HAGAL Studio

HAGAL Studio

Udostępnij

NAGRANIE: Do 24 śladów na systemie Pro Tools Carbon. Mamy też dodatkowe systemy: Pro Tools TDM i Cubase. Osiem niezależnych torów odsłuchowych.

Trzy izolowane pomieszczenia dające możliwość nagrań „na setkę”. Mikrofony: Neumann, Audix, Sennheiser, Shure, Beyer, Electrovoice, Roland, Philips... Przedwzmacniacze: Avid Carbon, Soundcraft, DBX, Yamaha, Bellari, Tascam. Dwa zestawy bębnów: PDP DW Platinum i Pearl Maxvin ('70). Werble: DW Collectors, Trixon ('60), Remo, Pearl. Kolumny: Orange, Trace Elliot. Syntezatory: Kurzweil (PC4 i K2600),

19/04/2026

Kręcą się u nas kolejne muzyczne wykopaliska do uratowania i masteringu. Efekty wkrótce. To będzie duża niespodzianka. 😎😁

03/04/2026

Gosia testuje mikrofony.
Dołącza do nas trzech zawodników od Austrian Audio Polska.

Cargo, by ŁUBIN 29/03/2026

Łubin "Cargo" - mastering dla Zoharum - new experimental art

Cargo, by ŁUBIN 6 track album

Found in the Basement - Feal the Fear 10/03/2026

Nowa epka Found In The Basement nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez nas na przełomie grudnia i stycznia.

Found in the Basement - Feal the Fear Vocal & Guitar: Marek KotuszewskiBass Guitar: Daniel TerkałaDrums: Bartłomiej KozakLyrics: Łukasz KonwerskiVideo: Hubert KulikRecorded in Warsaw 2026www.face...

30/12/2025

Rok zakończyliśmy zimowym wejściem na Ślężę. A rok był dość pracowity. Ze studia wyszło 16 płyt zmasterowanych i/lub zmiksowanych. Pracowaliśmy z Requiem Records, Zoharum - new experimental art , Pasażer zine and records, Antenna Non Grata, That's How I Fight, Orkiestra Ciężkiej Nieważkości, Spear, Falą dźwięku, Maciejem Zimka, Łubin, Rafałem Kołackim, Rogi Clush, 1984, Białą gorączką, Decadent Fun Club(RMX), Variete (RMX), Joanną Filus, Polish Palms, Kto Nie Kocha Pieszczocha, Found in the basement, Teren nowy.
Do tego zrealizowane 33 spektakle Mumio , 33 koncerty Dezertera i po jednym Kinsky, KiM, Uulliata Digir i Titanic Sea Moon.
Dziękujemy za zaufanie!

MUMIO / 25 lat Mumio w 25 kawałkach / "Cukier" i "Przebój" - nowe numery Mumio 28/11/2025

Fragment spektaklu Mumio udźwiękowiony przez nas na scenie i w filmie 🙂🙃

MUMIO / 25 lat Mumio w 25 kawałkach / "Cukier" i "Przebój" - nowe numery Mumio Z przyjemnością przedstawiamy dwa nowe numery połączone w jeden. "Cukier" i "Przebój" to dwa z nowych kawałków, które Mumio prezentuje podczas spektaklu "25 ...

27/11/2025

Biała Gorączka - "Spokój". Płyta z 2003 roku. Remastering dla Pasażer zine and records

BIAŁA GORĄCZKA – Spokój CD
Każda płyta zespołu Biala Goraczka była przełomowa, każda była inna niż pozostałe, ale największym skokiem na główkę był chyba „Spokój” z 2003 roku. Po tej płycie zespół zwiedził kilka razy Europę i zagrał pewnie w każdej polskiej miejscówce prowadzonej przez punków.
„Spokój” to nowe brzmienie i nowe treści. Są tu punk rockowe hity z chórami jak w Berurier Noir i kawałki przy których można zgubić nogi w pogo, ale całościowo ta płyta to prawdziwa anarcho-punkowa epopeja. 19 piosenek w godzinę, gdzie motywy i tempa zmieniają się jak w kalejdoskopie, a punkowa energia rozsadza głośniki. Bo choć ta płyta jest napakowana po same brzegi wolnościowo-anarcho-feministycznym przekazem, jest też świetnym podkładem do dzikiej, punkowej zabawy. Pod tym względem ten zespół nie miał sobie wówczas równych! :) Z drugiej strony pojawiło się na tej płycie wiele tematów, które wówczas były stosunkowo nowe, a dziś nimi żyjemy.
Nie było „Spokoju” na kompakcie już od kilku lat. Reedycja 2025, po gruntownym masteringu (HAGAL Studio) brzmi mocniej i klarowniej – tak jak powinna zabrzmieć już 20 lat temu. Bez wątpienia to jedna z ważniejszych płyt polskiej sceny niezależnej XXI wieku.
Premiera 10.12.2025 na stronie Pasażera.

26/11/2025

Kolejne odrestaurowane przez nas nagrania z kasety. Biała gorączka z 1997 roku.
Mastering dla Pasażer zine and records

BIAŁA GORĄCZKA - st CD
W oczekiwaniu na nową, premierową płytę BIAŁEJ GORĄCZKI, która gdzieś tam się wykluwa powoli, przypominamy na kompakcie ich absolutnie pierwsze numery, które w 1997 roku ukazały się tylko na kasecie, potocznie nazywanej „drzewkami” (ale nikt już nie pamięta czemu na okładce były drzewa :).
To był zupełnie inny zespół niż ten który dziś wszyscy znamy – tamta Biala Goraczka była nieślubnym dzieckiem załoganckiego Grudziądza, śpiewała o tym jak źle jest punkom na świecie gdzie każdego dnia trzeba mierzyć się z władzą, policją, naziolami i używkami. Słychać, że źródłem inspiracji dla młodziutkiej kapeli była „Kalifornia” (są tu covery NOFX), ale przede wszystkim swojski „Grudziądz Sound” i starsi koledzy z CELI NR 3.
Po gruntownym masteringu (HAGAL Studio) brzmią te piosenki naprawdę solidnie, ale oczywiście zachowały swój pankoski, rozczochrany, nieletni, smarkaty urok. Każdy miał kiedyś 18 lat!
W książeczce znajdziecie archiwalne zdjęcia z poprzedniego stulecia, w tym Bartasa z zielonym irokezem!!! :)
Premiera 10 grudnia 2025. preorder na stronie Pasażera.

26/11/2025

Bardzo polecamy nowy, dwupłytowy album 1984 z naszym masteringiem.
Do kupienia w Requiem Records.

Zaszczytem dla nas jest wydanie tego zbioru utworów, w formie dwupłytowego albumu. Dzisiaj otrzymaliśmy swoje płyty prosto z Requiem Records, więc mamy swoiste święto. Dziękujemy Łukasz Pawlak za to, że uwierzył w nas po raz kolejny i za to, że ocalił od zapomnienia sporą część pracy nad projektem 1984. Dziękujemy Gosi Florczak i Jackowi Sokołowskiemu , tworzących HAGAL Studio, za profesjonalną współpracę i porozumienie dusz. Płytę dedykujemy naszym wiernym i kochanym fanom. Bez Was nie byłoby nas 🖤

Photos from Antenna Non Grata's post 09/10/2025

Mastering dla Antenna Non Grata
Rafał Kołacki - Echo Grało.

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Firma Medialna w Warsaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Adres

Warsaw