Psiakolove
Cześć! Jestem Ola i zapraszam do skorzystania z mojej usługi jako psi behawiorysta oraz Petsitter! Wciąż prężnie się rozwijam. Stosuje pozytywny trening.
Mam nadzieję, że mi jak i Wam i Waszym psiakom spodoba się współpraca ze mną! 🐶 Posiadam trzy certyfikaty z dziedziny:
♥ Behawiorystyka;
♥ Psychologia;
♥ Trener. Z chęcią pokażę Ci jak pracować ze swoim psem, jak walczyć z nawykami, które sprawiają nam u pupila problemy lub stwarzają zagrożenie dla Ciebie czy Twoich bliskich! Jeszcze w tym roku planuje kolejne kursy i jestem na bieżąco z literatur
23/05/2023
Hejo! Tu znów Floki! 😁
Jak widzicie trochę wyprzystojniałem 😎, ale Matka z Ciocia coś cały czas buczą, że i tak jestem dzieciak 🙄
Ale wiecie co? Ciocia bardzo mnie i Mamę chwali 😁
Mówi, że jest dumna, że tak pięknie stosujemy się do zaleceń, że zawsze pytamy jak czegoś nie wiemy, że zwracamy na mnie bardzo dużo - zdrowej - uwagi (wiecie, kleszcze są wszędzie 😬). Ale wiadomo! W końcu jestem księciuniem 🫅.
Spacery wychodzą mi coraz lepiej, coraz mniej się boję i nie trzeba mnie nosić, lepiej podchodzę też do innych psiaków i ludziów, a jak trzeba to mama umie mnie obronić i wykorzystać metody oddzielania mnie od innych, które ma od Cioci. 😁
To ja się zmywam! Wpadnę jeszcze niedługo. 😈
Buzia!😘
A! P.s. Ciocia się poleca jak i Wy rozrabiacie! 😁
28/04/2023
Cześć! Jestem Floki! 😎
Imię bardzo adekwatne, przynajmniej tak twierdzi Mama i Ciocia, ale zupełnie nie rozumiem czemu. 😇
Ciocia była u mnie w środę i rozmawiała z dwie godziny na mój temat z Mamą. A ja sobie podgryzałem rączki i stopy jak złapałem okazję. 😈
No co!? Rosną mi ząbki i swędzą! A bo wiecie... Jestem jeszcze baaaaardzo mały. Roznosi mnie szczeniaczkowa energia! 💥🧨
Mama zaprosiła Ciocie, bo nie lubię być sam i bardzo się denerwuje. Podobno chcą ze mną coś ćwiczyć. Ale nie do końca rozumiem co. 🤔
Jakąś... Kontrole emocji i nic nie robienie czy coś takiego... 🤷
Zobaczymy czy się im uda, będę dawać znać. 😈😈😈
Miłego dnia! 🥰
24/04/2023
W końcu wyszło ☀️ i od razu humory lepsze! 🤩
Pamiętajcie o porządnym spacerze 💪 , należy się tym naszym 🐶 dużo ruchu!🤸🏼♀️
Miłego wieczoru! ☺️
13/08/2022
Szczyt zaufania u Psiaka?
Kiedy po zabawie w szukanie, poszarpanie tekturek, Perła zasypia obok na kanapie brzucholem do góry! 🥰
Byłam dziś z niej bardzo dumna!
Już jest!
Zapraszam na profil, również na Instagramie! 💪💪🥰
16/07/2022
Oto Duszek (po lewej) i Tequila! Dwa cudowne seniory!🐶
Miałam niezwykłą przyjemność zajmować się tymi dwoma psiakami przez kilka dni! ☺️
Muszę Wam powiedzieć - dawno nie spotkałam tak wspaniałych psiaków!🥰🤩
Muszę przyznać, że ich charaktery mnie urzekły! A Duszek skradł moje serce! ❤️
I tutaj ogromne brawa i ukłony w stronę właścicieli za wspaniałe podejście do psiaków i ich wychowanie!!! 💪👏
Bardzo dziękuję za zaufanie i pozostawienie obojga w moich rękach! 🤗
A może Wy potrzebujecie pomocy z Waszymi psiakami? 🤔
Napisz! Zostaw ślad! Odezwę się i ustalimy szczegóły! ☺️
11/07/2022
Pamiętacie ją? Te śliczną, słodką sunie, którą wzięłam ze schroniska na dom tymczasowy?🤔
Tak! Dobrze widzicie! Bunia ma dom!
I to nie byle jaki! Tylko doświadczony! Z ogrodem! W dodatku ma starszą siostrę!🎉🎊🐾
Cieszę się, że moja praca przyniosła tak cudowny efekt! Zdjęcie pochodzi z pierwszej nocy Bubu u nowych właścicieli i oddaje wszystko! 🐶
Dziewczyna bardzo szybko złapała zaufanie, szczególnie do nowej właścicielki. Swoją ciekawością i charakterem podbiła ogród! Zajęła miejsce na łóżku, a nawet! Pilnowała biura! I to wszystko w bardzo szybkim, krótkim czasie!🏡💪
Z siostrą też się dogaduje! Czy mogłoby więc być lepiej!?☺️
Tęsknię za nią czasem, ale trzymam kciuki i bardzo się cieszę, że znalazła tak wspaniały dom! Oby każdy zwierzak w schronisku dostał taką szansę!
A ja dziękuję Schronisko w Korabiewicach Viva za zaufanie i współprace!
💪🥰
Wkrótce kolejne posty i ciekawostki z mojej psiakowej pracy! 🤩
14/04/2022
Cześć!
Buń - Buń się przypomina!
Więcej o mnie w linku, a ja idę przeszkadzać cioci i wujkowi w spaniu! 😈
Cześć jestem Bunia Cześć jestem Bunia. Mam około 9 miesięcy. Cześć! Jestem Bunia i polecam się do adopcji! Mieszkam teraz u cioci i wujka w domu tymczasowym i mówią, że jestem bardzo grzeczna, mądra i kochana! Lubię leżeć łapami do góry i być smyrana po brzuchu, na smyczy ładnie chodzę, nie mam prob...
30/03/2022
Cześć!
Post będzie długi, więc mam nadzieję, że wytrwacie ze mną do końca. :)
Od kilku dni mam u siebie Bunie. Suczkę z poniższego zdjęcia, która trafiła do mnie, do domu tymczasowego ze Schronisko w Korabiewicach Viva . Jest piękna i bardzo jeszcze młodziutka bo ma około 8 miesięcy (wierzcie mi, zdjęcia nie oddają jej cudownego pysia). ☺️
Bunia jest bardzo spokojnym - powiedziałabym nawet - kanapowym psiakiem. Nie niszczy gdy zostaje sama, nie załatwia się w domu, większość dnia śpi, a na spacerach pięknie węszy i trzyma się blisko opiekuna. Do innych psiaków jest pokojowo nastawiona, a do mojej Perły momentami nawet rozrywkowo! 😜
Brzmi pięknie prawda? Ale niestety... Bunia jest lękusem. Biedactwo zostało zabrane z mordowni i bardzo, ale to bardzo boi się ludzi. Ciężko zdobyć jej zaufanie, a merdający ogon zobaczyliśmy dopiero po dwóch dniach. 🐶
Oczywiście pracuje z nią! Buduje jej pewność siebie, pokazuje, że ludzie nie są źli, dbam by niczego jej nie brakowało, ba! Nawet pozwalam jej spać ze mną i moim partnerem w łóżku! Oczywiście wytyczam też granicę. Linię, których nie może przekroczyć, a które są niezbędne do tego, by znalazła kiedyś kochający dom, chociaż walczę najbardziej z jej chęcią zabawy w nocy, bo kiedy nie mieści się nam do łóżka, to wszystko, co w zasięgu pysia... Trzeba rozszarpać. I nie mówię tu tylko o zabawkach...😅
Dlaczego o tym piszę? Zebrało mi się na przemyślenia, bo od dnia, w którym Bunia u mnie jest sporo się wydarzyło tak dobrych, jak i złych rzeczy (nie z Bunią, bardziej prywatnie). Dlatego też na bieżąco nie dawałam Wam znać jak nam idzie i co z tą ślicznotką robimy. Ale będziemy nadrabiać! 🤓📊
Ze względu na wyżej wspomniane sytuację miałam dołek, mówiąc szczerze zastanawiałam się nawet nad porzuceniem tej pasji, ale stwierdziłam, że nie! Jest pełno psiaków jak Bunia, które potrzebują pomocy, a ja chcę jej udzielać! Niezależnie od tego czy to psiak, który jeszcze domu nie ma, czy ten który jest w kochającej rodzinie! Chce ożywić ten profil i poruszyć również Was! Zachęci do interakcji ze mną czy nawet pytań o rady! Pamiętajcie! Zgłoszenie się do behawiorysty, bo z czymś sobie nie radzimy NIE JEST WSTYDEM! Dlatego też zmotywowana, silna i pełna werwy wracam do Was i postaram się na bieżąco informować Was, jak idzie nasza praca! 💪🐕🦺
Wam również życzę odnalezienia siły i wytrwania w waszych pasjach i planach! Trzymam za Was kciuki! 😚
A Wy trzymajcie za mnie!! 💪
Przy okazji chce Was również zachęcić do adopcji tej jak i innych słodzinek ze schronisk. One bardzo potrzebują domu. Niestety Bunia nie może zostać u mnie na stałe, dlatego szukam jej domku, a ten post ma przy okazji zapromować ją, jako potencjalną towarzyszkę i przyjaciółkę! 😁
W razie pytań, zapraszam Was do kontaktu na messengerze! 😍🤩📝📨
17/03/2022
Kochani!
Będzie się działo! 22.03!
Perła już czeka! 😍❤️
Kochani, a może ciekawostki o rasach?
Piszcie o jakich psiakach chcecie się dowiedzieć!
Kochani!
Wiele fundacji, przytulisk i schronisk potrzebuje pomocy dla ratowanych z Ukrainy zwierzaków. Jeśli możecie - dorzućcie od siebie cegiełkę! :) Pomocą będzie też przyjęcie zwierzaków na Dom Tymczasowy, jeśli macie ku temu możliwości! :)
Ja się już zgłosiłam na DT! 💪
Pamiętajcie też, że pomagając takim miejscom jak Fundacja dla Szczeniąt Judyta, pomagacie też potrzebującym psiakom z Polski! 🙃
Życzę wam miłego i słonecznego dnia! :)
Niedługo posty z garścią bogatych informacji dla Was i Waszych pupili! 🤩
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Telefon
Strona Internetowa
Adres
05-270
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 10:00 - 22:00 |
| Wtorek | 10:00 - 22:00 |
| Środa | 10:00 - 22:00 |
| Czwartek | 10:00 - 22:00 |
| Piątek | 10:00 - 22:00 |
| Sobota | 10:00 - 19:00 |