#Mydlarze
Sponsorzy i Partnerzy:
Urząd Miasta i Gminy w Serocku / Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo / Modern Logistics / Armag-Sport / Positive English Academy Serock / Bikes & Fashion - Jagu & Vestis / Sokół Serock / Akademia Piłkarska Sokoła Serock
Talent Targówek Sokół Serock 1:2
Szanowni rodzice naszych Sokołów. Wczoraj miało miejsce spotkanie w sprawie harmonogramu treningu naszych pociech. Skądinąd wiem, że było burzliwe. Niektórzy z Was są usatysfakcjonowani, inni oburzeni i tkwiący w poczuciu krzywdy. Ja nie zaliczam się do żadnej z ww. grup. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta - wybór gry w piłkę nożną mojego dziecka to spełnienie jego marzeń i ambicji, a nie moich. Powyższe powinno dotyczyć także wielu innych dodatkowych zajęć. Decydujecie się zapisać Wasze dziecko na basen, szachy, piłkę nożną, informatykę, plastykę, śpiew i nie wiem co jeszcze naraz, to liczcie się z tym, że w końcu nastąpi konflikt, kolizja interesów. I dysonans, bo wszystkiego naraz nie da się pogodzić. Zastanówcie się kto na tym traci... Ja uważam, że dziecko, bo odbieracie mu część dzieciństwa, którą wielu z Was miało - czas na zabawę, na kolegów itp. A roztaczanie przed 8 czy 10 latkiem na siłę całego spektrum perspektyw życiowych...z całym szacunkiem, ale uważam za bzdurę.
Pozdrawiam
Podopieczni i miłośnicy Akademii nie tylko grają, ale też kibicują😉
Super inicjatywa trenera Konrada Brodnickiego,który wyróżniającym się zawodnikom z grupy H wręczył medale.
Świetna to forma motywacji do podnoszenia swoich umiejętności oraz do pracy nad własnymi niedoskonałościami i słabościami.
Chciałem bardzo podziękować mojej drużynie AP SOKÓŁ Serock I, za bardzo udany występ 🤗. Pomimo tego, że graliśmy w 5 osób, a reszta drużyn po 6 osób, to nie poddaliśmy się i pokazaliśmy wielką klasę 😊. BRAWO DRUŻYNA !!! 💪

Junior B2!🦅💙💛

💬W czwartkowy wieczór na boisku w Jadwisnie Juniorzy rozegrali kolejny mecz sparingowy. Naszym przeciwnikiem był zespół Mewy Krubin z naszej sąsiedniej gminy Wieliszew.

🔵Mecz na początku przebiegał pod nasze dyktando, stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji bramkowych, niestety żadna nie została zamieniona na bramkę. Mecz był bardzo wyrównany, ale to goście pod koniec pierwszej połowy strzelili dwie bramki po naszej chwilowej dekoncentracji.

🟡Po przerwie uwidoczniła się nasza przewaga w grze, została ona udokumentowana dwoma bramkami. Pierwszą strzelił Mikołaj Szymański po rzucie rożnym, a w kolejnej akcji na listę strzelców wpisał się Wiktor Składanek. Mieliśmy jeszcze sporo dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki i mecz zakończył się remisem.

KS Sokół Serock B2- Mewa Krubin 2:2(0:2)

Bramki:
Mikołaj Szymański ⚽
Wiktor Składanek ⚽

👕Skład: Białowąs, Winnicki, Petrosyan, Piórkowski, Jędrysiak, Błachnik, Wdowiak, Małkiewicz, Tyka, Szymański, Składanek, Brzeziński, Piekarzewski, Kosiorek, Tomniuk

Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo
Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Photos from Akademia Piłkarska Sokoła Serock's post 04/03/2022

Żak F2 Niebieska!🦅💙💛

💬W niedzielę rocznik 2014 grupa Żaków uczestniczyła w turnieju piłkarskim "Irzyk Cup" na boisku pod balonem w Warszawie.

🔵Chłopcy zmierzyli się z takimi drużynami jak: Ursus Warszawa, Energia Kozienice, KS Łomianki, Naprzód Brwinów, Widok Skierniewice. Jak na debiut w tego rodzaju wydarzeniu drużyna wypadła bardzo dobrze pokazując sporo ładnych akcji oraz strzelając kilka bramek.

🟡Młodzi piłkarze byli bardzo zadowoleni z udziału w dobrze obsadzonym turnieju, wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale jednocześnie ze sporym bagażem doświadczeń piłkarskich.

Bramki:
Smuga ⚽⚽
Kolipiński ⚽⚽
Olszewski ⚽⚽

👕Skład: Wesołowski, Smuga, Kolipiński, Przybysz, Olszewski, Doleżyczek, Lubelski, Piekarzewski, Kawałowski, Szajda

28/02/2022

💬Drużyna juniorów młodszych rozegrała kolejny mecz towarzyski, tym razem naszym przeciwnikiem był zespół Marcovia Marki.

🔵Początek meczu mieliśmy niezbyt udany, brak koncentracji i błędy spowodowały szybką stratę dwóch bramek. Potem nasza gra wyglądała już lepiej, choć w pierwszej połowie straciliśmy jeszcze kilka goli przy jednej naszej bramce strzelonej przez Wiktora Składanka po ładnej indywidualnej akcji.

🟡W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, tracąc co prawda dwa gole, ale również strzelając kolejną bramkę. Na listę strzelców ponownie wpisał się Wiktor Składanek. W tej części meczu również rzut karny obronił Dariusz Białowąs. Długie posiadanie piłki i konsekwentne budowanie gry krótkimi podaniami od bramkarza wyglądało dobrze. Niestety ryzykiem tego sposobu gry są błędy popełniane pod presją przeciwnika kończące się stratą bramek.

Marcovia Marki- KS Sokół Serock B2 8:2(6:1)

Bramki:
Wiktor Składanek ⚽⚽

👕Skład: Białowąs, Winnicki, Petrosyan, Kosiorek, Płoński, Błachnik, Małkiewicz, Szymański, Tyka, Brzeziński, Składanek, Piórkowski, Piekarzewski

Photos from Akademia Piłkarska Sokoła Serock's post 28/02/2022

💬W sobotni poranek drużyna Żaków rozegrała mecz towarzyski z UKS Sokół Nasielsk.

🔵🟡Graliśmy na hali sportowej w Nasielsku, mecz był bardzo wyrównany i obfitował w dużą ilość bramek oraz emocjonujących akcji. Kolejne minuty spędzone na boisku z pewnością przyczynią się do lepszego rozwoju piłkarskiego. Podsumowując, mecz był bardzo pożyteczny i udany dla naszych młodych zawodników!👏

Bramki:
Olszewski ⚽⚽⚽
Smuga ⚽⚽
Lubelski ⚽⚽
Przybysz ⚽
Wesołowski ⚽

👕Skład: Smuga, Lubelski, Piekarzewski, Groszkowski, Kawałowski, Szajda, Przybysz, Olszewski, Wesołowski

24/02/2022

Dołącz do nas!🦅💙💛

💬Trwa nabór uzupełniający do wszystkich zespołów Akademii: roczniki od 2️⃣0️⃣0️⃣6️⃣ do 2️⃣0️⃣1️⃣5️⃣!

📞Kontakt:
Koordynator 533-077-566

#Mydlarze

Photos from Akademia Piłkarska Sokoła Serock's post 24/02/2022

Skrzat/Naborowa 3🦅💙💛

💬W piątek 18 lutego zawodnicy z grupy Naborowej 3 - Skrzat rozegrali sparing w Wieliszewie z miejscową Akademia Dąb Wieliszew rocznik 2015 i młodsi.

🔵🟡Mecz był zacięty i nie zabrakło ładnych indywidualnych akcji z naszej strony. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie równe grupy aby każdy zagrał równą ilość minut i czerpał jak najwięcej radości z gry i strzelania bramek!💪

👕Skład: Adrian Barcikowski, Władysław Błaszczyk, Donald Gawrysz, Mikołaj Łostowski, Marcel Michałek, Marek Staniewski, Antoni Wasilewski, Franciszek Wasilewski

Photos from Akademia Piłkarska Sokoła Serock's post 23/02/2022

Żak F1 Niebieska!🦅💙💛

💬W sobotę 19 lutego Żaki rozegrały turniej w Wołominie. W turnieju wzięło udział pięć drużyn, grając w systemie każdy z każdym.

🔵🟡Chociaż zdołaliśmy wygrać tylko jedno spotkanie, to w każdym meczu graliśmy jak równy z równym. Wszyscy zawodnicy zagrali dobre zawody, czasami tylko brakowało skuteczności pod bramką przeciwnika. Kolejne cenne minuty z nowymi przeciwnikami, na pewno będą procentować! Po turnieju chłopcy dostali duże brawa od przeciwników i pamiątkowe medale.🏅

🔜W przyszły weekend odpoczywamy, ale w czwartek rozegramy mini turniej wewnętrzny z rocznikiem 2012. Chcemy grać jak najwięcej, bo tylko w ten sposób możemy rozwijać umiejętności młodych zawodników!👊

Bramki:
Mikołaj Zych ⚽⚽
Leon Kowalski ⚽
Patryk Komicz ⚽⚽
Patryk Remiszewski ⚽

👕W turnieju zagrali: Filip Waśniewski, Antoni Sobczak, Mikołaj Zych, Antoni Smyk, Leon Kowalski, Patryk Komicz, Patryk Remiszewski.

23/02/2022

Młodzik D2/Orlik E1 żółta!🦅💙💛

💬W sobotę 19 lutego zawodnicy z grupy Młodzik/Orlik rozegrali kolejny już w tym roku turniej Ligi Powiatowej. Zmierzyliśmy się z zespołami Legionovii Legionowo oraz Wisły Jabłonna.

🔵🟡Rywale byli jak zwykle bardzo wymagający i dzięki temu mogliśmy oglądać na boisku bardzo ciekawe i zacięte mecze. W porównaniu z poprzednimi turniejami widać było poprawę w wyprowadzeniu piłki spod własnej bramki, brakowało jednak skutecznej finalizacji, choć było ku temu wiele okazji. Chłopcy coraz lepiej odnajdują się w boiskowej rzeczywistości, a jest to zasługą ich regularnego treningu oraz zaangażowania!👏

👕Skład: Andziak, Wesołowski, Kaczmarczyk, Wrzesiński, Burdziakowski, Płochocki, Piotrowski, Dytyniak, Siejbik, Gotowiec, Zalewski, Herda, Ostoja-Beck

23/02/2022

Młodzik D1 Niebieska🦅💙💛

💬 W sobotę planowaliśmy wziąć udział w turnieju rocznika 2009 w Warszawie, lecz w wyniku silnie wiejącego wiatru turniej został odwołany. W zamian rozegraliśmy sparing wewnętrzny oraz część grupy wzięła udział w turnieju halowym Ligi Powiatowej.

🔵 Sparing wewnętrzny dostarczył nam sporo pozytywnych emocji. Mimo silnego wiatru chłopcy pokazali wiele ciekawych i zespołowych akcji oraz strzelili kilka pięknych bramek 😍

🟡 W rozgrywkach Ligi Powiatowej wystawiliśmy dwa zespoły w rywalizacji rocznika 2010. Oba zespoły pokazały się z dobrej strony, a grupa „żółta” z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażki zajęła finalnie 2 miejsce w turnieju 👏

ℹ Już w niedzielę czeka nas kolejny sparing. W wyjazdowym meczu na Łazienkowskiej w Warszawie podejmiemy zespół Legii Soccer Schools.

👕W tym dniu drużynę Sokoła reprezentowali:
Filip Nowak, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Szymon Tyszkiewicz, Daniel Kanigowski, Szymon Śledziewski, Rafał Lagner, Kuba Stańczak, Bartek Ostoja-Beck, Arek Trzonkowski, Krzysztof Borkowski, Olek Szymański, Franek Szrama, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Gabriel Krawczyk, Filip Kraus, Bartek Golasiński.

Trampkarz C2 Niebieska 🦅💙💛

💬 W niedzielne popołudnie rozegraliśmy na wyjeździe kolejny mecz towarzyski, a naszym przeciwnikiem była drużyna OKS Champion Otwock, która rywalizuje w wyższej lidze. Na mecz pojechaliśmy w okrojonym składzie, a braki uzupełniliśmy wyróżniającymi się chłopcami z rocznika 2009.

🔵 Pierwsza połowa rozpoczęła się od mocnych ataków drużyny Gospodarzy i już w 5 minucie straciliśmy pierwszą bramkę, jednak dało to nam pozytywny bodziec i gra się wyrównała. W 20 minucie po jednej z kontr, bramkę po pięknym strzale w samo okienko zdobył Igor Makowski. Pięć minut później, po kolejnej kontrze zdobyliśmy drugą bramkę, a jej autorem był Jakub Dudek. W 35 minucie Rywale doprowadzili do remisu, ale na przerwę schodziliśmy w dobrych humorach, ponieważ na listę strzelców po asyście Krzysztofa Gajewskiego wpisał się Mateusz Stefanik.

🟡 Druga część meczu należała już do drużyny Gospodarzy, która dłużej utrzymywała się przy piłce i przeważała na boisku. Z każdą kolejną minutą Rywale stwarzali coraz groźniejsze sytuacje, strzelając kolejne bramki. W drugiej połowie Sokół miał swoje okazje do zdobycia gola, ale nie zdołał już pokonać bramkarza Otwocka.

🔵🟡 Po meczu na pewno można wyciągnąć dużo wniosków, co trzeba poprawić i nad czym się skupić na kolejnych treningach. Dziękujemy Rywalom za zaproszenie i sportową rywalizację 🤝

ℹ Już w sobotę czeka nas kolejny mecz. Tym razem na boisku w Woli Kiełpińskiej zmierzymy się z Młodymi Orłami Pułtusk.

OKS Champion Otwock - KS Sokół Serock – 6:3 (2:3)

Strzelcy bramek:
⚽ Igor Makowski
⚽ Jakub Dudek
⚽ Mateusz Stefanik as. Krzysztof Gajewski

👕W tym meczu drużynę Sokoła reprezentowali:
Marcin Kowalski, Szymon Rydzewski, Piotr Marciniak, Christian Moyles, Arek Trzonkowski, Rafał Lagner, Igor Makowski, Mateusz Stefanik, Czarek Jędrzejewski, Krzysztof Gajewski, Michał Błażkowski, Jakub Dudek, Alan Dąbrowski, Adrian Brzeziński, Adam Wawrzyniak.

21/02/2022

💬W niedzielę odbyły się kolejne rozgrywki Piłkarskiej Ligi Powiatowej na hali sportowej w Serocku.

🔵🟡Mecze jak zawsze dostarczyły dużego ładunku emocji oraz przede wszystkim przyjemności i sporej porcji ruchu. Chłopcy grali z dużym zaangażowaniem, można zauważyć wyraźny postęp w odważnym stawianiu oporu silnym przeciwnikom oraz dobry drybling. Wszystkie składne akcje, skuteczne zagrania bardzo cieszą i optymistycznie napawają na przyszłość!👏