPerformance DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Xtreme Clutch Europe Whiteline Pedders Suspension & Brakes Dextra Auto Moto Serwis 2Brally
Oraz wszystkim osobom, które pomagały nam i wspierały nas przez cały sezon, w szczególności mojemu dzielnemu pilotowi Mateusz Siemienkiewicz :)
Co do sezonu 2020 to plany już mamy, natomiast jak to bywa musi minąć trochę czasu aby się urzeczywistniły. Jak tylko pójdzie po mojej myśli to wkrótce Wam wszystko wyjawię i mam nadzieję, że równie mocno będziecie trzymać kciuki i obserwować nasze poczynania! ;)
Dzięki i do zobaczenia na... hmm no własnie, to się okaże wkrótce ;)
07/12/2019
No i tak.. niektórzy z Was dopiero wstają a my już niestety kończyny swoją przygodę z Barbórką 2019... przegub powiedział „papa” już na pierwszym dzisiejszym oesie:(
Dziękujemy serdecznie za wszystkie miłe słowa oraz doping ale taki jest sport 😞 cieszymy się że mogliśmy po części uczestniczyć w tym evencie i obiecujemy, że jeszcze kiedyś tu wrócimy! 💪✌️
Pozostaje nam oglądać przejazdy zawodników i trzymać kciuki!! 🙂
Ozparts Xtreme Clutch Europe DBA Disc Brakes Australia Europe Whiteline Pedders Polska Dextra Auto Moto Serwis 2Brally
06/12/2019
Noo, to auto i my gotowi na jutrzejszą zabawę na trasach Rajdu Barbórki 2019:D Nasz plan na jutro wygląda następująco:
Os Tor Modlin - 7:37
Os Bemowo - 9:07
Os Służewiec - 10:37
Jeśli ranne z Was ptaszki to gorąco zapraszamy oglądać naszą Hondę, będzie nam miło Was widzieć! 🙂
Przyjemnego rajdowego święta!
Ozparts DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Europe Whiteline Pedders Polska Dextra Auto Moto Serwis 2Brally OZPerformance
03/12/2019
Hej Hej!!
Jakiś czas mnie nie było ale obowiązki służbowe wzywały ;)
Koniec naszego sezonu rajdowego zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! W związku z tym, że na ostatnim Rallysprincie na Bemowie udało sie stanąć na podium, zgarniamy zwycięstwo w klasie 4 cyklu Automobillkubu Polskiego!!:D
Dzięki temu, sezon kończymy udziałem w najbardziej rozpoznawalnej imprezie rajdowej w naszym kraju - w Warszawskiej Barbórce!! :D:D
Już dziś zapraszamy Was serdecznie do kibicowania na trasie tegorocznej edycji na odcinkach: Tor Modlin, Bemowo oraz Służewiec.
Już wkrótce wrzucimy dokładny harmonogram gdzie i o której będzie nas można zobaczyć. Obiecujemy pojechać dla Was, abyście mogli jakkolwiek nacieszyć się widokiem naszej Hondki na odcinkach!:)
Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza, że może być to ostatnia okazja do podziwiania naszej załogi w tym aucie;)
To jak, z kim widzimy się 7 Grudnia? ;)
Jak zwykle nasz start będzie wspierać niezawodne grono naszych partnerów:
Ozparts DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Europe Whiteline Pedders Suspension & Brakes OZPerformance Dextra Auto Moto Serwis 2Brally
16/10/2019
Hej! Łapcie filmik jak moja Hondka dzielnie sobie radziła na torze Słomczyn w ostatnią Sobotę na Puchar Toru Słomczyn LIQUI MOLY - VI runda. Mimo pechowego pierwszego przejazdu, zdołałem odrobić stratę oraz karę i wspiąć się na 1 mce w klasie! 💪 :D
https://www.youtube.com/watch?v=OHvBlyXz0X8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3WjIOt0uAkbr_wtoKJMrZ-OyDEiUsJxXpCtpAtJQAk2OG897n3ufmR41U
Ozparts DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Xtreme Clutch Europe Whiteline Pedders Polska Pedders Suspension & Brakes Dextra Auto Moto Serwis 2Brally OZPerformance
Jakub Kosiński - Honda Civic - Puchar Toru Słomczyn 6 Runda PTS Autodrom Słomczyn 12-10-2019 http://www.facebook.com/rallyvideoprvpl -nagrania przejazdow wszystkich startujacych http://www.youtube.com/user/fukku666 http://rallyvideo.prv.pl Jakub Kosi...
12/10/2019
Dziś w ramach odrdzewienia się i sprawdzenia auta po naprawie wybrałem się na ostatnią rundę Puchar Toru Słomczyn LIQUI MOLY - VI runda To był piękny dzień i pięknie zakończony:D udało się wywalczyć 1 mce w klasie YTC 2000!!:D Fajnie było znów pościgać się na Autodrom Słomczyn Dzięki za super rywalizacje i gratulacje dla zwycięzców!!:D
Ozparts DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Whiteline Pedders Suspension & Brakes OZPerformance Dextra Auto Moto Serwis 2Brally Turbosmart
05/10/2019
W ten weekend mimo nie sprzyjającej pogody uczestniczymy w ostatniej rundzie Rallycross na torze w Toruniu!! Jeżeli jesteście w pobliżu lub macie w planach się wybrać to zapraszamy na nasze stoisko!:)
Ozparts DBA Disc Brakes Australia Europe Xtreme Clutch Whiteline Turbosmart Pedders Suspension & Brakes OZPerformance
22/09/2019
To nie jest dla nas łaskawy sezon... po OS1 poddal się przegub zewnętrzny w naszej Hondzie..:( Dziekujemy wszystkim, ktorzy nam kibicowali! Jak to mawiają... to je relli..:(
This is not easy rally season for us... Unfortunately we finished to early because of broken joint...:( but this is rally..
Ozparts Whiteline Pedders Xtreme Clutch DBA Disc Brakes Australia Europe Dextra Auto Moto Serwis 2Brally
20/09/2019
Hondka napojona więc lecimy już prosto na 5 rundę Tarmac Masters !!:D trzymajcie kciuki za metę!;)
Ozparts
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Warsaw
01-355