Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo

Komentarze

Trampkarz C2! 🦅💙💛

💬 Za Trampkarzami kolejny ligowy pojedynek, w którym na stadionie w Serocku podejmowaliśmy zespól Białych Orłów II Warszawa.

🔵 Nasz zespół od samego początku meczu podszedł do meczu bardzo skoncentrowany. Tworzyliśmy sobie sporo sytuacji, które z biegiem czasu przyniosły nam dwa trafienia. Bardzo dobrze spisywała się również nasza linia obrony z bramkarzem Marcinem Kowalskim na czele, która skutecznie odpierała ataki drużyny Gości nie dopuszczając do straty choć jednej bramki 🔝

🟡 Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i w dalszym ciągu dążyliśmy do strzelenia kolejnych bramek. Dzięki konsekwentnej grze dołożyliśmy kolejne 4 trafienia, które pozwoliły nam odnieść efektowne zwycięstwo. Bardzo aktywny w ataku był Kuba Dudek, który poza jednym swoim trafieniem miał decydujący udział przy kilku bramkach kolegów 🔝 Rywali stać było w tym meczu tylko na bramkę honorową, która padła po rzucie karnym.

🔵🟡 Cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie. Cieszy duża ilość stworzonych sytuacji i strzelonych bramek oraz kolejny skuteczny mecz w defensywie.

ℹ Już w najbliższą sobotę o 15:00 na wyjeździe podejmiemy zespół AP 11 Legionowo. Serdecznie zapraszamy do kibicowania 📣

KS Sokół Serock – Białe Orły II Warszawa 7:1 (2:0)

👕W tym meczu drużynę Sokoła reprezentowali:
Marcin Kowalski, Christian Moyles, Czarek Jędrzejewski, Piotr Marciniak, Krzysztof Gajewski, Adrian Brzeziński, Szymon Bogdański, Jakub Dudek, Adam Wawrzyniak, Patryk Brejnak, Natan Opałka, Mateusz Stefanik, Alan Dąbrowski, Filip Maruszewski, Mateusz Zimolużyński.

Urząd Miasta i Gminy w Serocku
W piątek odbyła się Uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji obchodów święta serockiego patrona – Św. Wojciecha!🦅💙💛

Podczas sesji przyznano wyróżnienia dla zawodników z terenu gminy za dotychczasowy dorobek sportowy oraz historyczny awans do forBET IV ligi!🏅

▫️Sylwester Szambelan

➡️Wyróżnienie otrzymał również Klub Sportowy „Sokół” Serock, które odebrał Prezes Klubu Piotr Mulik.🏆

Młodzik D1 Niebieska! 🦅💙💛

💬 W Wielki Czwartek na stadionie w Serocku rozegraliśmy pierwszy ligowy mecz, w którym zmierzyliśmy się z zespołem Barca Academy.

🔵Mecz, który rozgrywany był w dość trudnych warunkach dostarczył wszystkim zgromadzonym kibicom wielu emocji. Walka od początku toczyła się głównie w środkowej części boiska, choć nasi zawodnicy wypracowali kilka ciekawych akcji, które powinny zakończyć się przynajmniej jednym trafieniem. Jedyną bramkę w pierwszej połowie strzelili jednak Goście, którzy wykorzystując sporą przewagę wzrostową skutecznie wykonali rzut rożny.

🟡Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, usilnie dążyliśmy do bramki wyrównującej i przyniosło to skutek w 48 minucie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem świetnie odnalazł się Szymon Śledziewski strzelając bramkę kontaktową. Do końca meczu stworzyliśmy sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, lecz tym razem nie udało się przechylić szali zwycięstwa na naszą stronę i mecz zakończył się remisem.

ℹ Już w najbliższą środę rozegramy zaległy mecz 2 kolejki. Na wyjeździe podejmiemy zespół Bugu Wyszków.

KS Sokół Serock – Barca Academy – 1:1 (0:1)

Szymon Śledziewski ⚽ as Jan Chełstowski

Filip Nowak, Igor Rosłon, Arek Trzonkowski, Jan Kaczorowski, Szymon Śledziewski, Daniel Kanigowski, Igor Makowski, Rafał Lagner, Jan Chełstowski, Szymon Tyszkiewicz, Bartosz Golasiński, Olek Szymański, Franek Szrama.

💬 Za nami pierwszy ligowy mecz w rundzie wiosennej. W sobotę 9.04. na stadionie w Serocku gościliśmy zespół Zina Warszawa.

🔵Niestety mecz już od początku nie ułożył się po naszej myśli, bo po kilku minutach w wyniku prostych błędów Rywale wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Nie ostudziło to jednak naszych zapałów, bo już kilkadziesiąt sekund później wyprowadziliśmy składną akcję, którą na bramkę zamienił Bartek Golasiński. Po tym trafieniu chcieliśmy jak najszybciej doprowadzić do remisu, tworzyliśmy sobie kolejne sytuacje, które niestety nie przełożyły się na strzelone przez nas bramki. Mimo naszej przewagi w posiadaniu piłki to Rywale dwukrotnie podwyższyli prowadzenie po skutecznie wykonanych rzutach wolnych.

🟡Druga część gry zaczęła się podobnie jak pierwsza od szybko straconej bramki. W dalszym ciągu jednak walczyliśmy o jak najlepszy rezultat, czego efektem były 3 strzelone bramki w wykonaniu naszej drużyny. Szczególnie aktywny był Igor Makowski, który poza strzeleniem dwóch bramek, wypracował również kilka dobrych sytuacji kolegom. W końcówce meczu przy wyniku 4:6 mieliśmy jeszcze rzut karny, którego w dobrym stylu obronił bramkarz Gości. Wynik ustalili Przeciwnicy po skutecznie wyprowadzonej kontrze.

🔵🟡 Niestety spora ilość straconych bramek nie pozwoliła nam na zdobycie choć jednego punktu w tym meczu. Mimo wysokiego wyniku nasz zespół szczególnie w drugiej połowie zaprezentował sporo ładnych dla oka akcji drużynowych. Wiele razy skutecznie wychodziliśmy spod wysokiego pressingu Gości co z pewnością przełoży się pozytywnie na kolejne spotkania.

ℹ W sobotę 23.04. o 14:00 podejmiemy na wyjeździe zespół Legionovii II Legionowo. Zapraszamy serdecznie do kibicowania

KS Sokół Serock – Zina Warszawa – 4:7 (1:4)

Igor Makowski ⚽⚽
Mateusz Stefanik ⚽
Bartosz Golasiński ⚽

Marcin Kowalski, Christian Moyles, Czarek Jędrzejewski, Krzysztof Gajewski, Michał Błażkowski, Jakub Dudek, Adam Wawrzyniak, Patryk Brejnak, Natan Opałka, Mateusz Stefanik, Mateusz Zimolużyński, Oskar Kurowski, Arek Trzonkowski, Igor Makowski, Bartosz Golasiński.

💬 Za nami bardzo pracowity weekend, w którym każdy z naszych zawodników miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

🔵W sobotę podejmowaliśmy na własnym boisku zespół Drukarza Warszawa. Mecz od początku do końca był bardzo wyrównany i walka toczyła się głównie w środkowej części boiska. Nasza drużyna pierwsza wyszła na prowadzenie, lecz Rywale błyskawicznie odpowiedzieli doprowadzając do remisu. Pod koniec pierwszej części spotkania Drukarz kolejny raz znalazł sposób na strzelenie nam bramki i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą. Po przerwie trochę się cofnęliśmy i zaczęliśmy częściej grać z kontry. Przyniosło to skutek w postaci drugiej w tym meczu bramki Igora Makowskiego, któremu asystował Bartek Golasiński. W pozostałej części spotkania nie oglądaliśmy już więcej bramek i mecz zakończył się remisem.

KS Sokół Serock – Drukarz Warszawa – 2:2 (1:2)

Igor Makowski ⚽ ⚽

🟡 W niedzielę wzięliśmy udział w kolejnym turnieju Ligi Powiatowej, podsumowującym rundę zimową. Nasz zespół wygrał wszystkie swoje mecze prezentując przy tym bardzo efektywną i dojrzałą grę. Każdy z naszych zawodników zdołał wpisać się na listę strzelców, a większość miała również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na pozycji bramkarza. 2 z naszych zawodników zostało także wyróżnionych za całą zimową edycję, a byli to Igor Rosłon i Jan Kaczorowski 👏

W tym dniu również 3 naszych zawodników wspomogło grupę Młodzik D2 w sparingu. Cała trójka Szymon Tyszkiewicz, Bartek Ostoja-Beck i Filip Kraus zaprezentowała się z bardzo dobrej strony asystując i wpisując się na listę strzelców 😍

👕W tych meczach drużynę Sokoła reprezentowali:
Filip Nowak, Igor Rosłon, Arek Trzonkowski, Jan Kaczorowski, Szymon Śledziewski, Gabriel Krawczyk, Daniel Kanigowski, Igor Makowski, Filip Młynkowski, Bartek Ostoja-Beck, Jan Chełstowski, Szymon Tyszkiewicz, Mateusz Zimolużyński, Bartek Golasiński, Filip Kraus, Olek Szymański, Franek Szrama, Rafał Lagner.

12:00 start! Widzimy się w Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo!!

Zapraszamy!
Już w niedzielę zapraszamy do Serocka 🔥
Serock - Inauguracja LOTTO Poland Bike Marathon 2022
💥
Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo | Urząd Miasta i Gminy w Serocku | Mazowsze serce Polski
Nasza kadra na rundę wiosenną!🦅💙💛

🟡Bramkarze: Jakub Mielcarz, Patryk Dąbek, Nikita Shatokhin, Michał Durzyński

🔵Obrońcy: Piotr Płatek, Błażej Cichmiński, Rafał Choszcz, Radosław Rosiński, Oliwier Tetkowski, Tomasz Lipski, Adrian Wełpa, Daniel Głowacki

🟡Pomocnicy: Maciej Knap, Karol Pierzchalski, Kacper Roguski, Filip Woźnica, Daniel Lemański, Dawid Baraniecki, Gabriel Skiba, Michał Czarnecki, Kuba Kopacz, Ruslan Koshlil, Mateusz Pomaski

🔵Napastnicy: Artur Rawa, Patryk Olszewski, Sylwester Szambelan

🇵🇱🇺🇦

Jan Jechna
𝙆𝙤𝙡𝙚𝙟𝙣𝙚 𝙨𝙪𝙠𝙘𝙚𝙨𝙮 𝙣𝙖𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝 𝙯𝙖𝙬𝙤𝙙𝙣𝙞𝙠𝙤́𝙬 ❗❗❗

𝐼𝐼𝐼 𝐺𝑅𝐴𝑁𝐷 𝑃𝑅𝐼𝑋 𝑀𝐴𝑍𝑂𝑊𝑆𝑍𝐴 𝑆𝐾𝑅𝑍TÒ𝑊 𝐼 𝐾𝐴𝐷𝐸𝑇Ò𝑊.

1 miejsce Martyna Sochocka (kat. skrzat) 🥇
2 miejsce Nataniel Domala (kat.skrzat) 🥈
miejsca 5-8 Marcel Skierkowski i Łukasz Szulakowski (kat.skrzat)
miejsca 9-12 Pola Błaszczyk ,Oliwia Brandebura oraz Kacper Szymański. (kat.skrzat)
miejsca 5-8 Zuzanna Mulik (kat.kadet)

𝙂𝙧𝙖𝙩𝙪𝙡𝙖𝙘𝙟𝙚 𝙙𝙡𝙖 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙞𝙘𝙝 𝙯𝙖𝙬𝙤𝙙𝙣𝙞𝙠𝙤́𝙬 ,𝙩𝙧𝙚𝙣𝙚𝙧𝙤́𝙬 𝙞 𝙧𝙤𝙙𝙯𝙞𝙘𝙤́𝙬 🏓❤️👏

Trampkarz C2 Niebieska 🦅💙💛

💬 W niedzielne popołudnie rozegraliśmy na wyjeździe kolejny mecz towarzyski, a naszym przeciwnikiem była drużyna OKS Champion Otwock, która rywalizuje w wyższej lidze. Na mecz pojechaliśmy w okrojonym składzie, a braki uzupełniliśmy wyróżniającymi się chłopcami z rocznika 2009.

🔵 Pierwsza połowa rozpoczęła się od mocnych ataków drużyny Gospodarzy i już w 5 minucie straciliśmy pierwszą bramkę, jednak dało to nam pozytywny bodziec i gra się wyrównała. W 20 minucie po jednej z kontr, bramkę po pięknym strzale w samo okienko zdobył Igor Makowski. Pięć minut później, po kolejnej kontrze zdobyliśmy drugą bramkę, a jej autorem był Jakub Dudek. W 35 minucie Rywale doprowadzili do remisu, ale na przerwę schodziliśmy w dobrych humorach, ponieważ na listę strzelców po asyście Krzysztofa Gajewskiego wpisał się Mateusz Stefanik.

🟡 Druga część meczu należała już do drużyny Gospodarzy, która dłużej utrzymywała się przy piłce i przeważała na boisku. Z każdą kolejną minutą Rywale stwarzali coraz groźniejsze sytuacje, strzelając kolejne bramki. W drugiej połowie Sokół miał swoje okazje do zdobycia gola, ale nie zdołał już pokonać bramkarza Otwocka.

🔵🟡 Po meczu na pewno można wyciągnąć dużo wniosków, co trzeba poprawić i nad czym się skupić na kolejnych treningach. Dziękujemy Rywalom za zaproszenie i sportową rywalizację 🤝

ℹ Już w sobotę czeka nas kolejny mecz. Tym razem na boisku w Woli Kiełpińskiej zmierzymy się z Młodymi Orłami Pułtusk.

OKS Champion Otwock - KS Sokół Serock – 6:3 (2:3)

⚽ Igor Makowski
⚽ Jakub Dudek
⚽ Mateusz Stefanik as. Krzysztof Gajewski

Marcin Kowalski, Szymon Rydzewski, Piotr Marciniak, Christian Moyles, Arek Trzonkowski, Rafał Lagner, Igor Makowski, Mateusz Stefanik, Czarek Jędrzejewski, Krzysztof Gajewski, Michał Błażkowski, Jakub Dudek, Alan Dąbrowski, Adrian Brzeziński, Adam Wawrzyniak.

Celem Spółki jest realizacja zadań publicznych w zakresie budowy obiektów i ich administrowania. Spółka realizuje zadania publiczne zlecone przez MiG Serock, w zakresie działalności wychowawczej oraz kultury fizycznej - sportu i rekreacji.

14-15.05 mecze Akademia Piłkarska Sokoła Serock

5. Półmaraton Zegrzyński na dystansie 20 km po najpiękniejszej trasie biegowej na Mazowszu rozpocznie się o godz. 09:00 na plaży Miejskiej w Serocku. Organizatorem jest Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.

UWAGA ! ! !
trasa będzie wiodła przez ul. Brukową, Rynek, ul. Wolskiego, Zdrojową, Retmańską, Piaskową, Bulwar Nadnarwiański, Rybaki, aż do ścieżki nad Narwią w stronę Wąwozu Szaniawskiego, ulicami Słoneczna Skarpa i Juzistek. Dalej trasa poprowadzi
chodnikiem wzdłuż ul. Warszawskiej (DK 61), ul. Rybaki, wałem przeciwpowodziowym w stronę plaży w Wieliszewie, 600-lecia, Przedpełskiego, aż po metę przy Jeziorze Wieliszewskim.

Prosimy o zachowanie ostrożności na trasie (szczególnie w okolicach rynku)

➡Sobota, 14 maja o godzinie 11:00.
🔙Ostatni mecz z tym zespołem (8. miejsce w tabeli) zakończył się zwycięstwem przeciwników 1:6.

Trzymamy kciuki za Mydlarzy!✊

🇵🇱🇺🇦
Tetracom
Jan Jechna

11/05/2022

Serock Triathlon już w niedziele 29.05!
Są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy do startu w Serocku!

Hotel Narvil Conference & Spa przygotował ofertę specjalną na nocleg w dniu imprezy – dostępną po podaniu kodu TRIATHLON2022 na stronie www.hotelnarvil.pl.

Serock Triathlon rozegrany zostanie na dwóch dystansach:
👉 standard, czyli olimpijskim (1,5-40-10);
👉sprint (0,75- 20-5).

Dodatkowe pomocne informacja:
👉spodziewana temperatura wody ok. 16-20°C;
👉rolling start z brzegu (tj. 3-4 osoby co 5 sekund);
👉stosowanie pianek jest dozwolone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Triathlonu;
👉rower w konwencji bez draftingu;
👉limit czasu ukończenia zawodów na dystansie standard (olimpijskim) – 3 godziny 30 minut oraz 2 godziny na dystansie sprinterskim.

Zapisz się na Serock Triathlon i bądź z nami już 29 maja 2022r.

Serock Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo
#triathlon #tri #zawody #gminaserock #serock

Photos from Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo's post 11/05/2022

Na boisku w Woli Kiełpińskiej odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej w ramach rozgrywek MIMS - igrzyska dzieci.
We wtorek swoje spotkania rozegrały dziewczęta a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce SP 7 Legionowo

II miejsce SP Izabelin

III miejsce SP Jadwisin

IV miejsce SP 2 Legionowo

V miejsce SP Jabłonna

Następnego dnia o najlepsze miejsca walczyli chłopcy - gminę reprezentowała SP Wola Kiełpińska.

Photos from Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo's post 08/05/2022

Jesteście ciekawi jak zakończył się Wojciechowy Turniej Szachowy?

W zawodach wzięło udział 38 zawodników. Do wyłonienia najlepszych zastosowano system szwajcarski.
W systemie szwajcarskim z góry określa się liczbę rund, które należy rozegrać- u nas było 6. Na rundę składają się bezpośrednie pojedynki (gry) rozgrywane jednocześnie. Międzynarodowa Federacja Szachowa (FIDE) opracowała precyzyjny regulamin rozgrywania zawodów tym systemem. Przed zawodami zawodnicy są uszeregowani w kolejności punktacji rankingowej odzwierciedlającej aktualną siłę gry każdego zawodnika. Ogromną zaletą systemu szwajcarskiego jest możliwość rozegrania turnieju w jednej grupie z udziałem dużej liczby zawodników o różnym poziomie gry.

Serocki Champion - Krzysztof Goźliński

Najmłodsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.
Serdecznie gratulujemy!

07/05/2022

Sokół Serock !

Wygrywamy na własnym boisku z Unią Warszawa!🦅💙💛
➡️Mecz zakończył się wynikiem 2️⃣:1️⃣ dla Mydlarzy!